Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó ★★★★

4,4
a 20 balatonszárszói szállás közül
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel BalatonszárszóKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó bemutatkozása

A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb üdülőövezetében helyezkedik el, Budapestről egy óra alatt lehet megközelíteni az M7-es autópályán. A családias szálloda 2008 október közepén nyitotta meg új szállodai szárnyát, melyben kialakításra került egy wellnessközpont.

A Két Korona Konferencia & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon (min. 3 éj)
Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon
05.17-20.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Tavaszi wellness akció a Balatonon (min. 2 éj)
Tavaszi wellness akció a Balatonon
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó vélemények

Átlagos 2019. április 29.gyerekekkel járt itt
5 hónapos kislányunkkal szálltunk meg egy hétvégén a hotelben. Számomra nagy csalódás volt, hogy a szobánk nem tartalmazott hűtőt. A gyermekem etetéséhez nélkülözhetetlen volt a hűtő. Kértük a személyzetet, hogy helyezzenek el egyet a szobában, ám nem tették, helyette felajánlották, hogy a bár hűtőjében elteszik nekünk a szükséges dolgokat de csak 7-22h ig lehet elkérni illetve elhelyezni ott bármit, éjszakára meg maradt a jégakku és a hűtőtáska . . .
Átlagos 2019. március 5.a párjával járt itt
A wellness rész kicsi volt, így ha több gyerekes család lement fürdeni nem lehetett elférni, pihenni. A falak papír vékonyak, mindent áthallani a másik szobából. A reggeli finom volt, a személyzet kedves volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. november 24.a párjával járt itt
Régebben már jártunk itt, akkor a főépületben kaptunk szobát, minden szuper volt. Most bár a főépület üres volt, mindenkit az oldalépületben szállásoltak el, ahonnan az ebédlőn keresztül kell járkálni mindenhova. A szoba annyira kicsi, ha valaki odaült az asztal mellé, akkor az ágyon keresztül kellett mászni a szobában.
Átlagos 2016. február 23.a párjával járt itt
negativumok:
pihenni nem a legjobb azokon az ágyakon de az éjszakai alvás se volt jó. a tisztasági részleg elég zsúfolt fölég egy nem kis embernek . a köntös csak XL lesig van ami az mutatja hogy nincsenek felkészülve 130+ os emberekre.
Átlagos 2015. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Wellness részleg szuper, csak rövid ideig van nyitva (10-19ig).
Nincs minibar (hűtő) a szobában. A delux apartmanban ami 2 szobás, csak 1 TV van és a hálószobán nincs ajtó, ami zavaró ha a gyerekek aludnának.
Nincs alapból hajszárító, külön kell kérni a portán.
Étel finom, de gyenge a választék.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. június 4.a párjával járt itt
Ha jól láttam, eredetileg panzió volt és első pillantásra kívülről nem is tudtam négycsillagos hotelnek elképzelni, de betérve kellemes csalódás volt. Nagyon szép az épület belülről. A szoba superior létére túl minimalista, de jól néz ki és tiszta. Nincs minibár és hajszárító, de van erkély.
Átlagos 2014. május 4.gyerekekkel járt itt
A húsvéti ünnepeket töltöttem a szállodában 14 éves kislányommal. Már péntektől is lehetett volna menni, de mi csak szombat délutántól vettük ígénybe a hosszú hétvégét. A szálloda könnyen megközelíthető, bár nyáron zavaró lehet, hogy a Balaton még kocsival is elég messze van.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Belső
Átlagos 2014. április 11.kollégákkal járt itt
Szintén egy négycsillagos hotelról beszélünk, de a tv- itt is régi mondhatni elavúlt. A szálloda hangulatos és egyszerű, tiszta és kellemes környezetben található. Ha ide mész minden képpen az új épületében kérd a szobát. Az árak elfogadhatóak (Superior Kétágyas szoba terasszal ), a reggeli és a vacsora standard, semmi extra.
Átlagos 2013. július 31.gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon segítőkész volt,az ennivaló finom volt. A standard szobában nem volt hűtőszekrény, nem értem, hogy miért. /Ezért jöttünk el. / Az étteremben a szobaszámnak meglelően ki volt jelölve az asztal, ahová ülhettünk. A Welness részlegben pár fokkal lehetett volna a víz melegebb.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
2024. január 22.egyedül járt itt
Az ember azt gondolja, a Balatonra csak nyáron jó menni, amikor fürdeni lehet a kellemesen meleg vízben. Én 2023. április 15-én voltam, esett az eső, olyan nemszeretem idő volt! Hát most akkor mit csináljak? Kérdeztem magamtól. Először is megnéztem a Balaton partját, imádom télen-nyáron, tavasszal-ősszel.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - KörnyékKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Külső képKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Külső képKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Medence/kertKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Külső képKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Külső képKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Külső képKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Külső képKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Külső képKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - EgyébKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - KörnyékKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Egyéb
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó a térképen
8624 BalatonszárszóCsárda u. 18.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem