Zichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács bemutatkozása

Festői környezet, kristálytiszta levegő és magával ragadó csend öleli át Tolna megye ékszerdobozát: a Zichy Park Hotelt. A komplexum tizennégy hektáros parkját természetvédelmi terület és vadrezervátum övezi, melyben a szálloda épületei és a természet szépségei tökéletese egységben forrnak össze.

Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Vital Hotel Nautis Gárdony - Tóparti hétköznapok
Tóparti hétköznapok
2024.04.30-ig
Vital Hotel Nautis Gárdony

Zichy Park Hotel Bikács vélemények

2019. május 12.a párjával járt itt
Az étterem igen jó, a reggeli és a vacsora is bőséges volt, a kínálatból mindenki tudott választani. A pincérek udvariasak és figyelmesek, a recepciósok kedvesek. Tisztaság és berendezés összességében nem 4 csillagos. Belső medence kicsi, inkább pancsoló mint medence.
Zichy Park Hotel Bikács - Egyéb
2019. április 24.a párjával járt itt
A szállás tiszta, kényelmes volt. A sok vendég ellenére nem volt zajos, a csend lehetővé tette a pihenést. Az étterem igazán kiváló, a reggeli és a vacsora is bőséges volt, a kínálatból mindenki megtalálhatta a neki megfelelő ételt. A pincérek udvariasak és figyelmesek, az étterem vezetője kedvesen érdeklődött, hogy hogy érzik magukat a vendégek.
2019. április 15.a párjával járt itt
Ami tetszett és jó volt,az mind kifogástalan volt. Ami kevésbé tetszett,hogy a 124-es szoba éjszaka kissé hangos volt. Valószínűleg a légkondicináló központi egysége vagy a konyha légtechnikájához tartozó gépi berendezés zaja szűrődött be a szobába. A másik észrevételünk a megérkezésünkhöz kapcsolódik. Az interneten megígért üdvözlő ital elmaradt.
Kiváló 2019. április 8.gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon kedves és segítőkész.
Az ételek rendkívül finomak. A programok nagyon változatosak.
A gyerekek nagyon élvezték a park adta lehetőségeket és az állatok közelségét is.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2019. április 2.gyerekekkel járt itt
3 csodaszép napot töltöttünk a Hotelben. Most voltunk itt először, de biztos nem utoljára! Nagyon szép birtokon található a hotel, jó levegőn , nyugodt természetközeli környezetben. A hotelben kedves, segítőkész a személyzet. A szobák jól felszerelve, tiszták voltak. Az étteremben nagyon finom, választékban gazdag svédasztalos reggeli és vacsora volt.
Zichy Park Hotel Bikács - Medence/kert
2019. március 20.a párjával járt itt
Egy apró, 70 fős kis falu végében, a természet kellős közepén található kis gyöngyszem a hely. A birtok számos lehetőséggel rendelkezik: horgásztó, lovaglás, sétakocsikázás, benti-kinti medence, játszótér gyerekeknek és felnőtteknek, (lengőteke, teniszpálya, trambulin, stb) kerékpárkölcsönzés, borospince, háziállatok (még egy emu is) valamint benti játékterem és előadóterem.
Zichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - Belső
Kiváló 2019. január 27.gyerekekkel járt itt
A hely gyönyörű, szívem szerint nyáron is felkeresném! A birtokon sétálni önmagában élmény, de a hotel szolgáltatásai (étterem, wellness, stb.) is minden várakozást felülmúltak.
Kiváló 2018. november 13.a párjával járt itt
2018. októberében a hosszú hétvégén töltöttünk a hotelben 3 éjszaka/4 napot. Sok helyen megfordultunk már, de itt különösen jól éreztük magunkat. Parasztudvari szobát választottunk, ami nagyon jó döntésnek bizonyult. Csendes, nyugodt környezet biztosította a pihenésünket, tágas és tiszta szoba, illetve szobák (hiszen a parasztházban 2 szoba van egy lakrészben) álltak rendelkezésünkre.
Kiváló 2018. szeptember 5.egyedül járt itt
Borzasztó volt az étel íze. Minden reggel szólni kellett a tejért és a vajért. 6 órától volt vacsora, de 8 órakor még nem volt kint minden étel. A legtöbb ízetlen, ehetetlen volt. A svédasztalos ellátásért még jó magas személyenkénti felszolgálási összeget is kértek. Más minden kiváló volt. A szálloda területén sok házi állat van.
Kiváló 2018. július 13.a párjával járt itt
Sok helyen jártunk már de Bikács minden elvárásunkat felűlmúlta. Mind a körülmények mind pedig a kiszolgálás öt csillagos volt alig várjuk hogy újra visszatérhessünk. Egy aprócska észrevétel sajnos a szobánkban nem volt sötétítő függöny. A lovaskocsizás és mellé a kocsis élménydús történetei bearanyozták a délutánunkat.