Hotel Annabella Balatonfüred ★★★

Hotel Annabella Balatonfüred
Hotel Annabella BalatonfüredHotel Annabella Balatonfüred
Hotel Annabella BalatonfüredHotel Annabella Balatonfüred

Hotel Annabella Balatonfüred bemutatkozása

A Balaton partján található Hotel Annabella épületéből páratlan kilátás nyílik a Tihanyi-félszigetre, a tóra, a déli partra, valamint a várost körülvevő hegyekre.
A szálloda 388 teraszos, kétágyas, fürdőszobás szobával várja vendégeit.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hotel Annabella Balatonfüred vélemények

2016. augusztus 20.barátokkal járt itt
A BERENDEZÉS nem túl modern, de kényelmes volt, a kiszolgálás kifogástalan,az ételek finomak és a választékra se lehet panasz, a wellnes rész elég kicsi, de mivel nyáron voltunk és szerencsére az idö is kedvezett, valójában a medencét csak este használtuk....ami jó, hogy külön strand a hotel vendégei számára
2016. május 3.egyedül járt itt
Tiszta .hangulatos szalloda.figyelmes kiszolgalas.bőséges reggeli es vacsora. A Balaton kozelsege csodalatos latvanyt biztosit.
2016. január 6.gyerekekkel járt itt
Mi julius vegen jartunk a szallodaban. Ket, egymasba nyilo szobat kaptunk öt före. A tisztasag megfelelö, a szalloda allapota a koranak szinten megfelelö. A felpanzios ellatas szerintem mindenkinek nyujt valamit, nekünk izlett. Külön pont, hogy a jatszoter teljesen lezart kertben van, igy a gyerekek ugralhattak, amig mi a reggeli vagy vacsora idejet kitoltuk egy kicsit.
2015. október 27.a párjával járt itt
A személyzet mindent megtesz a vendégekért, a konyha kitűnő, a tematikus esték feldobták az étkezést. A szobák tiszták, jól felszereltek. Remélhetőleg hamarosan mindegyikben lesz klíma és akkor örömmel térünk vissza bármikor, mert a saját strand, a jó elhelyezkedés és a szolgáltatások miatt ideális megoldás Balatonfüreden családoknak, pároknak is.
2015. szeptember 20.csoporttal járt itt
Kivülről szocreálnak tűnt az Annabella Hotel, de bent kellemesen csalódtam. A 6. emeleten tiszta, felújított, légkondis szoba fogadott, kényelmes ággyal. 2 embernek elegendő a kis erkély két székkel, asztallal. Nagyon szép idő volt szeptember közepe ellenére, úgyhogy még a balatonparti strandra is lementünk.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2015. május 16.a párjával járt itt
A 3. emeleten, parkoló felé kaptunk szobát, de kérésünkre a sörkertre nézőre cserélték, az étteremhez-konyhához közel. Lehet, a parkoló csendesebb lett volna, mert a konyhai zajokat fel lehetett hallani, ahogy a sörkertből is a történéseket. A mindennapi bundáskenyerünk illatát is érezhettük a szobánk erkélyéről.
Hotel Annabella Balatonfüred - Medence/kert
2014. szeptember 7.a párjával járt itt
Remek 3 napot töltöttünk el a szállóban augusztus végén. a személyzet a telt ház ellenére gyors,udvarias,bármilyen kérdést,kérést azonnal teljesítettek. A szoba és fürdő tisztasága rendben volt a személyzet "láthatatlanul"tette a dolgát,kedvesek,udvariasak voltak. Az étkezés. . . .
2014. július 25.gyerekekkel járt itt
A hotel ételei változatosak és háziasak és itt a reggelinél végre nem kellett a tejbegríz mellé kakaót keresni (ott volt mellette). Nagyon ötletesnek tartottam a családi limonádét (kb. 1,5 l-es nagy üveg"pohár"ból annyi szívószál lógott ki, amennyi személyből állt a család, ráadásul nagyon finom volt! ).
2014. július 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon udvarias volt a személyzet. A tisztaság kifogástalan. Az ételek finomak voltak,reggelire nagyobb választék kéne felvágottból. Nagyon jó ötlet,hogy az étkezéseknél szinezők vannak kinn a gyerekeknek. A szálloda elhelyezkedése nagyon jó,közel van a Balaton. A külön strand nagyon jó dolog,mert a városi strand zsúfolásig van tele.
2014. július 17.a párjával járt itt
Nem első izeben nyaraltunk itt. Előző évben olyan szobát kaptunk amilyen a netes képeken van . Most kissé meglepett a fürdő szoba és a közlekedő "Retro " stilusa. A fürdő szobában a kád magassága nem kényelmes. A Bár nyujtotta szolgáltatás kicsit akadozott, mivel az itallapon feltüntetett italokhoz vagy nem volt"alapanyag" vagy nem tudta a hölgy elkészíteni.