Zichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács bemutatkozása

Festői környezet, kristálytiszta levegő és magával ragadó csend öleli át Tolna megye ékszerdobozát: a Zichy Park Hotelt. A komplexum tizennégy hektáros parkját természetvédelmi terület és vadrezervátum övezi, melyben a szálloda épületei és a természet szépségei tökéletese egységben forrnak össze.

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Világos Hotel Balatonvilágos - Napi árak félpanziós ellátással
Világos Hotel Balatonvilágos

Zichy Park Hotel Bikács vélemények

Kiváló 2017. december 11.a párjával járt itt
A Zichy Park kialakítása teljesen megegyezik a Mi életviteli stílusunkkal. Pihenésre kikapcsolódásra nem is találhattunk volna ennél ideálisabb környezetet,ahol a természet közelsége ötvöződik a hangulatos tanyasi berendezkedésű,ám de mégis szinte minden igényt kielégítő kiszolgálással.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márLelkes fotózó - 144 feltöltött kép
2017. november 5.a párjával járt itt
Legalább 10 éve- vagy lehet több is már, szerettem volna ellátogatni a hotelba. Most ez szerencsére meg is valósult. Nagyon szép környezetben helyezkedik. Az ősz színei pompásak. A hotel díszei nagyon szépek. Pont az én stílusomnak megfelelő. Rengeteg képet készítettem róla. A szoba kényelmes. Bár este kicsit meleg volt.
Zichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - Szórakozás/SportZichy Park Hotel Bikács - VendéglátásZichy Park Hotel Bikács - VendéglátásZichy Park Hotel Bikács - VendéglátásZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - Szórakozás/SportZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Szórakozás/SportZichy Park Hotel Bikács - Szórakozás/SportZichy Park Hotel Bikács - BelsőZichy Park Hotel Bikács - BelsőZichy Park Hotel Bikács - BelsőZichy Park Hotel Bikács - BelsőZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - VendéglátásZichy Park Hotel Bikács - WellnessZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - KörnyékZichy Park Hotel Bikács - KörnyékZichy Park Hotel Bikács - KörnyékZichy Park Hotel Bikács - KörnyékZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Wellness
2017. november 3.gyerekekkel járt itt
Jó elhelyezkedésű, megközelíthető, nyugodt, családias, szállás. Kellemes időtöltést ígér a horgászat, lovaglás, kerèkpározás, túrázás kedvelőinek. Helyi ízek megjelennek a felszolgált ètelekben.
Kiváló 2017. október 25.gyerekekkel járt itt
Már nem először jártunk a Zichy Park Hotelben.Nagyon megfogott az elhelyezkedés,a környezet,a nagy terület a tóval,állatok sokaságával.Az ételek roppant ízletesek voltak most is,a mennyiség minden igényt kielégítő.
Kiváló 2017. október 21.a párjával járt itt
A szálloda gyönyörű környezetben található.
Maximális kikapcsolódást nyújott a hotel, farmszerűen kialakított területén. Az élményfürdő rendkívül kellemes, az étterem választéka változatos és nagyon finom volt, a kiszolgálás kiváló.
Köszönjük a szép őszi napokat.
Gyenge 2017. szeptember 22.a párjával járt itt
Kutyabarát szálláshelyet kerestünk, a weboldaluk ehhez kapcsolódó részét is megnézve esett a választásunk a Zichy Park Hotelre. Ismerőseink is jártak már itt (igaz négylábú nélkül), akik nagyon jól érezték magukat. Tudtuk, hogy parasztudvari szobát kapunk, melyhez teljes komfortot ígértek.
2017. szeptember 6.gyerekekkel járt itt
Recepcios hölgy nem áll a helyzet magaslatán!!
De viszont az igazgató nô kedves ès nagyon profin kezeli az esetleges problémákat!
Gyönyörû kôrnyezet!! Rettenet kényelmetlen ágyak!
De mindent egybe véve nem rossz hely!!
Kiváló 2017. szeptember 1.egyedül járt itt
Augusztus utolsó hetét a hotelben töltöttem. Érkezésemkor egy kedves recepciós hölgy köszöntött. Felvette az adataimat, elmondta a szükséges információk at. A hotelben sokféleképpen eltöltheti az ember a szabadidejét: lehet lovagolni, horgászni. Van a hotelben fittnessterem, sókamra.
Zichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - KörnyékZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - BelsőZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - Egyéb
Átlagos 2017. augusztus 22.a párjával járt itt
Csendes, pihenésre, elvonulásra alkalmas hely. Inkább gyermekeseknek ajánlom az itt élő állatok miatt. Felnőtteknek alig van - a pihenésen kívül-lehetőség. Vannak kerékpárok, de hová lehet biciklizni? Legfeljebb a vadászházhoz vagy a faluba. A belső wellness lehetne vagy 5 C fokkal melegebb, a hideg vízben ücsörögni nem volt kellemes.
2017. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
A családdal, unokákkal jártam itt és összességében tetszett! Ez egy csendes, nyugodt hely, ahol nem hallatszik a város, az autópályák zaja. Különösen városi, kisgyermekes családoknak ajánlanám, mer mindig van mit mutatni a gyereknek. Megcsodálhatja az összes Magyarországon honos háziállatot - az emu kakukktojás -, akár meg is simogathatja.