Gulyás Csárda Agárd

Gulyás Csárda Agárd
Gulyás Csárda AgárdGulyás Csárda Agárd
Gulyás Csárda AgárdGulyás Csárda Agárd

Gulyás Csárda Agárd bemutatkozása

A csárda házias, magyaros ételek bőséges kínálatával rendelkezik, szakembereink több évtizedes tapasztalata garancia arra, hogy a betérő vendégek igazi barátságos vendéglátásban részesüljenek. A teljesen átépített, légkondicionált, akadálymentesített 120 fős étteremben és a 80 fő befogadó képességű, technikai felszerelésekkel ellátott különteremben családi vagy céges rendezvényét szívesen megszervezzük, lebonyolítjuk.

Vital Hotel Nautis Gárdony - Tóparti wellness
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve

Gulyás Csárda Agárd vélemények

Kiváló 2016. október 29.a párjával járt itt
Ez az étterem megérdemli az 5 pontot. A pincér fogad, asztalhoz kísér, gyertyát gyújt, az adagok normálisak, gyorsan kihozzák. A pincérek egyenruhában, kedvesek, fiatalok. Az étel finom, a hangulat az elvárható. Nincs kiabáló, éneklő részeg, nincs dohányfüst, az étlapon lévő ételekből mind megrendelhető, az illemhely tiszta, lehet fizetni bankkártyával. Csak gratulálni tudok a működéséhez.
Kiváló 2014. január 4.gyerekekkel járt itt
Jó látni kívülről, szemet gyönyörködtető. Jó látni belülről, mert természetes anyagokat használtak, melegség tölti el az embert, ha belép. A barátainkkal elköltött vacsora kiváló volt, ízben,adagban is. A pincérek közvetlenek, mégsem tolakodóak, és profik.
Gratulálunk Sebestyén úrnak és profi csapatának, a Velencei-tó már régóta megérdemelte ezt az ékkövet.
További sok sikert kívánunk!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
Kiváló 2017. június 5.barátokkal járt itt
A közelben nyaraltunk egy nagyobb baráti társasággal, és "búcsúest" gyanánt erre a csárdára esett a választásunk. Mivel 18-an voltunk, előzőleg asztalt foglaltam telefonon, és már a beszélgetés alkalmával is érezhető volt a szívélyes vendéglátás. A megbeszélt időpontban megérkeztünk, és a 18 főre elkészített asztalhoz kísért minket egy nagyon udvarias pincér.
Gulyás Csárda Agárd - Étel/italGulyás Csárda Agárd - Étel/italGulyás Csárda Agárd - Étel/italGulyás Csárda Agárd - Étel/italGulyás Csárda Agárd - Étel/italGulyás Csárda Agárd - Egyéb
Kiváló 2017. február 14.a párjával járt itt
A kiszolgálás professzionális "régivágású" vendég-pincér stílusú! Abszolút tiszteletteljes és kedves a személyzet, ők adják az alaphangot, a megfelelő modort és finoman terelik a rendelést, amennyiben szükséges! Kiszolgálás terén picit olyan élményem volt, mint a régi-magyar, fekete-fehér filmekben, ahol még főszerepben volt a jómodor és megfelelő kommunikáció.
Kiváló 2021. október 20. járt itt
Egy év után tértünk be ide hazafele, újból nem csalódtunk. Jó helyen van, a kiszolgálás gyors és jó, a levesek kifejezetten finomak. A 2 személyes tál jó, de nem tér ez a szokványos tálaktól, amit lehet kihoztak belőle. A környezet nagyon szép, hiába hétköznap voltunk, fokozatosan jöttek a vendége. Étkezés közben többször megkérdezték, hogy elégedettek vagyunk-e.
Kiváló 2020. március 10.a párjával járt itt
Egy konferenciáról hazafelé tértünk be ide, már többször terveztük, mert nagyon hívogató az épület. A kiszolgálás kedves volt és gyors, hamar megkaptuk a rendeléseket. A leves kifejezetten finom volt, a 2 személyes tál több mint elég volt 2 személynek. Egyedül a számlára kellett kicsit sokat várni, de utána elnézést is kértek érte.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 13.gyerekekkel járt itt
Családdal jártunk az étteremben, ami elsőre nagyon szimpatikus volt nemcsak a belső kialakítás, de a személyzet kedvessége miatt is.

A rendelést gyorsan felvették, az ételek is gyorsan érkeztek, pedig teltház volt. A kiszolgálás figyelmes és udvarias volt. Ár-érték arány teljesen rendben van. Fogunk még ide jönni!

Mindenkinek csak ajánlani tudom az éttermet!
Kiváló 2017. június 6.családjával járt itt
Igazi autentikus magyar ízek, kifogástalan minőségben és bőséges mennyiségben. A jó ételek mellett a hely hangulata és a kiszolgálás is igen színvonalas. Nemrég lett felújítva az épület, nagyon szép az egész. Átutazóban voltunk Budapest felé, és megálltunk ennél a csárdánál ebédelni, és nagyon jól döntöttünk, vissza fogunk még jönni, ha errefelé fog vinni utunk.
Kiváló 2016. július 28.a párjával járt itt
A hely kivulrol es belulrol is nagyon szép,latni hogy adnak a kinézetre. Gondolom nagy elony ,hogy a fout mellett vannak,igy sok turista is betérhet. A pincerek az ajtoban várnak,hellyel kinalnak. A kiszolgálás gyors,szinte meglepodtem olyan gyorsan kihoztak az ételeket. Még meg is kérdezték hogy ízlett a kaja. Teljesen rendben van a hely. Az ár érték is elfogadhato.
Kiváló 2016. május 3.családjával járt itt
Amióta felfedeztem a csárdát merő véletlenül, megrögzött visszajáró vendégjük vagyok! A csárda kinézete, berendezése, a SZEMÉLYZET kifogásolhatatlan! Ha netán többet kell várni a felszolgálásra nem esik nehezükre bocsánatot kérni! - persze ez nem az ő hibájuk, hanem az, hogy egy - egy hétvégi napon 25 - 30 percet is kell várni, hogy felszabaduljon egy - egy asztal :-) Ez gondolom önmagáért beszél!
Gulyás Csárda Agárd a térképen
2484 AgárdBalatoni út 50.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége • bicajosoknak kedvezményes menü - részletek honlapunkon
H-V
magyar, nemzetközi