1. helyezett Alsóörs

8226 Alsóörs, Szent István u. 40.

Carpaccio Étterem Alsóörs a térképen

Veszprém
Csopak
Zirc

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Nem is mertem volna gondolni, hogy a Balaton északi partján is részem lehet ilyen feelingben. Nagyon tetszett a lokál berendezése, stílusa. Már a honlap tanulmányozásakor konstatáltam, hogy ez nem az a "degeszre zabálós" hely, de hát nem is azért jöttünk ide. Az étlapon felsorolt hozzávalók szimpatikusak (kucsmagomba, mangalicapofa, helyi borjú, helyi mozzarella stb.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 16.
Párommal volt szerencsém egy csodálatos vacsorát eltölteni itt! Remek ízek párosultak kedves kiszolgálással és családbarát környezettel! Az adagok pont megfelelőek voltak, csendes, hangulatos, kandallóval felszerelt étterem, melynek télen csakúgy megvan a feelingje, mint nyáron, amikor tömve van és előre pár nappal kell asztalt foglalni.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 3.
Az étterem picit el van rejtve a turisták elől, de a gps odavezetett. . . ismerős ajánlása volt, de sajnos csalódtunk. A szalámis pizza tésztája jó volt, de az olasz szalámi szagától is rosszul lettünk. A tészták, amiket kóstoltunk (paradicsomos garnélás, és tejszínes garnélás) semmi extra, unalmasak, ízetlenek. Ennél jobbat bárki összedob kb 10 perc alatt otthon.

Vetési Ilona TOP szállásértékelő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 28.
Kettesben vacsoráztunk az étteremben. Remek pizzát kaptunk, kérésünkre felezve. Minden tökéletes volt rajta, ahogyan elképzeltük. Az italok választéka is kitűnő volt, a zirci apátsági sört is megkóstoltuk. Csak a záróra vetett véget a jó hangulatnak. Máskor is szívesen felkeressük, bár a főúttól kissé távolabb esik. Az árak a balatoni szintet követik.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves Tulajdonos! Nehezen szántam rá magam erre a levélre. Nagyon szerettük az éttermet, évekig a kedvenc helyem volt az egész országban,pedig Budapestiek vagyunk ott pedig nagy az étterem választék. Nagyon szerettük a kis családommal a finom ízeket, a minőséget,az adagokat és nem utolsó sorban N. kedvességét aki profi vendéglátós.

szamszi TOP szállásértékelő
szamszi TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6.
Alsòörs központjában családias, nagyon elegáns olasz étterem. Az itáliai izek keverednek a magyar és nemzetközi izekkel. Hangulatos hely, finomak az ételek. Ajánlom!

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 8.
Két napot töltöttem Alsóörsön. Mindkétszer itt ejtettük meg a főétkezést. Annyi finomság volt az étlapon, hogy nehezen tudtam választani, de azt hiszem végül sikerült a két legfinomabb fogást megtalálni. A személyzet nagyon kedves, gyors és segítőkész volt. A nagy meleg ellenére is mosolygósak voltak. Mindenképpen ajánlani fogom másoknak is és én magam is tervezem , hogy visszatérek.

Legnépszerűbb csomagok Alsóörsön és környékén
Loncnéni Háza
Alsóörs
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.10.15.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a Hotel Yacht wellness-részlegének használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.30.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 17.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, húsvéti programokkal, borkóstolással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
CE Napfény Hotel
1-2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.09.30.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.06.30.
Csóka Apartman
Pápa
3 nap/2 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.01.16. - 2020.01.16.
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 21.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.17. - 2019.12.31.

Szállodák Alsóörs környékén
Prémium Hotel Panoráma Alsóörs
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Hasik Hotel Alsóörs
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Hunguest Hotel Pelion  Alsóörs
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Téli relaxálás Hasik-módra (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Carpaccio Étterem AlsóörsX