Zalakarosi Fürdő Zalakaros

Zalakarosi Fürdő Zalakaros
Zalakarosi Fürdő ZalakarosZalakarosi Fürdő Zalakaros
Zalakarosi Fürdő ZalakarosZalakarosi Fürdő Zalakaros

Zalakarosi Fürdő Zalakaros bemutatkozása

Míg a legapróbbak a kis medencében tipegnek, addig a kicsit idősebbeknek a csúszdák és a függőhidak olyan élményt nyújtanak, ami túlmutat egy egyszerű fürdőzésnél. Persze, egy idő után a víz is unalmas lehet, de szerencsére akkor sem kell aggódni: a parton is van mit csinálni, köszönhetően a játszótérnek.

Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
2024.06.30-ig
Orwa Apartman II. Zalakaros
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Zalakarosi Fürdő Zalakaros vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 121 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2020. október 21.a párjával járt itt
Egy kellemes hosszúhétvégét töltöttünk Zalakaroson. A fürdőben belépéskor van kézfertőtlenítési lehetőség. Mivel külföldi állampolgárok nem nagyon jönnek Magyarországra, így viszonylag kevesen tartózkodtak a fürdőben. Az öltöző és a mellékhelyiségek tiszták voltak.
Kihagyhatatlan 2019. július 23.gyerekekkel járt itt
Szerintem nagyon drága a komplex belépő a magyarországi látogatóknak
4800 Ft-os napi teljes árú belépő jegy eléggé húzós. A szolgáltatás jók.
Sok a medence, kint a strandon és bent az élményfürdőben. De árban amit elkérnek, az szerintem nagyon túlzott.
A fürdő egyébként tiszta, rendezett, és ez a kiszolgáló helyiségekre is igaz. A strand rész is szép, sok az árnyék.
Érdekes 2019. május 21.gyerekekkel járt itt
2018 őszén jártunk itt. A beltéri rész összességében tetszett. A medencék és az élményelemek nagyon jók minden korosztály számára. 5 éves kislányommal voltunk ott 3-an. A medence vize hideg volt :( A fenti emeleten a lépcsőház ajtója nyitva volt. Többször becsuktuk, de azt mondták ne tegyük, mert szellőzik! ?
Érdekes 2018. november 7.gyerekekkel járt itt
Évről évre járjuk az országban a fürdőket a gyerekekkel, de ennyire labirintus-szerű fürdővel még nem találkoztunk. Az öltözőből sehogy sem lehet a fürdőtérbe jutni, vissza kell menni a kasszákhoz. Az öltöző -1, -2 szinten van, utána felfelé 1-2 emeletet, aztán megint le 1-2 emeletet, hogy a medencékhez juthassunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2018. július 21.gyerekekkel járt itt
Mindegy mikor mész, nem fogsz csalódni. Hideg időben szuper fedett rész, meleg időben még szuperebb kinti rész. Gyerekek, felnőttek egyaránt megtalálják amit keresnek. A belépő lehet kicsit magasabb mint máshol, de egész napra leszámítva már nem olyan sok, ráadásul egy csomó minden benne van az árban pl. szauna, sószoba, gyerekszauna.
Zalakarosi Fürdő Zalakaros - Zalakarosi Fürdő Zalakaros -
Átlagos 2018. június 1.a párjával járt itt
Pár napot töltöttünk Zalakaroson a fürdőben. Nagyon jó a víz, de volt valami ami meglehetősen bosszantó és kellemetlen volt. A két meleg vizű szabadtéri medence szinte élvezhetetlen volt a bögölyök miatt. Percenként kellett elzavarni ezeket a szemtelen rovarokat. Mindenkire rászálltak és ha valaki nem vette észre időben bizony fájdalmas csípés lett a vége.
Kihagyhatatlan 2018. március 15.a párjával járt itt
A zalakarosi Gránit Gyógy- és Élményfürdő nagyon kellemes hely, érdemes meglátogatni.
Elsőre kicsit labirintusnak tűnik, de ötletesen színes lábnyomok vezetik a látogatókat, merre kell menni az élményfürdő vagy a gyógyfürdő felé.
Igazi gyerekparadicsom, de a felnőttek sem unatkoznak.
A tisztaság megfelelő, a személyzet is kedves, udvarias.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
Feleségemmel látogatunk el a csodálatos méretű és jól bejárható fürdőbe. A csúszdák azok mesések voltak,gyerekeknek a külön mesébe illő kalóz fürdő,a hullám és sorolhatnám a sok lehetőséget! Nekünk nagyon tettszett és mindenkinek ajánlani tudom,hiszen ár érték arány nagyon jó és nem fog csalódni benne! Ha tehetjük újra elfogunk látogatni!
Kihagyhatatlan 2017. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Zalakaroson töltöttünk 5 napot 4 unokkánkkal. A Fürdőt 2 teljes napra terveztük. A 3 nagyobbal,két kislány 6,7 éves,a fiú 4 éves,már voltak velünk Tudtuk hogy jól fogják érezni magukat. A gyerekek még este sem akartak eljönni. Csodálatos a fürdő,igazi mese birodalom. A pici csak 2 éves lesz,de őt is lenyügözte. Szeretnénk még vissza térni,ha adodik rá lehetőség. Ajánlom másoknak is.
Zalakarosi Fürdő Zalakaros - Zalakarosi Fürdő Zalakaros - Zalakarosi Fürdő Zalakaros -
Kihagyhatatlan 2017. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Már több éve a Balaton déli partján töltünk egy hetet a családdal, és a gyerekek számára kihagyhatatlan program Zalakaros. Ár-érték arányban messzemenően a legjobb, és időjárástól függetlenül tökéletes kikapcsolódás. Sajnos a orosz és lengyel turisták is kezdik maguknak felfedezni, ami negatívan befolyásolja a nyugodt kikapcsolódást.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 428 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Zalakarosi Fürdő Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosThermál út 4.
+36 93 340 420
Éjszakai fürdőzés