Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

4,2
a 101 balatonfüredi étterem közül
cukrászda, kávézó - kávéház, koktél bár
Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred
Karolina Kávéház & Koktélbár BalatonfüredKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred vélemények

2016. május 3.családjával járt itt
Többször volt már szerencsém kipróbálni a Karolina Kávéház finomságait. Véleményen szerint nem véletlen, hogy akármikor jár arra az ember, nehéz üres asztalt találni, főleg szép időben a hangulatos teraszon.
Kiváló 2016. január 6.gyerekekkel járt itt
En Nemetorszagban elek a csaladommal, de ha a Balatonon nyaralunk, mindig elmegyünk a kavehazba. Sajnos az, hogy kap-e az ember helyet, puszta szerencse kerdese. Nekünk az eddig kostolt sütemenyek es koktelok ( jaj, az epresek nagyon finomak ! ! ) izlettek. Kar, hogy csak ejfelig vannak nyitva, s hogy az elözene rettenetesen hangos nyaranta.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2015. szeptember 2.családjával járt itt
Több éve járunk nyáron a Kékszalag vitorlás versenyre,de nem jutott időnk,hogy ellátogassunk erre a pazar helyre. Természetesen tele volt délelőtt 10-11 között. Végre sikerült egy szabad asztalt találnunk,szinte le sem ültünk ott termett a legidősebb tulajdonos,kedvesen invitált,hogy megmutassa a napi ajánlatot.
2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Már nagyon kiváncsiak voltunk erre a helyre, sokszor és sokat hallotunk, olvastunk róla. Jó helyen van, nagyon hangulatos, látszik rajta és kétségtelenül érezhető, hogy a tulajdonosok szívüket-lelküket beleadták a hely kialakításába, a kínálat megválasztásába.
Szörnyű 2015. augusztus 14.barátokkal járt itt
Ismerőseink ajánlották a cukrászdát, ahová a Vaszary villa kiállítását megnézve tértünk be. Nagyon nagy csalódás volt. Rengeteg fiatal pincér, pincérlány (nyári munkás? ) volt az étteremben, ehhez képest 10-15 percig nem jött az asztalunkhoz senki.
2015. augusztus 2.a párjával járt itt
Az általában gyatra, szinvonaltalan, átlagos magyar cukrászdák közt a Karolina cukrászda szinte egy oázisnak számít. Igényes, nagyon finom sütemények, szép környezet. Nekünk az egyik kedvenc helyünk, ha egy szép napsütéses, késő őszi hétköznapról van szó. Ilyenkor jóval kevesebben vannak, a kiszolgálás is sokkal figyelmesebb mint nyáron csúcsidőben.
Kiváló 2014. szeptember 9.családjával járt itt
Szép helyen, finom sütik, kellemes kiszolgálással, viszont kicsit sem olcsó, tartozik a helyhez egy kis delikates is, ahol sok finomságot lehet kapni. Aki szép környezetben egy finom házias jellegű vagy különleges sütire vágyik, csak menjen nyugodtan. A nyári csúcsban valóban lehetnek kisebb malőrök, de ez megbocsájtható a többi kellemes élmény mellett.
Kiváló 2014. szeptember 9.a párjával járt itt
A wellness hétvégénk fénye volt. Mindennap meglátogattuk a balatonfüredi tartózkodásunk során, és egyik nap se csalódtunk. Már korábban is jártam ott, többször is, és mindig teljesen meg voltam elégedve. A kiszolgálás gyors és kedves volt, hozattak nekünk gluténmentes süteményt is, mikor nem volt készleten.
Kiváló 2014. szeptember 7.a párjával járt itt
Többször is jártunk barátnőmmel ebben a kávéházban. Amit mi tapasztaltunk:
-Udvarias, kedves, gyors kiszolgálás, összeszedett, alaposan megszervezett csapatmunka! -Ez egy exkluzív hely, de nem éreztük ennek a negatív hatásait (ellentétben az "örülj, hogy emberszámba veszlek te kis pondró" helyekkel).
Kiváló 2014. július 10.a párjával járt itt
A molótol kb 50 méterre található. Amikor mi voltunk hétvégén előzene fogadott :) Hangulat kitűnő volt, de mivel vele szemben butikok vannak es nagy a tömeg nem megfelelő azoknak, akik kicsit csendesebb helyre vágynak. A felszolgalas jo volt, de eleg lassan hoztak ki.