Zichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács bemutatkozása

Festői környezet, kristálytiszta levegő és magával ragadó csend öleli át Tolna megye ékszerdobozát: a Zichy Park Hotelt. A komplexum tizennégy hektáros parkját természetvédelmi terület és vadrezervátum övezi, melyben a szálloda épületei és a természet szépségei tökéletese egységben forrnak össze.

Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Világos Hotel Balatonvilágos - Nyári csobbanás Balatonvilágoson
Nyári csobbanás Balatonvilágoson
05.31-09.07.
Világos Hotel Balatonvilágos

Zichy Park Hotel Bikács vélemények

Kiváló 2016. szeptember 8.kollégákkal járt itt
A helyszín nagyon kellemes, bájos. Szép zöld a környezet, a tó igazán feldobja a helyet. Tetszett, hogy az állatok ott vannak/laknak a farmon, lehet velük kokettálni. A lovaskocsizás nagyon élvezetes volt, M. nagyon kedves volt, minden kérdésünkre készséggel válaszolt. Igazi nihili környezet, amit remek szórakozási lehetőségekkel dobtak fel.
Kiváló 2016. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Szuper jó ellátás, gazdag szabadidő eltöltési lehetőség, sajnálom, hogy a Kneip taposó nem működött. Külön jó a horgászási, csónakázási, lovaglási, sütögetési lehetőség. A tájegység ételei különlegesnek, az étkezés változatos és finom. Köszönjük a gyerekek és a magunk nevében.Mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2016. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Csodás környezet,kedves,udvarias személyzet,az ételek nagyon finomak, "házi" ízek.Gyerekes családoknak kimondottan ajánlom,igazi "gyerekparadicsom". :)
2016. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
2 éjszakát töltöttünk a hotelben gyermekeinkkel, immáron 3. alkalommal. A szálloda mindháromszor más-más üzemeltető kezében volt, mi most éreztük magunktól legtávolabbinak, bár lehet, hogy csak az újdonság varázsa hiányzott. A hétvége alatt többször is áramszünet, áramkimaradás volt tapasztalható, ilyenkor a tv és inetrnet órákon keresztül nem volt elérhető.
Kiváló 2016. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a négy nap alatt a gyerekekkel! A recepción segítőkészek, az étteremben az ételek nagyon finomak,háziasak, a felszolgálok kedvesek, és közvetlenek! A lovaskocsikázás során a lovász hölgy, M. nagyon kedves, figyelmes, és az állatok szeretete, tisztelete, a lovakhoz való hozzá állása kimagasló, persze ami magas szakértelemmel is párosul. Nagyon jól éreztük magunkat ebben a csodás környezetben ! Köszönjük!
Kiváló 2016. augusztus 15.a párjával járt itt
Várakozással telve indultunk a három napos kikapcsolódásra, hiszen még sosem jártunk ezen a tájon. A kanyargós mezőségi falvak között megbújó wellnes hotelt meglátva, megelégedéssel tapasztaltuk a környezet harmóniáját, a minden igényt kielégítő tisztaságot és kényelmet.
Zichy Park Hotel Bikács - Külső kép
Kiváló 2016. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Mivel mi hárman szoktunk menni nyaralni az Unokámmal,aggódtam a pótágy miatt, de ez itt kellemes meglepetést okozott:nagyon kényelmes volt. A személyzet udvarias, készséges, külön szeretném kiemelni a gazdasági udvar gondozóját, aki nagy türelemmel magyarázott nekünk, akiknek még soha nem sikerült ilyen közel kerülni ilyen állatokhoz.
Kiváló 2016. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
2 éjszakát töltöttünk Bikácson a Zichy Park Hotelben. Nagyon nagyon kedves volt a személyzet,kiemelném az étterem dolgozóit,mindenki nagyon kedves volt,mindig volt pár kedves szavuk hozzánk. A csend,a környezet nagyon nagyon jól esett,a medence szuper volt:-)
Egy percet nem unatkoztunk,mindig találtunk valami elfoglaltságot.
Kiváló 2016. augusztus 10.a párjával járt itt
Kiváló konyha, kedves személyzet. Külön köszönet Tecának, Móninak, Szabinának. Csak ajánlani tudom mindenkinek, legyen az család gyerekekkel, párok romantikus légyottra, időseknek és fiataloknak. Ami nagyon szimpatikus volt még, hogy a főnökök is mind nagyon udvariasak és segítőkészek voltak.
2016. augusztus 3.családjával járt itt
Az ételek nagyon ízletesek, választékosak. A személyzet udvarias, segítőkész. A lovászlány nagyon kedves, igazi élményt jelentett számunkra a környező vidék bemutatása a lovaskocsikázás alkalmával. A beltéri medence véleményem szerint kicsi, és sajnos az élmény elemek egy része nem működött. Összességében jól éreztük magunkat.