Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred

4,2
a 101 balatonfüredi étterem közül
étterem
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) BalatonfüredMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred vélemények

Kiváló 2023. október 2.családjával járt itt
Nagyon finom és bőséges ételeket ettünk, a kiszolgálás és kitűnő volt. Többször voltunk már itt, de mindenképp visszatérünk, másnak is szívesen fogom ajánlani.
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/ital
Kiváló 2021. július 14.a párjával járt itt
Mi mindig a velős piritós miatt térünk be.
Izletes csipős, imádjuk. Bár a szine és kicsit az állaga változott sajnos.
Most megpróbáltuk a Csülköset is, de elég száraz, csalódás
MINT EGY MELEG szendvics.
Maradunk továbbra is a velős piritósnál.
Ez rövid értékelés ? Mit kéne még írnom?
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 21.gyerekekkel járt itt
Későn értünk a szálláshelyre, így kicsit tanácstalanul indultunk el a városba, hátha betudunk ülni valahova este 8 után. A számunkra addig ismeretlen 6lépcsős előtt vitt el az utunk a szálláshelyről a part felé, szerencsékre. Hely is volt bőven, és mivel nem hallottuk a pirítós hírnevét, valamint nem szeretjük a velőt, cigánypecsenyét kértük, illetve a gyerekeknek a standard rántott csirkemellet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. január 13.a párjával járt itt
Kiváló hely, nézz utána, miről híres és pont azt kapod tőle, sőt még többet is! Direkt nem velős pirítóst ettünk, nagyon finom frissensülteket, gyors, korrekt kiszolgálással, pedig még 3 óra körül is telt ház volt. Csak ajánlani tudom:) - ja és ár-érték arányban is a legjobb a környéken! Egy idézet a hype-tól:
. .
Kiváló 2018. december 9.a párjával járt itt
Nem terveztünk beülni, de a csalogató külső, a kívülről is megkapó hangulat becsábított bennünket egy italra. A még napos novemberi időben a teraszon lehetett leülni. Ebédidő, teltház volt, mégis gyorsan kaptunk asztalt. A személyzet nagyon kellemes, családias hangulatban jött-ment, gyorsan tudtunk rendelni, kedvesen szolgáltak fel.
Kiváló 2018. október 26.gyerekekkel járt itt
Érdekesek a vegyes értékelések! Az októberi hosszúhétvégén ebéd- és vacsoraidőben is voltunk az étteremben (család 4 felnőtt és 3 éves kislány)! Szinte teltház volt,de hamar kaptunk asztalt, párpercen belül felvették a rendelést és hozták az italokat! Megállás nélkül forgott a személyzet (5-6 fő).
Kiváló 2018. augusztus 27.barátokkal járt itt
Jó hangulatú hely, ahol olcsón finomat lehet enni és inni. Udvarias és gyors a kiszolgálás. Kutyabarát hely.
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/ital
Kiváló 2017. május 9.barátokkal járt itt
Sokat hallottam a "híres" füredi velős pirítósról. Így amikor Füreden jártunk gondoltuk kipróbáljuk. Barátaink szinte törzsvendégek. Négyen ebédeltünk a vendéglőben. A környezetet tisztának találtuk. Igazi "kisvendéglő" hangulata van. A velős pirítós és a Francia csülök pörkölt nagyon finomak voltak.
Kiváló 2017. március 28.a párjával járt itt
Kettesben ebédeltünk a vendéglőben, az egyetlen üres asztalt sikerült elcsípnünk. Már a teltház is jelentett valamit. . . A nagy forgalomhoz képest gyorsan kiszolgáltak bennünket, és nem csalódtunk az ételekben: én pacalt, párom brassóit rendelt. A velős pirítóst és a sülteket megcsodáltuk, legközelebb ilyeneket rendelünk.
Kiváló 2015. november 26.a párjával járt itt
Feleségemmel látogattuk meg a borozót. Kíváncsiak voltunk a híres velős pirítósra.
Nem csalódtunk, az eddígi helyek közül itt készítik a legjobban, ezért másnap is betértünk. A hely igazi nosztalgia borozó hangulatú, a személyzet nagyon kedves, az árak szolídak, ha a közelben járunk ujra betérünk ide.