Zichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács bemutatkozása

Festői környezet, kristálytiszta levegő és magával ragadó csend öleli át Tolna megye ékszerdobozát: a Zichy Park Hotelt. A komplexum tizennégy hektáros parkját természetvédelmi terület és vadrezervátum övezi, melyben a szálloda épületei és a természet szépségei tökéletese egységben forrnak össze.

Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Világos Hotel Balatonvilágos - Nyári csobbanás Balatonvilágoson
Nyári csobbanás Balatonvilágoson
05.31-09.07.
Világos Hotel Balatonvilágos

Zichy Park Hotel Bikács vélemények

A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Mi 2 éjszakát töltöttünk a Zichy Park Hotelben, nagyon jól éreztük magunkat! Kisgyerekeseknek feltétlenül ajánlom. Nem tudom, teltház esetén milyen a fürdő részleg, most alig voltak páran rajtunk kívül, mégis "tele" volt a medence. . . szóval egy nagyobb medence jobb lenne, jobb szellőzéssel (mi március elején voltunk, minden ajtó-ablak bezárva, kb.
Kiváló 2013. április 22.gyerekekkel járt itt
Mi Szilveszter tãjékán foglalunk szállást. Ez befolyásolta az árat, de növelte a programok színvonalát. Teltház miatt a távolabb eső vadászházba kaptunk elhelyezést, ahol majdnem jéggé fagytam, mert a falaknyár óta nem voltak fűtve, éjszaka hozattunk elektromos radiátort és ezer pokrócot, de azonnal hoztak és mindent megtettek, hogy javítsanak a helyzeten.
2013. április 2.gyerekekkel járt itt
Kellemes az épület elrendezése, nyugodt színválasztás,praktikus szobaberendezés. Gyönyörű lehet nyáron a kert és a tó. A személyzet nyugodt, segítőkész. A gyerekanimáció Ágival fergeteges, nagyon jó ötlet. Szintén az állatok közelsége a gyerekeknek eredeti és hasznos. Tényleg kipihenten távozik a vendég.
2013. március 18.a párjával járt itt
A wellness részleg kicsi,nincs benne fekvő pihenő alkalmatosság. A sóbarlangban nincs fekvő rész, pléd és kevés a világítás. A környezet gyönyörű. Az energetizált terek nagyszerűen érezhetőek, amiben megnyugvást és relaxálást talál a pihenni vágyó. Az étkezés nem igazán változatos, különleges problémával küzdő vendégeknek maximálisan segítőkészek.
Kiváló 2013. március 5.a párjával járt itt
Kedves,mosolygós és segítőkész a személyzet. Nagyon finomak és változatosak,bőségesek az ételek. Jó a fürdő. Szép a környezet. Amit hiányoltunk:mivel szeretjük bebarangolni a környéket,ami igen szép,hiányoltuk a pontosabb útbaigazító táblákat a leírás mellé,amit a szállodában megkaptunk. Náhány tábla vagy túristajelzés sokat segítene a tájékozódásban.