Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

4,2
a 101 balatonfüredi étterem közül
cukrászda, kávézó - kávéház, koktél bár
Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred
Karolina Kávéház & Koktélbár BalatonfüredKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred vélemények

Kiváló 2013. december 2.a párjával járt itt
Novemberi puncs-és teaivás helyszíne volt a kávéház, amit elsősorban azért választottunk, mert a mellette található hotelban szálltunk meg. Mivel véletlenül tévedtünk be, nem tudtuk, mire számítsunk, így különösen jó élményként marad meg, hiszen nem voltak különös elvárásaink (utólag olvastam, hogy szinte mindenki dicséri, nagyszerű helynek tartja).
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. november 26.a párjával járt itt
Vitathatatlanul a legjobb cukrászda Balatonfüreden. Rendszeres látogatója vagyunk a párommal, családdal. A kiszolgálás, a készítmények minősége, mennyisége, a hely hangulata és fekvése a legjobb. ("Sajnálom" Füred másik, nagy hírű, mindenki által ismert cukrászdáját a Bergmannt, de ennek a nyomába sem érhet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. november 19.a párjával járt itt
Egy jó ismerősöm, mikor megtudta Balatonfüredre megyek nyaralni, szólt, hogy van ott egy cukrászda, oda feltétlen el kell mennem, "Vilma kedvence" nélkül nem élet, az élet. Nem vagyok egy édesszájú, de megfogadtam a tanácsot, elmentem. Ami sütemény ott volt, ahogy kinéztek, s amekkorák voltak, bámulatos volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. szeptember 19.a párjával járt itt
Tökéletes hely, ha kényeztetni akarja magát az ember - kellemes hangulat, remek sütik - mindkettő "ómama"-stílusú és modern egyszerre. A magasabb árfekvés a méretes, "nagymamás" adag mellett már nem is tűnik annyira ijesztőnek. Télen tökéletes melegedő hely, nyáron a teraszon élőzene - csak legyen szabad hely! A mellékhelyiségek állapota nem mindig ideális.
Kiváló 2013. július 23.családjával járt itt
Balatonfüreden nyaranta sok időt töltünk el a párommal,vagy a családommal. Minden esetben felkeressük a Karolina Kávézót. Nagyon kedvesek a felszolgálók, finomak a kávék, sütemények, limonádék és még sorolhatnám minden amit felszolgálnak. Nagyon jó helyen van és egy modern, izléses XXI. századi divatos hely.