Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred

4,2
a 101 balatonfüredi étterem közül
étterem
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) BalatonfüredMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred vélemények

Szörnyű 2018. május 30.a párjával járt itt
Retkes pohár, csípős velős, barátságtalan kiszolgálás . . Évtizedenként, ha egyszer kicsapja a szám szélét a retkes pohár - ez esetben itt megtörtént. . A legendás velős pirítós jóformán ehetetlen volt a mérhetetlen csípőssége miatt, melyet csak 1 liter folyadék társaságában sikerült letuszkolnunk.
Szörnyű 2017. január 3.a párjával járt itt
Miután 9 éve törzsvendégei voltunk ennek a borozonak-a decemberi látogatasunk oriási csalodas volt. Régen [moderálva - a szerk. ] a tulaj-uzemeltetö kedvessége, az alkalmazottak figyelmessége, a szakács maximalis tudása mára semmivé lett. . . SÖT a visszájara fordult. Ocska, lepusztult hely lett, unintelligens személyzettel. Kosz, piszok mindenutt, a velös piritos-alig velövel-ehetetlen. . .
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
Szörnyű 2016. november 3.a párjával járt itt
Több, mint 20 éve ha Füreden járunk minden alkalommal betérünk a Hatlépcsősbe azért a bizonyos velős pirítósért. Szomorú, de véget ért egy fejezet. . . A nyáron többször próbálkoztunk, azzal a jeligével, hogy "csak most szörnyű" szóval adtunk esélyt a javításra. Felesleges volt.
Szörnyű 2016. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Csak csúnya szavak jutnak eszembe a kiszolgálásról, ezért nem mondom. Már többször is jártunk ezen a helyen, és csak is kizárólag a velős pirítós miatt járunk vissza. (mert az legalább nem változott)Ahogy a hozzászólásokból látom másoknak is hasonló véleményük van. Ha így folytatják már a pirítós miatt sem fogunk visszajárni.
Szörnyű 2016. március 22.barátokkal járt itt
Csak a tisztán látás érdekében 10 éve járunk ide az isteni finom, lekörözhetetlen velős piritós miatt. (De ez volt az utolsó! ! ! )
Így tettünk idén először 2016. 03. 14. -én is. Szerettük a helyet, mert egyszerű, kutyabarát a kerthelyiség, és a nagy pörgés ellenére is egészen eddig mindig kapunk egy-egy kedves mosolyt a felszolgálóktól.
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/ital
Gyenge 2020. február 9.a párjával járt itt
Többször is írtam dicsérő szavakat erről a helyről, melyeket most a legnagyobb sajnálatomra meg kell változtatnom. Balatonfüredi félpanziós wellness hétvégénk szombatján sétálni indultunk. Együnk egy velős pirítóst a hatlépcsősben! - mondtuk egybehangzóan. Pár percet vártunk az asztalra, mert bizony teltház volt.
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - BelsőMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - BelsőMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - EgyébMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső képMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - EgyébMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső képMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső képMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső képMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - EgyébMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső képMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső kép
Gyenge 2019. november 4.a párjával járt itt
Mivel több időt kellett tölteni Balatonfüreden és egy ismerősöm is ajánlotta a velős pirítóst így adtunk még egy esélyt a helynek. Nem kellett volna. Én kértem egy sütőtökkrém levest,ami finom volt. A párom marhahús levest kért. A répa ehetetlen volt, a marhahús meg rágós, még főzhették volna.
Gyenge 2018. augusztus 26.a párjával járt itt
Feleségemmel és barátainkkal tértem be Balatonfüred egyik legendás helyszínére. Nem sok szabad asztal volt, de az egyiktől éppen távozott egy család, hát lehuppantunk a helyükre. Kb. 10 perc és egy szolíd integetés után odaballagott egy felszolgáló. Frankón kioktatott bennünket, hogy ne csodálkozzunk, ha észre sem vesznek bennünket, ha leszedetlen asztalhoz ülünk le (!
Gyenge 2016. május 18.gyerekekkel járt itt
Hosszú évek óta törzsvendégek vagyunk a velős pirítósnál, de ami az utóbbi 1 - 2 évben folyik a kiszolgálás terén, az mindenféle kritikán aluli, botrányos, szörnyű :-( Próbálunk át/túllépni a 'felszolgálók' hozzáállásán, stílusán, munkamódszerén, de nem mindig sikerül.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. november 27.a párjával járt itt
Novemberben ismét volt szerencsénk meglátogatni a Lépcsőst, és most úgy érzem újra írok róla, mert kicsit csalódtam. Halászlét kértünk, nem a szokásos velős pirítóst, de megbántuk. Sós volt, egy kis falatnyi hal volt benne, és maga a leves is kevés volt.