1. helyezett Alsóörs

8226 Alsóörs, Szent István u. 40.

Carpaccio Étterem Alsóörs a térképen

Veszprém
Csopak
Zirc

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Nem is mertem volna gondolni, hogy a Balaton északi partján is részem lehet ilyen feelingben. Nagyon tetszett a lokál berendezése, stílusa. Már a honlap tanulmányozásakor konstatáltam, hogy ez nem az a "degeszre zabálós" hely, de hát nem is azért jöttünk ide. Az étlapon felsorolt hozzávalók szimpatikusak (kucsmagomba, mangalicapofa, helyi borjú, helyi mozzarella stb.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 16.
Párommal volt szerencsém egy csodálatos vacsorát eltölteni itt! Remek ízek párosultak kedves kiszolgálással és családbarát környezettel! Az adagok pont megfelelőek voltak, csendes, hangulatos, kandallóval felszerelt étterem, melynek télen csakúgy megvan a feelingje, mint nyáron, amikor tömve van és előre pár nappal kell asztalt foglalni.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 3.
Az étterem picit el van rejtve a turisták elől, de a gps odavezetett. . . ismerős ajánlása volt, de sajnos csalódtunk. A szalámis pizza tésztája jó volt, de az olasz szalámi szagától is rosszul lettünk. A tészták, amiket kóstoltunk (paradicsomos garnélás, és tejszínes garnélás) semmi extra, unalmasak, ízetlenek. Ennél jobbat bárki összedob kb 10 perc alatt otthon.

Vetési Ilona TOP szállásértékelő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 28.
Kettesben vacsoráztunk az étteremben. Remek pizzát kaptunk, kérésünkre felezve. Minden tökéletes volt rajta, ahogyan elképzeltük. Az italok választéka is kitűnő volt, a zirci apátsági sört is megkóstoltuk. Csak a záróra vetett véget a jó hangulatnak. Máskor is szívesen felkeressük, bár a főúttól kissé távolabb esik. Az árak a balatoni szintet követik.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves Tulajdonos! Nehezen szántam rá magam erre a levélre. Nagyon szerettük az éttermet, évekig a kedvenc helyem volt az egész országban,pedig Budapestiek vagyunk ott pedig nagy az étterem választék. Nagyon szerettük a kis családommal a finom ízeket, a minőséget,az adagokat és nem utolsó sorban N. kedvességét aki profi vendéglátós.

szamszi TOP szállásértékelő
szamszi TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6.
Alsòörs központjában családias, nagyon elegáns olasz étterem. Az itáliai izek keverednek a magyar és nemzetközi izekkel. Hangulatos hely, finomak az ételek. Ajánlom!

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 8.
Két napot töltöttem Alsóörsön. Mindkétszer itt ejtettük meg a főétkezést. Annyi finomság volt az étlapon, hogy nehezen tudtam választani, de azt hiszem végül sikerült a két legfinomabb fogást megtalálni. A személyzet nagyon kedves, gyors és segítőkész volt. A nagy meleg ellenére is mosolygósak voltak. Mindenképpen ajánlani fogom másoknak is és én magam is tervezem , hogy visszatérek.

Legnépszerűbb csomagok Alsóörsön és környékén
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Caesar Panzió
Pápa
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.21. - 2020.03.21.
Park Hotel Balatonlelle
Napi árak, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.08.20.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 15.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kastélylátogatással, ping-pong, darts, csocsó használattal, nordic walkinggal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
2019.03.21. - 2020.03.21.
Hotel Villa Classica
Pápa
3 nap/2 éjszaka 15.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, korai érkezéssel és késői távozással, városnézéssel, húsvéti programokkal, fürdőköntös és szaunatörölköző használattal, információs térképpel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Hotel Marina
Balatonfüred
5 nap/4 éjszaka 16.200 - 34.444,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2019.04.18. - 2019.09.12.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
4 nap/3 éjszaka 21.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
2019.04.18. - 2019.04.22.

Szállodák Alsóörs környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Alsóörs
Holiday Hotel Csopak Alsóörs
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Alsóörs
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Húsvét (min. 3 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Szenzációs évindító wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)

Carpaccio Étterem AlsóörsX