Svejk Vendéglő Balassagyarmat

Svejk Vendéglő Balassagyarmat
Svejk Vendéglő BalassagyarmatSvejk Vendéglő Balassagyarmat
Svejk Vendéglő BalassagyarmatSvejk Vendéglő Balassagyarmat

Svejk Vendéglő Balassagyarmat bemutatkozása

Éttermünkben magyar és cseh ételekkel várjuk kedves vendégeinket.
Különböző rendezvények lebonyolítását vállaljuk, mint például esküvők ( külső helyszínen is), rendezvények, családi , munka megbeszélések .
Nyári időszakban 100 fős kerthelyiséggel rendelkezünk.

Sztár Motel és Étterem Balassagyarmat - Legjobb ár
2025.04.01-ig
Sztár Motel és Étterem Balassagyarmat

Svejk Vendéglő Balassagyarmat vélemények

Kiváló 2018. október 24.a párjával járt itt
Hangulatos, finom ételek, széles választék, van fél adag lehetőség is, amúgy hatalmas adag, nagyon jó ár (fővárosi éttermekhez viszonyítva). Kellemes kiszolgálás. A vendégek pörögnek.
Svejk Vendéglő Balassagyarmat - Étel/ital
2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
Kiváló 2018. augusztus 4.barátokkal járt itt
Ma ismét itt ebédeltünk. Gyorsan kaptuk meg az ételeket, figyelmes volt a kiszolgálás. Újra finomakat ettünk. Nekünk a belső rész az igazi, annak meg van a maga hangulata, hogy a különleges vicces étlapról ne is beszéljünk. Nekünk minden rendben volt, így újra szívesen ellátogatunk ide. Forgalmas hely, ajánlatos előre asztalt foglalni. Most is születésnapot és egyéb ünnepeket tartottak itt.
Átlagos 2018. április 16.családjával járt itt
Hétvégi kirándulás alkalmával jártunk a helyen, az internetes vélemények alapján ez tűnt a legjobb megoldásnak a környéken. A megrendelt 4 ételből 2 ételt megfelelőnek ítéltünk, a másik 2 viszont sajnos nagy csalódás volt, ízvilág és minőség terén egyaránt. Éhesen elfogyasztottuk így is, de közel sem jó érzéssel.
Kiváló 2017. július 12.családjával járt itt
Rendszeresen járunk ebbe a kiváló vendéglőbe. Csodálatos a környezet, különleges a berendezés. Az ételek házias jellegűek, ízletesek, a magyaros ízek mellett, szlovák specialitások is kaphatók. Hatalmas adagok biztosítják az éhes vendégek elégedettségét. A személyzet udvarias, előzékeny, nagyon kedves. Mindenkinek ajánlom!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2016. december 22.családjával járt itt
Egy szombati kirándulást követően látogattunk el az étterembe. A vendéglátóhely mellett kialakított nagy parkolóban könnyen találtunk parkolóhelyet. Több asztal közül választhattunk, ám pár perc múlva már minden hely foglalt volt. Az egész csapat profizmusa figyelemre méltó.
Svejk Vendéglő Balassagyarmat - Étel/italSvejk Vendéglő Balassagyarmat - BelsőSvejk Vendéglő Balassagyarmat - Étel/italSvejk Vendéglő Balassagyarmat - Étel/italSvejk Vendéglő Balassagyarmat - Étel/italSvejk Vendéglő Balassagyarmat - Étel/italSvejk Vendéglő Balassagyarmat - Étel/italSvejk Vendéglő Balassagyarmat - BelsőSvejk Vendéglő Balassagyarmat - BelsőSvejk Vendéglő Balassagyarmat - Külső képSvejk Vendéglő Balassagyarmat - Külső kép
Kiváló 2016. október 25.gyerekekkel járt itt
Hangulatos környezet, finom ételek korrekt áron, kedves felszolgálók ! Itt minden a vendégről szól, a gyerekekhez is nagyon kedvesek, őszinték a mosolyok.Gratulálunk a Főnök Úrnak a profi csapathoz! Maradjanak mindig ilyenek! Egy oázis a mai világban, ahová mindig jó beülni, és aztán pozitív érzésekkel távozni!
Kiváló 2015. november 27.barátokkal járt itt
Több éve járjuk az országot és a Felvidéket. Álltalában éhesen esünk be mindíg az éttermekbe. Ebben az esetben is így történt, igaz egy órás keresgélés után bukkantunk a Svejk Vendéglőre. Az óra a delet már jócskán meghaladta mikor a szép tiszta és hagulatos vendéglőben helyet foglaltunk.
Svejk Vendéglő Balassagyarmat - BelsőSvejk Vendéglő Balassagyarmat - Étel/ital
Kiváló 2015. október 25.a párjával járt itt
Már nagyon régen szerettünk volna eljutni a "Legbátrabb város"egyik kiváló éttermébe. Hangulatos környezetben szolgált fel nekünk, korrekt,gyors személyzet,nagyon jó áron házias ételeket. A tulaj kifejezetten kedves, mindenben segítségünkre volt-SOK HELYRŐL EZT HIÁNYOLOM! ! !
Kiváló 2014. június 2.gyerekekkel járt itt
Sokat jártunk ide, hiszen ebben a városban lakunk. A fiam lakodalmát is itt tartottuk a kerthelységben. Udvarias kiszolgálás, korrekt árakkal. Az ételek nagyon izletesek. A tulaj megkérdezi a végén, hogy meg voltunk-e elégedve mindennel. Mindenkinek tudom ajánlani! Ha átutazóban lenne valaki szivesen fogadják a betérő vendégeket.
Kiváló 2014. március 5.gyerekekkel járt itt
Kiváló értékelés! Nagyon gyors preciz óriási adagos kiszolgálás,nagyon kedvesek a felszolgálók és a hely is nagyon hangulatos,a falon régi képekkel magnóval a környéken párja nincs! ! Bátran ajánlom mindenkinek nem lesz panasza az biztos! Nagyon tiszta hely ápolt környezet hangulatos halk zenével fűszerezve.
Svejk Vendéglő Balassagyarmat a térképen
2660 Balassagyarmat Szabó Lőrinc u. 16
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V