Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

4,2
a 101 balatonfüredi étterem közül
cukrászda, kávézó - kávéház, koktél bár
Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred
Karolina Kávéház & Koktélbár BalatonfüredKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred vélemények

Kiváló 2014. szeptember 9.a párjával járt itt
A wellness hétvégénk fénye volt. Mindennap meglátogattuk a balatonfüredi tartózkodásunk során, és egyik nap se csalódtunk. Már korábban is jártam ott, többször is, és mindig teljesen meg voltam elégedve. A kiszolgálás gyors és kedves volt, hozattak nekünk gluténmentes süteményt is, mikor nem volt készleten.
Kiváló 2014. szeptember 7.a párjával járt itt
Többször is jártunk barátnőmmel ebben a kávéházban. Amit mi tapasztaltunk:
-Udvarias, kedves, gyors kiszolgálás, összeszedett, alaposan megszervezett csapatmunka! -Ez egy exkluzív hely, de nem éreztük ennek a negatív hatásait (ellentétben az "örülj, hogy emberszámba veszlek te kis pondró" helyekkel).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Az ár-érték arány egy vicc, tekintve, hogy egy szelet süti, több, mint 700 forint. . . a kiszolgáás rendben volt, de hiába látták, hogy hatan vagyunk, nem segítettek két asztalt összetolni.
Glüténmentes süti elvileg van kettő is, de mint más sem, ezek sem helyben készülnek! ! ! Ráadásul az egyik répatorta, amásik pedig mákos, úgyhogy ezeket egye, aki kitalálta.
Kifejzetten zavaró volt, hogy mellettünd dohányoztak.
Gyenge 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Sajnos csatlakoznom kell az előttem leírt negatív véleményekhez. Egy augusztusi hétvégén jártunk ott a párommal, meglepetésünkre volt üres asztal, ugyan foglalt tábla díszelgett rajta, de helyet foglalhattunk. Zűrzavar és fejetlenség uralkodott, a személyzetet mintha idegesítették volna a vendégek.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
Átlagos 2014. augusztus 22.barátokkal járt itt
Immár egy éve nem voltam a Karolinában. Eddig csupa jó élmény ért, de mostanában nem éppen szívemnek kedves dolgokat hallottam, olvastam róla. Épp itt volt az ideje, hogy személyesen győződjek meg, mi változott a kedvenc helyemen. A környezet továbbra is lenyűgöző, augusztus lévén sok volt a vendég, de találtunk helyet.
Gyenge 2014. július 30.gyerekekkel járt itt
A hely jó lenne és hangulatos, de sajnos a kiszolgálás nagyon lassú és a pincérek is túl modorosak, illetve nagyon nagy negatívum, hogy kártyával nem lehet fizetni. A pincér úr elküldött egy 15 perces sétára, hogy vegyek ki pénzt. (Ez volt a legközelebbi ATM). A presszó kávé, bár helyben készített, de nagyon savanyú. Persze biztos van aki ezt szereti, de ez nem az igazi olasz presso.
Kiváló 2014. július 10.a párjával járt itt
A molótol kb 50 méterre található. Amikor mi voltunk hétvégén előzene fogadott :) Hangulat kitűnő volt, de mivel vele szemben butikok vannak es nagy a tömeg nem megfelelő azoknak, akik kicsit csendesebb helyre vágynak. A felszolgalas jo volt, de eleg lassan hoztak ki.
Kiváló 2014. június 25.barátokkal járt itt
A hely, ami nálam tényleg a nagybetűs KEDVENC. Hangulatos helyiség, nagyon kedves pincérek, tényleg lesik az ember kívánságát, de nem tolakodóan. Sokféle süteményt még nem kóstoltam, mert leragadtam a diós gubánál, madártej öntettel. Ezt többször választottam, de nem bántam meg.
Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Étel/italKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Étel/italKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Étel/italKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Étel/ital
Átlagos 2014. június 22., kollégákkal járt itt
Sajnos, nem voltam annyira elégedett, mint amekkora az elvárásom volt a hellyel szemben. Ebben valószínűleg nagymértékben közrejátszott az is, hogy a pincér, aki kiszolgált minket, nem volt éppen kedves. Egyébként a választék nagy, a kinti rész és kerti bútorzat nagyon tetszett.
2014. június 2.gyerekekkel járt itt
Igényes kiszolgálás, finom süteményekkel/italokkal. A hely kissé "burzsuj" tele láthatóan jól szituált vendégekkel, de alapvetően van miért odamenni.
Az árak magasak, de ilyen finom és házias jellegű süteményeket sehol sem kapni.
Negatívum, ami szerintem nagyon gáz, hogy nem lehet kártyával fizetni. Illetve a WC borzasztóan kicsi ekkora forgalmú helyhez képest.