Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal

A Puchner Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Puchner Kastélyszálló Bikal - Egyedi Puchner Akció (min. 2 éj)
Egyedi Puchner Akció
2024.07.01-ig
Puchner Kastélyszálló Bikal - Puchner pihenés félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Puchner pihenés félpanziós ellátással
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

Kiváló 2017. április 28.gyerekekkel járt itt
Március végén voltunk a Lányommal, a fürdőház lakosztályában szálltunk meg. A lakosztály gyönyörű volt, kényelmes, nagyon jól éreztük magunkat. A fürdőházban a Marokkói fürdő gyönyörű volt. Az ételek, italok finomak voltak, udvarias volt minden részlegben a személyzet.
Kiváló 2017. április 22.a párjával járt itt
Valamennyi szolgáltatás kiváló, de a szobában található ágy nem kényelmes, érezhetően elhasznált, mindkettőnknek derékfájást okozott. A személyzet profi, viszont az azonnali észrevételünkre, a telítettség miatt nem tudtak reagálni.
Kiváló 2017. április 7.a párjával járt itt
Párom szülinapját szerettük volna Bikalon tartani, mivel korábban már jártunk ott és nagyon fantasztikus élményekkel jöttünk haza. Előzetes egyeztetés után meglepetésként tortát illetve a szobába gyümölcstálat és alkoholmentes pezsgőt rendeltem. Megérkezésünkkor minden rendben volt.
Kiváló 2017. április 3.gyerekekkel járt itt
Maximálisan megvagyunk elégedve! Családoknak ideális hely,minden korosztály megtalálja a számára megfelelő programot. Harmadik éve lesz idén,hogy ismét birtokba veszünk a középkori városrészben ,egy családi lakosztályt. Egy észrevétel azért van,a különböző programokra,foglalkozások,sajnos nem ingyenesek.
2017. március 28.gyerekekkel járt itt
Március elején töltöttünk el három napot gyerekekkel. Az apartman részünk az élmény birtok területén volt, három szoba két fürdőszoba nappali. . . . . nagyon hangulatosan és korhűen berendezve, hintával a nappali közepén ami a gyerekeknek külön élmény volt. Szobák tisztának mondhatóak, alapos takarítás azért ráfért volna a fürdőszobára.
Puchner Kastélyszálló Bikal - Környék
2017. március 12.a párjával járt itt
Bikalon nagyon szép vidéki környezetben lehet pihenni, vagy akár aktívan pihenni. Minden napra akad program a nagy alapterületen elhelyezkedő hotelben. Pozitív, hogy a három fürdő kiváló, nincs tömeg. Negatív, hogy sokat kell gyalogolni a szállástól a reggelihez, egyes fürdőrészleghez, ami télen kellemetlen lehet annak, aki azt szereti, hogy minden egy épületben megtalálható.
2017. március 10.barátokkal járt itt
Február végén, a születésnapomon voltunk lazítani, barátaimmal. A szállás területén a várt élményeket kaptuk. Az épületek korhűen lettek kialakítva. A szobánk (lakosztály) a „Palota” emeletén volt, tágas, tiszta, kényelmes. A fürdők, szaunák igazi kényelmet nyújtottak.
Gyenge 2017. március 1.gyerekekkel járt itt
Február 27-étől voltunk párommal és 5 éves kis unokánkkal. Az udvarházban kaptunk kuckós szobát. Első benyomásom, hogy az ágytakarók és díszpárnák a 60-as évektől maradhatott, szegény szobalányoknak van mit emelgetni a majdnem 20 kg. -os ágytakarókat. A díszpárnák rendszerint a földön landolnak, melyek majd visszakerülnek az ágyra a bacikkal és porral együtt.
Kiváló 2017. február 28.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos volt a szoba, meg a kis furdoterek, bar nagyobbra szamitottam a furdoknel, de igy hangulatosabb ha csaladias. Meg vagyok elegedve az etkezessel, a szemelyzettel es a szolgaltatasokkal is. Koszonjuk a hetveget!:D
Szörnyű 2017. február 23.a párjával járt itt
Októberben látogattunk el feleségemmel kastélyszállóba. Az "Angol" stílusban berendezett szobát kértük, és kaptuk meg. A szobában enyhe dögszag volt, és 16 C fok. Arra tippeltem, hogy a tetőszigetelésben megdöglött egy galamb, ha a szoba hőfokát nézem, akkor szerintem megfagyott.
Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen
7346 BikalRákóczi u. 22.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 300 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád