AzÉn Anyósom Alsópáhok

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

AzÉn Anyósom Alsópáhok vélemények

2017. december 30.gyerekekkel járt itt
December 26-án ünnepi ebédet az étterem rész előterében fogyasztottuk - azért ott, mert az előfoglalásunkat már csak ott tudták fogadni, viszont tetszett az ünnepi asztal. Sajnos borzasztó sokat kellett az ételre várni az ünnepi tumultus miatt, de egyébként finom volt minden, nem ilyen full-os napon biztos ennék ott máskor is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 27 hasznos szavazat
Gyenge 2017. június 1.barátokkal járt itt
A hely önkiszolgáló éttermi részén ebédeltünk.
A sült hús iszonyú rágós volt, a leves konzervből készült, a túrógombóc száraz volt, a fagyiban jég darabokat találtam.
Az asztalon étel darabkák voltak.
A hűtőben szottyadt desszertek sorakoztak.
Tényleg borzasztó hely.
Nem ajánlom senkinek.
Kiváló 2016. december 18.barátokkal járt itt
Az ötlet rendkívül jó: egy régi csárda lett felújítva úgy, hogy két részre lett osztva, egy a'la carte és egy önkiszolgáló étterem. Az étlapos éttermet választottuk. A berendezés elegáns, kifinomult, jó ízlésre vall. Nagyon tetszett, hogy a régi csárdából megtartottak dolgokat, mint például a cserépkályhát, a régi gerendákat.
AzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étel/italAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étel/italAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étel/ital
Kiváló 2016. szeptember 20.családjával járt itt
Ez egy olyan hely ahol éhes embert nem hagynak éhesen záróra után sem. A vendég a fontos! ! ! ! ! Zárórára pont beestünk egy péntek este, mert fényt láttunk. Megkérdezték éhesek vagyunk nagyon? Igen volt a válaszunk. Ezek után nem maradékkal próbáltak minket kiszolgálni, hanem rendesen étlapról választhattunk, terített asztalhoz ültettek le minket, világítást is visszakapcsolták, kedvesen figyelmesen kiszolgáltak minket.
Kiváló 2016. augusztus 30.a párjával járt itt
Hát ezt ki kellet próbálni. Két út áll előtted a bejáratnál: balra önkiszolgáló büfé, jobbra pedig étterem. Először körülnéztünk a büfében. Nagy választékban, szép tálalásban kínálnak gyorsak elfogyasztható ételeket, illetve egy vitrin is van teli süteményekkel. Közöltük a személyzettel, hogy mi az éttermet céloztuk meg.
AzÉn Anyósom Alsópáhok - Külső képAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étel/italAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étel/italAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étel/italAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - Külső képAzÉn Anyósom Alsópáhok - Külső képAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - Külső képAzÉn Anyósom Alsópáhok - Külső képAzÉn Anyósom Alsópáhok - MosdóAzÉn Anyósom Alsópáhok - MosdóAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étel/italAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étel/italAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - Külső képAzÉn Anyósom Alsópáhok - Külső képAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étel/italAzÉn Anyósom Alsópáhok - EgyébAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étlap/itallapAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étlap/itallapAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étel/italAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étlap/itallapAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étlap/itallapAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - Külső kép
Kiváló 2015. november 28.barátokkal járt itt
Az ember azt hinné, hogy a tévészakácsok sztárallűrökben szenvednek, talán így is van. Tény, hogy Tóth Endre annak dacára, hogy évekig láthattuk őt a tévében, kedves, közvetlen, mindenféle kivagyiságtól mentes ember maradt. Aki kijön a vendéghez, beszédbe elegyedik, mosolyog, anekdotázik. Majd visszamegy a konyhára és főz.
AzÉn Anyósom Alsópáhok - Külső képAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étlap/itallapAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étlap/itallapAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étlap/itallapAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étlap/itallap