Zichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács bemutatkozása

Festői környezet, kristálytiszta levegő és magával ragadó csend öleli át Tolna megye ékszerdobozát: a Zichy Park Hotelt. A komplexum tizennégy hektáros parkját természetvédelmi terület és vadrezervátum övezi, melyben a szálloda épületei és a természet szépségei tökéletese egységben forrnak össze.

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Világos Hotel Balatonvilágos - Napi árak félpanziós ellátással
Világos Hotel Balatonvilágos

Zichy Park Hotel Bikács vélemények

2016. augusztus 1.a párjával járt itt
A szobák az étel nagyon jó remek hely a kikapcsolódásra. A beltéri és a kültéri medence a létszámhoz nagyon kicsi. Javaslatom : a mostani kültéri medence lefedése ( a beltéri welness részleghez csatolni) és egy új min 2x akkora mint a mostani kültéri medence megépítése.
Kiváló 2016. július 29.gyerekekkel járt itt
Sokadszor járunk itt, mindig több családdal együtt, számos gyerekkel. Fontos volt számunkra, h ne zavarjunk nagyon másokat de élvezhessük a pihenést a gyerekekkel. Ehhez itt nagy és biztonságos a terület, számos program (medencében kenyérsütés, jó hangulatú borkóstolás saját pincéjükben, lovaskocsizás, peca, csónakázás, teke, tollas, kis és nagytestű állatok, gyerekanimáció stb) van - az ilyen kategóriában megszokott szolgáltatások mellett, szinte minden külön térítés nélkül.
Átlagos 2016. július 26.egyedül járt itt
Összességében véve elégedett vagyok a hotellel, a recepción nagyon kedvesek a dolgozók, a lovászlány nagyon kedves, igazi élmény vele lovaskocsikázni a környezö erdöben. Viszont az éttermi személyzet révén sajnos nem egyszer kellemetlen tapasztalatot szereztem. Nem ártana a tartósan itt tartózkodó vendégekkel is tiszteletteljesen viselkedni.
Zichy Park Hotel válasza
Köszönjük, hogy megosztotta véleményét. Vendégeink visszajelzéseit nagyon komolyan vesszük és igyekszünk tanulni a kritikákból.Személyzetünket folyamatosan képezzük annak érdekében, hogy minden vendégünk a lehető legjobban érezze magát.
Kiváló 2016. július 25.egyedül járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat ezen a helyen .A szálloda ,az étterem , a fürdő mind nagyon jó volt .Nagyon klassz időt fogtunk ki .
A személyzet csúcs volt .Ennyi mosolygós és kedves embert ritkán láttam .

Szeretnék visszatérni !!!

Gyuri !
Zichy Park Hotel válasza
Nagyon köszönjük elismerő szavait! Vendégeink pozitív visszajelzései megerősítenek minket abban, hogy a májusi üzemeltetőváltással minőségi változás történt a szállodában és az új csapat jó úton jár.
Kiváló 2016. július 20.gyerekekkel járt itt
Egy hetet töltöttünk itt. Nem volt végig jó időnk, ennek ellenére mindig volt mit csinálni. Nagyon szép volt a park, hangulatos a szállás, nagyon finomakat főztek. Mivel a gyerekek jól szórakoztak, és biztonságban voltak, a felnőttek is tudtak pihenni. A személyzet is nagyon kedves volt.
Kiváló 2016. július 18.a párjával járt itt
Nagyon jol éreztük Magunkat,étkezés kiváló volt mintha hazait ettem volna.Hiányzik a gyerekeknek a kicsi medence és a fedett rész ha esik az eső.
Üdv István
Zichy Park Hotel válasza
Köszönjük értékelését! Folyamatosan fejlesztjük szolgáltatásainkat, amelyhez óriási segítséget nyújtanak a vendégek észrevételei, így az Öné is.
Kiváló 2016. július 18.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk a szállodában édesanyámmal és az Ő testvérével. A személyzet mindig mosolygott kedvesek voltak segítőkészek pedig az idő sajnos ellenünk volt mert szombaton egész nap esett az eső. Ennek ellenére mindent megtettek, hogy a vendégek kellemesen érezzék magukat. Egyetlen egy kifogásom lehet az Á.
Kiváló 2016. július 16.a párjával járt itt
4 felejthetetlen szép éjszakát töltöttünk el ebben a kis "paradicsomban". Szép rendben tartott birtokon helyezkedik el a szálloda. A személyzet segítőkész és nagyon kedves. Kényelmes tágas szobát kaptunk. Az ételek nagyon finomak voltak. Én minden reggel ettem az isteni házi szalámiból és kecskesajtból.
2016. július 9.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes környezetben található a Zichy Park Hotel, a hotel személyzete nagyon udvarias és vendégszerető. Ezt a helyet mindenkinek ajánlani tudom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 3.a párjával járt itt
Ez az a hely, ahol nem kell környékbeli látnivalókat keresni, mert annyi lehetőség van a szórakozásra, kikapcsolósára, hogy egy hétvége alatt ki sem lehet próbálni mindent. A környezet nagyon szép, sétára, kerékpározásra hívogató. A hotel impozáns, jól felszerelt és nagyon tiszta.