Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

4,2
a 101 balatonfüredi étterem közül
cukrászda, kávézó - kávéház, koktél bár
Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred
Karolina Kávéház & Koktélbár BalatonfüredKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig
Füred Centrum Panzió Balatonfüred
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred vélemények

Kiváló 2016. március 22.a párjával járt itt
Balatonfüredi sétánk során tértünk be a kávéházba egy kávé és üdítő erejéig, de a süteménykínálatot látva nem tudtunk ellenállni és nem bántuk meg. Egyedi házias ízek, különleges sütemények voltak, megérték az egyébként borsos, 800 Ft-os árukat. A kávé is különlegesen finom volt, a kiszolgálás profi és udvarias.
Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Külső képKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Külső kép
Kiváló 2016. január 10.barátokkal járt itt
Tavaly voltunk már itt,akkor a teraszon, most bent ültünk le.
Igazi békebeli kávéházi hangulat fogadott és az az illat...hm, csodás.
A házias ízek, a finom kávé, a kedves, figyelmes pincérek újra bizonyították, hogy ide érdemes betérni.
Az árak nem alacsonyak, de néha jár ennyi kényeztetés.
Ide máskor is betérünk!
Kiváló 2016. január 6.gyerekekkel járt itt
En Nemetorszagban elek a csaladommal, de ha a Balatonon nyaralunk, mindig elmegyünk a kavehazba. Sajnos az, hogy kap-e az ember helyet, puszta szerencse kerdese. Nekünk az eddig kostolt sütemenyek es koktelok ( jaj, az epresek nagyon finomak ! ! ) izlettek. Kar, hogy csak ejfelig vannak nyitva, s hogy az elözene rettenetesen hangos nyaranta.
Szörnyű 2015. december 10. járt itt
Többféle süteményt vásároltam a napokban. Nagyon nagy csalódás volt. Csak azért tudják ezeket a süteményeket és tortákat eladni, mert közvetlen a vízparton vannak! A sütemények, torták minősége sajnos, nagyon gyenge. Nem a kiszolgálás a legfontosabb, hanem a sütemények és a torták legyenek finomak és frissek!
Szörnyű 2015. november 28.barátokkal járt itt
Háromszor próbáltuk ki barátokkal. Első alkalommal reggelizni mentünk. Száraz süteményeket, hideg teát, híg kávét, kellemetlen kiszolgálást kaptunk. Második alkalommal, szintén barátokkal, hosszú várakozás és többszöri pincérváltás után kaptuk meg a rendelési.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2015. szeptember 2.családjával járt itt
Több éve járunk nyáron a Kékszalag vitorlás versenyre,de nem jutott időnk,hogy ellátogassunk erre a pazar helyre. Természetesen tele volt délelőtt 10-11 között. Végre sikerült egy szabad asztalt találnunk,szinte le sem ültünk ott termett a legidősebb tulajdonos,kedvesen invitált,hogy megmutassa a napi ajánlatot.
2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Már nagyon kiváncsiak voltunk erre a helyre, sokszor és sokat hallotunk, olvastunk róla. Jó helyen van, nagyon hangulatos, látszik rajta és kétségtelenül érezhető, hogy a tulajdonosok szívüket-lelküket beleadták a hely kialakításába, a kínálat megválasztásába.
Szörnyű 2015. augusztus 14.barátokkal járt itt
Ismerőseink ajánlották a cukrászdát, ahová a Vaszary villa kiállítását megnézve tértünk be. Nagyon nagy csalódás volt. Rengeteg fiatal pincér, pincérlány (nyári munkás? ) volt az étteremben, ehhez képest 10-15 percig nem jött az asztalunkhoz senki.
2015. augusztus 2.a párjával járt itt
Az általában gyatra, szinvonaltalan, átlagos magyar cukrászdák közt a Karolina cukrászda szinte egy oázisnak számít. Igényes, nagyon finom sütemények, szép környezet. Nekünk az egyik kedvenc helyünk, ha egy szép napsütéses, késő őszi hétköznapról van szó. Ilyenkor jóval kevesebben vannak, a kiszolgálás is sokkal figyelmesebb mint nyáron csúcsidőben.
Kiváló 2014. szeptember 9.családjával járt itt
Szép helyen, finom sütik, kellemes kiszolgálással, viszont kicsit sem olcsó, tartozik a helyhez egy kis delikates is, ahol sok finomságot lehet kapni. Aki szép környezetben egy finom házias jellegű vagy különleges sütire vágyik, csak menjen nyugodtan. A nyári csúcsban valóban lehetnek kisebb malőrök, de ez megbocsájtható a többi kellemes élmény mellett.