Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred

4,2
a 101 balatonfüredi étterem közül
étterem
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) BalatonfüredMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred vélemények

Szörnyű 2016. március 22.barátokkal járt itt
Csak a tisztán látás érdekében 10 éve járunk ide az isteni finom, lekörözhetetlen velős piritós miatt. (De ez volt az utolsó! ! ! )
Így tettünk idén először 2016. 03. 14. -én is. Szerettük a helyet, mert egyszerű, kutyabarát a kerthelyiség, és a nagy pörgés ellenére is egészen eddig mindig kapunk egy-egy kedves mosolyt a felszolgálóktól.
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
2013. június 17.a párjával járt itt
Igazi muskátlis, békebeli kiskocsmai hangulat. Balatonfüreden azt a bizonyos 6 lépcsőt már sokan "megmászták", hogy megkóstolhassák a méltán híressé vált velős pirítósukat. Egy nagy karéj roppanósra pirított házi kenyér, melyen ízletes velős ragu gőzölög.
2015. március 18.a párjával járt itt
Megkóstóltuk a híres velős pirítós-forralt bor párosítást. A pirítós a pincér szerint is elég kiadós adag, ebben igaza volt, a bor finoman, a pírítós erősebben fűszeres volt. Kb annyi velő volt rajta mint a kenyér vastagsága, azaz nem mutatatóban, hanem vastagon velős volt. Még mindig 650 Ft.
2013. június 30.a párjával járt itt
A Hatlepcsos -valojaban Muskatli vendeglo, de igy senki nem hivja:-)) /igazi regivagasu kisvendeglo.Ne varj luxust, feher abroszt-de a specialitasuk mindent meger:velos piritos, halaszle, pacal.Orias adagok, penztarca-kimelo arak. Balatoni borok, csaladias kiszolgalas.Ajanlom mindenkinek!
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/ital
Gyenge 2016. május 18.gyerekekkel járt itt
Hosszú évek óta törzsvendégek vagyunk a velős pirítósnál, de ami az utóbbi 1 - 2 évben folyik a kiszolgálás terén, az mindenféle kritikán aluli, botrányos, szörnyű :-( Próbálunk át/túllépni a 'felszolgálók' hozzáállásán, stílusán, munkamódszerén, de nem mindig sikerül.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 21.gyerekekkel járt itt
Későn értünk a szálláshelyre, így kicsit tanácstalanul indultunk el a városba, hátha betudunk ülni valahova este 8 után. A számunkra addig ismeretlen 6lépcsős előtt vitt el az utunk a szálláshelyről a part felé, szerencsékre. Hely is volt bőven, és mivel nem hallottuk a pirítós hírnevét, valamint nem szeretjük a velőt, cigánypecsenyét kértük, illetve a gyerekeknek a standard rántott csirkemellet.
Átlagos 2019. szeptember 23.barátokkal járt itt
Évek óta sétálunk el a hely előtt, most végre kipróbáltuk. Nem mintha eddig nem lett volna hely, mindig volt szabad asztal, csak most jött el az ideje. Kíváncsi voltam az agyon dicsért velős pirítósra, mivel más sok helyen ettem. Nos, az az igazság, hogy ahány ember itt velős pirítóst szeretne enni, annyi velő a világon nincs, ezt gondoltam, és igazam is lett.
2018. december 27.egyedül járt itt
Míg családom hölgytagjai elegánsabb programon vettek részt, én szó szerint lopva tértem be Hatlépcsősbe (hivatalos nevén Muskátli borozó). Engem viszon vonzanak az ilyen jóhírű, kockás abroszos kiskocsmák - sajnos egyre kevesebb van belőlük. Választásom természetesen most is egy velős pirítósra esett, melyhez kiválóan csószott egy fröccs.
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - BelsőMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - BelsőMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - EgyébMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső képMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - EgyébMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső képMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső képMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső képMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - EgyébMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső képMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső kép
2014. július 9.a párjával járt itt
Minden nyarukat Füreden töltő ismerőseim ódákat zengtek erről a helyről, engem valamiért nem fogott meg annyira. Ottlétünk alatt szinte egymásnak adták át a helyet az emberek, folyamatosan tele volt a terasz, finomak a boraik és a velős pirítósuk, ár-érték arányban is elfogadhatóak, összességében elégedetten távoztam, de nem ez a kedvenc helyem Füreden.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. december 17.a párjával járt itt
Veszített a patinájából már a Lépcsős, de a velős továbbra is finom. A kiszolgálás kissé lassú és nehézkes, nincs már mosoly a vendégnek, de ha csak a velős miatt, vagy a finom fröccsökért térünk be, akkor ne hagyjuk ki. A sztarpacska is finom volt még egy éve, most azért nem voltam elájulva tőle.