Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

4,2
a 101 balatonfüredi étterem közül
cukrászda, kávézó - kávéház, koktél bár
Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred
Karolina Kávéház & Koktélbár BalatonfüredKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred vélemények

Kiváló 2018. április 1.a párjával járt itt
Nem a komenteket kell olvasni, hanem odamenni és enni - inni. MEGÉRI! !
Jó helyen lévő elegánsan berendezett hangulatos kávéház minőségi termékekkel és profi pincérekkel.
Az elfogyasztott citromtorta és a már nem tudom minek nevezett somlói régi nagy idők ízeire emlékeztettek. Az adagok nagyok és ezt figyelembe véve nem is drágák.
Balatonfüred és Karolina együtt élmények.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2017. augusztus 20.a párjával járt itt
Idén augusztusban ismét alig vártuk, hogy legyen időnk betérni a Karolinába. Magával ragadó a hely hangulata, a part közelsége, a kilátás, a cukrászda rendezettsége, a gazdag süteményválaszték, a pompás borok. . . A személyzet gyors, rendkívül udvarias, jól nevelt, igazán ritkaság a mai vendéglátásban!
2017. augusztus 7.a párjával járt itt
Először jártunk ezen a helyen. Füreden már többször is voltunk, de ez a hely mindig tele volt, most sikerült kifognunk egy asztalt. Nem véletlenül vannak sokan hiszen az emberek kedvelik a házas süteményeket. A választék is egyedülálló hiszen itt nem a megszokott cukrász süteményeket árusítják.
Átlagos 2016. augusztus 23.a párjával járt itt
Többször jártunk a Karolinában, mert hangulatosnak és igényesnek tűnik, de mindig kis csalódással jöttünk el sajnos. . Azt érezzük, hogy a lényeg, hogy minél előbb igyuk meg a kávénkat és húzzunk el. A sütik szép nagyok, de tömények, soha nem sikerült megenni az egészet, és sajnos elég drágák.
Szörnyű 2015. november 28.barátokkal járt itt
Háromszor próbáltuk ki barátokkal. Első alkalommal reggelizni mentünk. Száraz süteményeket, hideg teát, híg kávét, kellemetlen kiszolgálást kaptunk. Második alkalommal, szintén barátokkal, hosszú várakozás és többszöri pincérváltás után kaptuk meg a rendelési.
Kiváló 2014. január 28.családjával járt itt
Karolina, kedvenc téli helyem. Nyáron sajnos egymást tapossák agyon a műmájerek, de ez semmit nem vesz el a hely adottságaiból, egyszerűen nyáron nem oda megyünk. De ahogy lecseng a szezon, úgy alakul át a hely hangulata. Tele van lokálpatriótákkal, nyugodt helyiekkel, nem nyüzsgő turistákkal. Van akinek persze az jön be, de mint annyi minden ez is szubjektív.
Kiváló 2024. március 11.a párjával járt itt
Véletlen arra sétálva kerültünk a Karolina kávézóba.Közeledve egy úriember invitált bennünket,megmutatva a kávézót a sütemény ajánlatokat,a reggeli lehetőségeket.Szuper kiszolgálás, különféle kavekkal,italokkal,ételekkel.Legközelebb újra visszatérünk.
Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Egyéb
Kiváló 2021. február 3.családjával járt itt
Kedvenc helyünk a Balaton környékén - ahányszor csak erre járunk, be kell mennünk. Igazi kávéházi élmény, főleg ha az ember szezon közben csöppen oda; a csodás nyüzsgés, fenséges italok, még fenségesebb édességek, kedves személyzet - ezek mind hozzájárultak, hogy erre a helyre gondolunk vissza a legszívesebben, ha a balatoni élményeket idézzük fel családi körben vagy barátokkal.
Csak így tovább!
2019. július 7.a párjával járt itt
Füreden már sokadszor jártunk,de a kávéházban először. Ismerős ajánlására mentünk. Nagyon jó központi helyen a vitorlás kikötőben van. Igényes. Bécsi jegeskávét és limonádét fogyasztottunk. Személyzet kedves,lelkes. Kihelyezett hirdetőtáblán láttuk,h sűrűn van esti zenés program. Mi pont Király Viktor estéjén jártunk ott. Visszatérő vendégek leszünk!
2017. február 15.a párjával járt itt
Februárban voltunk egy szép napos hétvégén Füreden. A befagyott Balaton sokakat vonzott, olyan nyüzsgés volt Füreden, mint nyáron. Ami nagyon tetszett, hogy minden nyitva volt: a butiktól kezdve a vendéglők, kávézók. Forralt boros pult várta a kikötőhöz érkezőket. Korcsolyázni nem lehetett már, de a jégre még rá lehetett menni.