Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

4,2
a 100 balatonfüredi étterem közül
cukrászda, kávézó - kávéház, koktél bár
Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred
Karolina Kávéház & Koktélbár BalatonfüredKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred vélemények

Szörnyű 2017. augusztus 13.a párjával járt itt
Túlárazott, eszméletlen rosszul elkészített reggelit sikerült elfogyasztanunk félig, hiszen gyakorlatilag a lecsó már-már ehetetlen, a padlizsánkrém pedig büdös és kellemetlen ízű volt. A pincér érdeklődésére közöltük, hogy ettünk már jobbat is, ő csak felhúzta a vállát, majd értetlenül állt az előtt, hogy a szinte nulla reggeli ára mellé nem kapott borravalót. . .
Egyszóval Füreden soha többet Karolina! ! ! Felkapott, ócskaság! !
2017. augusztus 7.a párjával járt itt
Először jártunk ezen a helyen. Füreden már többször is voltunk, de ez a hely mindig tele volt, most sikerült kifognunk egy asztalt. Nem véletlenül vannak sokan hiszen az emberek kedvelik a házas süteményeket. A választék is egyedülálló hiszen itt nem a megszokott cukrász süteményeket árusítják.
2017. július 1.barátokkal járt itt
Barátokkal tértünk be nem túl extra ebéd után kávézni 9 fő. Csak kérdezés után ajánlották fel azt az asztalt ahol elfértünk, mert foglalt tábla volt kirakva. A tűző napon nem nyitották ki a napernyőt. Szerettünk volna bent leülni, de nem engedték,indoklás nem volt kint a napellenző alatt toltak össze két asztalt, nem volt kényelmes.
2017. február 15.a párjával járt itt
Februárban voltunk egy szép napos hétvégén Füreden. A befagyott Balaton sokakat vonzott, olyan nyüzsgés volt Füreden, mint nyáron. Ami nagyon tetszett, hogy minden nyitva volt: a butiktól kezdve a vendéglők, kávézók. Forralt boros pult várta a kikötőhöz érkezőket. Korcsolyázni nem lehetett már, de a jégre még rá lehetett menni.
Kiváló 2016. november 30.a párjával járt itt
Hatalmas méretű, szemet gyönyörködtető sütemények, házias ízek, mégis modern elvárásoknak is megfelelő receptek. Itt találhatunk xilites, mandulalisztes finomságot is. Isteni illat lengi be az egész lávézót a helyben, frissen pörkölt kávétól. Érdemes kipróbálni a hidgen áztatott csipkebogyó teát vagy a chai lattét is.
Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - BelsőKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. november 27.barátokkal járt itt
Barátokkal tértünk be a cukrászdába. Udvarias vendégfogadásban részesültünk. Mivel bizonytalan voltam a bor kiválasztásában, hoztak belőle kóstolót. A sütik finomak, szépek. A kávét úgy szolgálták fel, ahogy illene mindenhol. Kis tálcán, vízzel, tejjel. Szép is, kellemes is, finom is. Szívesen ajánlom mindenkinek. Máskor is szívesen be fogunk térni
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2016. október 8.a párjával járt itt
A Karolina Kávéház egy fogalom. A kiszolgálás, az étlap, az itallap, a tartalma, formája,a képek, a történetei, a hangulat, az elhelyezkedése. . . minden. /Nem vagyok fizetett értékelőjük. Nincs rá szükségük! /
Helyet kapni nem egyszerű, de törekszik rá mindenki. Egy asztal ürül, máris tiszta lesz, leülhetsz.
2016. szeptember 8. járt itt
Megértem akiket zavar a zsúfoltság. Bár lenne 3-4 hasonló hely a sétányon. Igy aztán szezonban borzalmasan tele van, és láthatóan nagyon menő dolog ide járni. Gratulálunk a tulajoknak, és hajrá konkurrencia! Szezonon kívül sokkal kevesebb a pöffeszkedő vendég, és a személyzet is jobban bírja a strapát.
Átlagos 2016. augusztus 23.a párjával járt itt
Többször jártunk a Karolinában, mert hangulatosnak és igényesnek tűnik, de mindig kis csalódással jöttünk el sajnos. . Azt érezzük, hogy a lényeg, hogy minél előbb igyuk meg a kávénkat és húzzunk el. A sütik szép nagyok, de tömények, soha nem sikerült megenni az egészet, és sajnos elég drágák.
Szörnyű 2016. augusztus 7.a párjával járt itt
Sokadszorra jártunk a helyen,ami eleinte nagyon is tetszett. Bemész,megnézed a sütiket,kiválasztod mit szeretnél,leülsz,megrendeled. . . . . . Ez mind szép és jó. . . de most már így történik:
Bementünk,nem voltak kiírva a sütemények nevei. Úgy kellett odahívnunk egy felszolgálót,hogy megkérdezzük,mit is néztünk ki a nem túl bőséges választékból.