Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal

A Puchner Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Puchner Kastélyszálló Bikal - Egyedi Puchner Akció (min. 2 éj)
Egyedi Puchner Akció
2024.07.01-ig
Puchner Kastélyszálló Bikal - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjszaka)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjszaka)
2024.07.01-ig
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

Kiváló 2016. július 1.a párjával járt itt
2015 ben voltunk a párommal Bikalon. Nagyon szép hely ,nem èrt csalòdás minket.Tiszta és nagyon igényes.Az étteremben a reggeli, vacsora hibátlan volt a szemèlyzet , kedves ,udvarias. Középkori időutazásban van része annak aki ide eljön.A szoba nagyon tetszett kényelmes hangulatos.Ajánlom mindenkinek.
Puchner Kastélyszálló Bikal - Környék
Kiváló 2016. június 27.a párjával járt itt
Juniusban töltöttünk párommal pár napot a kastélyszálló Palota részlegében. Hatalmas szoba,óriási terasszal. Rend és tisztaság jellemezte,a saját wellness részleg csendes,és romantikus hangulatú. Az ételek kíválóak,és extrán nagy a választék. A környéken is rengeteg lehetőség van kikapcsolodni,de a birtokon is kellemesen lehet időt tölteni,a helynek megvan a maga varázsa. Teljesen elégedettek voltunk :)
Kiváló 2016. június 21.a párjával járt itt
Tavasszal jártam újfent Bikalon. A szolgáltatás minősége változatlan az előző nyári élményeinkhez képest. Szolgáltatások elegendő mennyiségben és minőségben. A fürdésre megint alig maradt időnk. Ágens megint hozta szuper jó előadását a Kurtizán képzést. Nagyon jól szórakoztunk.
Kiváló 2016. június 8.gyerekekkel járt itt
2016 februárjában voltam ott családommal. igazi élményeket nyújt! FElnőttnek - gyereknek egyaránt. Címszavakban: állatsimogató Lajos bácsival! (ez külön élmény), jön a hóhér Rettenetes Lajossal (a legjobb töri óra), történelmi áttekintés a ló és ember kapcsolatáról (lelkes színtársulat állati állatos előadása), valódi középkori város élmény rusztikus szobákkal.
Puchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - EgyébPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Környék
2016. június 4.családjával járt itt
Családi kiránduláson voltunk a bikali élménybirtokon. A kedvesem anyjával, apjával, valamint három /12, 9, 6 éves/ unokatestvérével. A birtok három, más-más kategóriájú szállást kínált. Az exkluzív, kastélybeli szobákat, az udvarház romantikus, barátságos helyiségeit, és a fürdőház modern alvóhelyeit.
Kiváló 2016. június 1.a párjával járt itt
Május utolsó hetét töltöttük a kastélyban férjemmel együtt. Már régóta érdeklődéssel figyeltem a meghírdetett program ajánlatukat, ami felkeltette érdeklődésem. Csodálatosan szép ősfás park fogadott minket és kedves recepciós személyzet. A kapott térkép alapján könnyedén sikerűlt megtalálni szállásunk épületét a nem kis területen belül.
Kiváló 2016. május 31.gyerekekkel járt itt
Első alkalommal baráti társasággal voltunk a palota lakosztályában. Ez tökéletese megfelelő 3-4 párból álló társaság bulizására. Ezt követően gyermekekkel érkeztünk és igaz másként, de tökéletesen szórakoztunk. Elutazáskor vettük észre, hogy minden másodpercünk hasznosan telt.
Kiváló 2016. május 24.gyerekekkel járt itt
Már kétszer voltam itt. Egyszer a párommal kettesben, utána meg a gyerekeimmel. Mind a kétszer azt kaptuk amit szerettünk volna. Kettesben a nyugalmat és a romantikát, a gyerekekkel pedig a játékos szórakozást. Így ki merem jelenteni, hogy a szálló minden vágyat és korosztályt kellőképpen kielégít!
Puchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - SzobákPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - Medence/kert
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 21.a párjával járt itt
6 nap 5 éjszakát töltöttünk a csodás Puchner birtokon, a Palotában. Egyébként az ide érkezők a Palota, Kastély, Udvarház, Fürdőház, Vendégház épületeiben foglalhatják szállásukat. Megérkezésünkkor a recepción kedves fogadtatásban volt részünk, kaptunk egy térképet a birtokhoz, hogy könnyebb legyen a tájékozódás.
Puchner Kastélyszálló Bikal - SzobákPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső kép
Kiváló 2016. május 17.családjával járt itt
Mára már "körbelaktam" a birtokot. Újra és újra visszamentem, hogy fölfedezzem ezt a varázsvilágot. És minden alkalommal tudott újat nyújtani! Hihetetlen, mennyi ötlet, kreativitás szorult a megálmodójába. Az udvarház - hajdan egy istálló volt - baldahinos ággyal, számtalan apró ötlettel idézi a középkor hangulatát.
Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen
7346 BikalRákóczi u. 22.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 300 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár