Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred

4,5
a 112 balatonfüredi szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel BalatonfüredFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig
Füred Centrum Panzió Balatonfüred
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred vélemények

Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Több wellness hétvégét is eltöltöttünk már a Flamingó Hotelben, mondhatni visszatérő vendégek vagyunk, hiszen elégedettek voltunk az itteni szolgáltatásokkal. Amit kiemelnék az elsősorban a nagy wellness részleg, ahol mindenki megtalálja a neki megfelelőt: élménymedencék, úszómedence, szauna, sókabin, kinek mi tetszik.
Kiváló 2016. augusztus 22.családjával járt itt
A szálloda igényesen berendezett, a szobák tágasak világosak sajnos most az utcafronra volt már csak szoba azért ez is szuper volt. Fantasztikus volt minden szerintem a Balaton parton nagyon kevés ilyen Hotel van. Az árak kicsit magasak, de nehéz lenne ekkora családdal 1 hetet kigazdálkodni.
Kiváló 2016. augusztus 13.üzleti partnerrel járt itt
Nagyon szép,igényes hotel komplexum,luxus szobákkal,gyönyörű kilátással a Balatonra! Változatos,super wellness részleg,kiváló masszőrökkel és kedves,mosolygós személyzettel! Az étterem is kellemes,finom,egészséges ételválasztékkal és gyors,kedves felszolgálókkal! Ötcsillagos minőség,imádjuk és mindig visszatérünk! Köszönöm
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Sokadik alkalommal pihentünk a Flamingóban, és ismét megállapítottuk, hogy az egyik kedvencünk marad. A szobák megfelelőek, a wellnes nagyon jó, az ételek változatosak. Egyetlen problémánk, hogy ugyan már 7-kor nyit a wellnes, de "csak" 20 óráig használható. Jó lenne, ha hévégén, vagy ünnepi időszakban tovább lehetne használni.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk itt a párommal, mindennel meg voltunk elégedve, egyedul talán a svédasztal az, ahol volt egy kis problémánk, kicsi volt a választék
Kiváló 2016. március 14.gyerekekkel járt itt
Sokadjára jártunk itt és még mindig jó hely . . . . igaz sajnos az már latszik a szállodán hogy a pénz az apartmanok és az új szálloda építésére megy el. . . . remélni tudom csak azt ahogy kész vannak a munkával akkor ezt a részét is fel fogják újítani . . . igaz már várom hogy lehessen szobát foglalni az új hotelben és azt is ki tudjuk próbálni . . . . de a hotel is és füred is örök szerelem marad. . . . .
Kiváló 2016. március 8.csoporttal járt itt
Már több négycsillagos szállodában jártunk,de ez a hotel különösen elnyerte a tetszésünket. Mindenki nagyon udvarias volt. Mikor megérkeztünk nem működött a fűtés,de a takarító hölgy azonnal hívta a szerelőt. A szoba kényelmes,tágas és tiszta volt. Az különösen tetszett,hogy a fürdőszoba és a WC nem egy helyiségben volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 27.a párjával járt itt
Negyedszer jártunk itt. Ez a kedvenc szállodám. Mindig kellemesen érezzük magunkat. A szoba kényelmes. Egyedüli gondot a törölköző szárító okozta. Nem működött rendszeresen ,így volt, hogy a törölközők, fürdőköpenyek reggelre sem száradtak meg. Más panaszunk nem is volt. A wellness részleg igazán sokoldalú szolgáltatást nyújt.
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - Környék
Kiváló 2015. november 13.a párjával járt itt
Tobb szallodaban mar megfordultam,tehat van osszehasonlitasi alapom.ez az a hely ahol minden teren ki tudjak elegiteni a vendegeket.kedves odafigyelo szemelyzet.a pincer nem a vacsora vegere hozza ki a rendelt italt.tobb fajta medencebol,szaunabol lehet valasztani.a szoba szep es tiszta.a parkolas ingyenes.nem mindennapi etelek.
Kiváló 2015. szeptember 27.a párjával járt itt
Kellemeset csalódtam ebben a szállodában. A személyzet jól képzett, segítőkész. Az ételek finomak, az ételválaszték széles. A szobák kényelmesek, jól felszereltek. A wellness részleg kitűnő. A tisztaság megfelelő, bár néha találni egy-két pókhálót. Az ital-étel is megfizethető áron van. Ajánlani tudom mindenkinek! Biztos, hogy én is visszatérek.