Zichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács bemutatkozása

Festői környezet, kristálytiszta levegő és magával ragadó csend öleli át Tolna megye ékszerdobozát: a Zichy Park Hotelt. A komplexum tizennégy hektáros parkját természetvédelmi terület és vadrezervátum övezi, melyben a szálloda épületei és a természet szépségei tökéletese egységben forrnak össze.

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve

Zichy Park Hotel Bikács vélemények

Kiváló 2016. május 22.a párjával járt itt
Igaz hogy a felújítás utáni nyitás első vendégei voltunk a Zichy Park Hotelnek és voltak még kisebb javítások,de ez nem zavart,viszont a szolárium hiányzott,a személyzet kedves aranyos szolgálatkész volt. Az étellel meg voltam elégedve,nagyon finom a pékségben sütött házi kenyér,viszont a két éve ott jártunkkor nagyon finom szarvas pörköltet most is megettem volna,még mindég a számban érzem a pöri ízét. Remélem jövőre is eltudok menni. Tisztelettel Zámbó Mihály.
Kedves Zámbó Mihály!
Köszönjük értékelését, egyben örömünkre szolgál, hogy első Vendégeink között köszönthettük Önöket!
A szarvas pörkölt nálunk is lesz majd, amikor legközelebb eljön hozzánk, biztos megtalálja ételeink között! :)
Várjuk vissza Önöket!
Szép napot kívánunk!
2016. május 18.a párjával járt itt
Összességében egy nagyon kellemes,nyugodt kikapcsolódást biztosító szálloda a környezetével együtt.
Kiváló,egyéni igényekre is odafigyelő személyzete példaértékű.
Az értékeléseknél néhány apró hiányosság miatt nem írtunk kiváló értékelést.
A gazdag programok élményt nyújtottak és még különlegesebbé tették a helyet a többi szálláshelyhez képest.
Mindenképpen visszatérünk még! :)
Zichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - KörnyékZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Szórakozás/SportZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Medence/kert
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését, egyben örömünkre szolgál, hogy jó érezték magukat nálunk.
Várjuk vissza Önöket mielőbb!
A Zichy Park Hotel csapata
Kiváló 2016. május 16.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk itt,csodás környezetben :) A személyzet kimagasló munkája miatt volt elsősorban fantasztikus ez a pár nap. Az ételekre sem volt semmi panasz,rendkívül figyelmes,udvarias felszolgálók. (Madártej:))A szobánk tiszta,és nagyon kényelmes. A meghírdetett csomag mellé kapott programokat is kihasználtuk,melyek még színesebbé tették az ott tartózkodásunkat. Mindenképpen szeretnénk még visszatérni :)
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését! Örülünk, hogy szállodánk elnyerte tetszésüket és jó érezték nálunk magukat!
Nagy szeretettel várjuk Önöket vissza!
Szép napot!
A Zichy Park Hotel csapata
2016. június 1., Sandorne Fekete Bernadett, értékesítési vezető
A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
Szörnyű 2016. május 25.családjával járt itt
Amikor megérkeztünk még azt hittem egy remek wellnes hétvégénk lesz, hát sajnos nem így történt. Fárattabban jöttem haza, mint ahogy oda érkeztem. A szálloda négy csillagos, hát nem, hogy a négy csillagot nem éri el, de még a kettőt sem. Szobák: bogarak voltak és nem volt valami tiszta, térerő nuku.
Kedves Vendégünk!
Engedje meg, hogy megköszönjem, hogy egy év távlatából is vette a fáradtságot és értékelte a Zichy Park Hotel szállodást és szolgáltatásait.
Örülök, hogy megosztotta korábbi tapasztalatait, ezzel lehetőséget nyújtva, hogy fölvegyem önnel a kapcsolatot, és bemutathassam milyen változtatások valósultak meg annak érdekében, hogy Vendégünk, Ön, minél jobban érezhesse magát.
2016. június 6., Zichy Park Hotel, igazgató
Kiváló 2016. május 24.családjával járt itt
A Parkszállóról csak jókat lehet elmondai. Mi nvemberben voltunk ,Kevesen voltak a vendégek,de az ellátás,a személyzet tökéletes volt. A Cecén átvezető ut még a legelszántabb diétázókat is megkisérti a rengeteg finomság látványával,nem beszélve a méltán hires cecei paprika örleményről.
2016. május 3.barátokkal járt itt
Barátaimmal együtt fedeztük fel ezt a csendes, nyugalmas helyet. Elhelyezésünket kiválónak mondanám azért, mert a három családi szobához egy külön egybenyíló nagy terasz tartozott, ahol csak mi voltunk. Itt nagyon szép kilátás tárult elénk és kellemesen tudtunk beszélgetni is.
2016. május 3.egyedül járt itt
Tavaly másképp alakult a karácsony, itthon egyedül lettem volna. 24-én reggel felhívtam a bikácsi Zichy Parkhotelt, hogy van-e szabad egyágyas szobájuk! És volt! Mivel nem először jártam itt, személyes ismerősként üdvözöltek a recepción. Még manapság is ritka, hogy akár felár ellenében kisállat (főleg nyuszi) bevihető lenne, itt viszont imádta mindeki az én cuki és barátságos 5 éves törpenyuszimat.
Zichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - BelsőZichy Park Hotel Bikács - WellnessZichy Park Hotel Bikács - Szórakozás/SportZichy Park Hotel Bikács - BelsőZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - BelsőZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - SzobákZichy Park Hotel Bikács - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. február 7.barátokkal járt itt
2 éve ezt írtam: "Kissé eldugott szálloda, de ezáltal csendes. A személyzet nagyon szolgálatkész. A negatívumok közül kiemelném, hogy igencsak ráférne egy festés a szálloda minden objektumára. A park nagy és gondozott, a tó már kevésbé. A parkra néző kis terasz épp megfelelő, bár a szúnyogháló szakadt volt.
2015. november 24.a párjával járt itt
Annak ellenére, hogy az idővel nem volt szerencsénk/esős, borús/így is sokat pihentünk és jókat ettünk. Még sétálni is tudtunk a Hotel területén.
Tetszett, hogy az asztalon névjegykártya volt részünkre.

Javaslat: az új tulajdonos szorgalmazza a teljes körű felújítást és akkor számíthatnak a sok elégedett vendégre.

Üdvözlettel:Enikő,Károly
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2015. október 23.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen van, nagyon kedvesek a szálloda alkalmazottai, fantasztikus a konyha - hatalmas adagokat kaptunk és nagyon finom volt minden! ! ! A két napos eső egy kicsit átírta a forgatókönyvünket, de majd tavasszal, vagy nyáron bepótoljuk a lovaskocsikázást például, vagy a csónakázást a horgásztavon, vagy épp a borkóstolást a Vincellér Házban .