Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

4,2
a 101 balatonfüredi étterem közül
cukrászda, kávézó - kávéház, koktél bár
Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred
Karolina Kávéház & Koktélbár BalatonfüredKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred vélemények

Átlagos 2014. május 30.a párjával járt itt
Jó hely,jó sütik,de csak volt.Jártam már itt többször,de legutóbb nem tudtam süteményt választani,mart egyszerűen nem volt választék.(március!még csak nem is szezonon kívül)Se Zorba,se túrótorta,csak szárazabb/linzeres sütik.
Lassan le fogok szokni róla,ár/érték arányban sem elfogadható már.
Gyenge 2016. július 16.a párjával járt itt
Ritkán alakul ki olyan negatív véleményem egy helyről, mint erről a kávézóról. Egy elegáns olaszos-franciás stílust próbál megvalósítani a hely. Kár, hogy e téren csak a giccses berendezési tárgyak megvásárlására futotta.
Szörnyű 2015. december 10. járt itt
Többféle süteményt vásároltam a napokban. Nagyon nagy csalódás volt. Csak azért tudják ezeket a süteményeket és tortákat eladni, mert közvetlen a vízparton vannak! A sütemények, torták minősége sajnos, nagyon gyenge. Nem a kiszolgálás a legfontosabb, hanem a sütemények és a torták legyenek finomak és frissek!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Az ár-érték arány egy vicc, tekintve, hogy egy szelet süti, több, mint 700 forint. . . a kiszolgáás rendben volt, de hiába látták, hogy hatan vagyunk, nem segítettek két asztalt összetolni.
Glüténmentes süti elvileg van kettő is, de mint más sem, ezek sem helyben készülnek! ! ! Ráadásul az egyik répatorta, amásik pedig mákos, úgyhogy ezeket egye, aki kitalálta.
Kifejzetten zavaró volt, hogy mellettünd dohányoztak.
Gyenge 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Sajnos csatlakoznom kell az előttem leírt negatív véleményekhez. Egy augusztusi hétvégén jártunk ott a párommal, meglepetésünkre volt üres asztal, ugyan foglalt tábla díszelgett rajta, de helyet foglalhattunk. Zűrzavar és fejetlenség uralkodott, a személyzetet mintha idegesítették volna a vendégek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 4.családjával járt itt
Igazi sznob hely a legjobb értelemben. Exkluziv környezet. Füred legelegànsabb részén a vitorláskikötöben. Pàr éve csinàltàk meg a sétálót, modern hotel és apartmanok, èttermek bàrak. Karolina mindig tele van. Nem olcsó és néha vàrni kell a pincérre de azèrt mert sokan vannak.
Kiváló 2016. március 22.a párjával járt itt
Balatonfüredi sétánk során tértünk be a kávéházba egy kávé és üdítő erejéig, de a süteménykínálatot látva nem tudtunk ellenállni és nem bántuk meg. Egyedi házias ízek, különleges sütemények voltak, megérték az egyébként borsos, 800 Ft-os árukat. A kávé is különlegesen finom volt, a kiszolgálás profi és udvarias.
Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Külső képKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Külső kép
Kiváló 2016. január 10.barátokkal járt itt
Tavaly voltunk már itt,akkor a teraszon, most bent ültünk le.
Igazi békebeli kávéházi hangulat fogadott és az az illat...hm, csodás.
A házias ízek, a finom kávé, a kedves, figyelmes pincérek újra bizonyították, hogy ide érdemes betérni.
Az árak nem alacsonyak, de néha jár ennyi kényeztetés.
Ide máskor is betérünk!
Átlagos 2014. június 22., kollégákkal járt itt
Sajnos, nem voltam annyira elégedett, mint amekkora az elvárásom volt a hellyel szemben. Ebben valószínűleg nagymértékben közrejátszott az is, hogy a pincér, aki kiszolgált minket, nem volt éppen kedves. Egyébként a választék nagy, a kinti rész és kerti bútorzat nagyon tetszett.
Kiváló 2023. január 13.a párjával járt itt
Véletlenszerűen esett a választásunk a Karolinára. Hideg volt, egy Balaton partján tett séta után meleg italra vágytunk. Amikor beléptünk, még nem is sejtettük, hogy hova jöttünk. A pincérek kedvesen fogadtak, a környezet rögtön magával ragadott. Igazából minden nagyon tetszett, kényelem, elegancia, tisztaság, bőséges választék.