Zalakarosi Fürdő Zalakaros

Zalakarosi Fürdő Zalakaros
Zalakarosi Fürdő ZalakarosZalakarosi Fürdő Zalakaros
Zalakarosi Fürdő ZalakarosZalakarosi Fürdő Zalakaros

Zalakarosi Fürdő Zalakaros bemutatkozása

Míg a legapróbbak a kis medencében tipegnek, addig a kicsit idősebbeknek a csúszdák és a függőhidak olyan élményt nyújtanak, ami túlmutat egy egyszerű fürdőzésnél. Persze, egy idő után a víz is unalmas lehet, de szerencsére akkor sem kell aggódni: a parton is van mit csinálni, köszönhetően a játszótérnek.

Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
04.01-06.30.
Orwa Apartman II. Zalakaros
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Zalakarosi Fürdő Zalakaros vélemények

Átlagos 2016. október 5.családjával járt itt
Nyaralásunk második napján szakadt az eső, így úgy döntöttünk keresünk egy fedett fürdőt. Már a bejutás is nehézkes volt, két pénztár működött, ebből az egyiket teljesen lefoglalta legalább fél órára egy német házaspár, akik a kérdéseikkel bombázták az alkalmazottat.
Kihagyhatatlan 2016. szeptember 20.családjával járt itt
Minden évben Zalakarosra megyünk nyaralni,ha tehetjük akkor többször is. Már unokáink is mondják Zalakaros csodálatos hely. A Zalakarosi fürdő egyszerüen csodálatos,Az unokákat alig tudjuk kicsalni a vizből. Nagyon sok lehetőség van mindenki számára. A gyerekek még ovodások,de ha jövünk haza máris azt kérdezik mikor megyünk újra.
Zalakarosi Fürdő Zalakaros - Zalakarosi Fürdő Zalakaros - Zalakarosi Fürdő Zalakaros -
Érdekes 2016. augusztus 30.családjával járt itt
Családunk csúszdaimádó férfiúi kedvéért választottuk ezt a fürdő komplexumot. Itt mindenki megtalálja a saját ízlésének megfelelő szórakozást! Az új gyermekvilág lenyűgöző,színes és változatos! A csúszdák hatalmasak és már-már félelmetesek. Klausztrofóbiásoknak nem ajánlottak! A fürdő zsúfolt, rengetegen vannak egy-egy hétvégén.
Zalakarosi Fürdő Zalakaros -
Kihagyhatatlan 2016. augusztus 19.barátokkal járt itt
Tavaly barátokkal jártunk Zalakaroson és kipróbáltuk ezt a fürdőt. Egy egész napos programot szerettünk volna, sikerült is. Nagyon jól éreztük magunkat! ! Gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt kitűnő élményt nyújt. Mi lányok hullámmedencéért, a fiúk a csúszdákért voltak oda. :D Egész nap pancsoltunk, remek volt!
Zalakarosi Fürdő Zalakaros - Zalakarosi Fürdő Zalakaros -
Érdekes 2016. június 25.gyerekekkel járt itt
Most először jártunk itt. Két és féléves kisfiúnk nagyon jól érezte magát. Szinte minden medencébe belement, csúszdázott sokat. Bababarát hely, tetszett, hogy gondoltak a legkisebbekre is. Sok az árnyékos hely. A fedett részt is megnéztük, tetszett benne, hogy nem egy helyen van minden, hanem külön a gyerekrészleg, külön az élményfürdő, stb.
Kihagyhatatlan 2016. június 15.a párjával járt itt
A gyógyvize nálam a második legjobb az országban. Sajnos itt is van pár bosszantó dolog is. Az első mindjárt a recepció. Nem találkoztam még ilyen lekezelő, lenéző bánásmóddal, mint amit itt megengednek maguknak. Miután közöltem: talán, ha németül beszélnék készségesebb lenne ? azt a választ kaptam: lehet.
Kihagyhatatlan 2016. május 16.a párjával járt itt
Nagyon szeretünk ide járni, nekünk ez a fürdő tetszett az eddig meglátogatott kb. 12 fürdő közül a legjobban. Nagyon sok medence, kiváló szaunák, szép, rendezett, tiszta környék. Ha tehetjük ide mindig visszatérünk. A fürdővendégek számára sok különböző kategóriás szálláshelyek állnak rendelkezésre, amiből igény szerint lehet válogatni.
Érdekes 2016. május 12.a párjával járt itt
A fürdő és a szaunavilág jó.
Kulturált,nagy területen helyezkedik el.
Az oldalsó bejárattól az öltöző megközelítése körülményes,kerítéseket megkerülve lehet eljutni.Főleg,ha még nem ismerős a fürdőben.
Javaslat:Aki nem akar kabint bérelni annak tanácsolhatnák,hogy a főbejáraton menjen be.
Kihagyhatatlan 2016. május 11.gyerekekkel járt itt
Minden évben két-három alkalommal ellátogatunk ide, a családdal.
Nagyon tetszik hogy sokféle medence van, nyáron a strand része nagyon jó, a gyerekek szeretik a csúszdákat. A folyamatosan fejlesztés is jó, hogy odafigyelnek mennyire újszerű a hely.
A személyzet kedves, tisztaság van.
Néha kicsit sokat kell sétálni a másik medencéig, de eddig még ez sosem jelentett gondot.
Érdekes 2016. április 18.barátokkal járt itt
Háromnapos garabonci kirándulásunk alkalmával egy napunkat a Zalakarosi Fürdőben töltöttük. Az áprilisi nyár eredményeképpen tömegek álltak sorba jegyváltásra már a nyitás órájában, azonban ebből semmit sem érzékeltünk, annyira gyorsan és gördülékenyen ment az előrejutás.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 408 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.