Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal

A Puchner Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Puchner Kastélyszálló Bikal - Egyedi Puchner Akció (min. 2 éj)
Egyedi Puchner Akció
2024.07.01-ig
Puchner Kastélyszálló Bikal - Puchner pihenés félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Puchner pihenés félpanziós ellátással
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

Kiváló 2017. február 22.a párjával járt itt
Nagyon kellemes környezet, igazán jól helyreállították a régi épületeket. A különböző épületek különböző stílusúak, de mindent nagyon jól sikerült a korabeli képhez illeszteni, a szobánk nagyon aranyos volt. Az étterem is hangulatos, Mátyás király szobra a kandalló mellett ült a vacsora idején, az ételek finomak és bőségesek.
Kiváló 2017. február 19.a párjával járt itt
Isteni volt a reggeli és a vacsora, a Palotafürdő hab volt a tortàn pezsgőfürdőivel, szaunàival és a gőzkabinnal. Készséges, kedves személyzet vendégszeretetét élvezhettük, legyen szó az étkezésekről vagy a sportközpontban töltött időről billiàrddal, dartssal.
Kiváló 2017. február 16.a párjával járt itt
Az egyik kedvenc szállodám. Nagyon jól éreztük magunkat a 3 nap alatt. A palota részben voltunk reneszánsz lakosztályban. A szoba csodás volt,minden tekintetben. A palota fürdő igazán romantikus és meghitt. A másik épületben a wellness részleg is szuper volt főként a marokkói fürdő.
Kiváló 2017. február 1.a párjával járt itt
A 3 nap 2 éjszakás csomag szülinapi meglepetés volt, tökéletesen sikerült, szuper környezetben. Mindenképpen szeretnék visszamenni több napra, kevés volt az az idő amit ott töltöttünk. A személyzet, a szoba, a wellness részleg mind megfelelt számunkra.Bakancslistás hely volt számomra, régóta szerettem volna ide eljutni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. január 26.a párjával járt itt
Szerintem Bikalról ember fia nem hallott volna, ha nincs ez a kastélyszálló, mert amúgy semmi sincs ott, ráadásul sok csatornán marketingelik magukat. Mi még évekkel ezelőtt töltöttünk itt egy hosszú hétvégét novemberben, de ahogy olvastam a friss véleményeket, ugyanazok a hiányosságok most is, mint akkor.
Kiváló 2017. január 20.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Részünkről mindennel megvoltunk elégedve,tökéletes kiszolgálás,kedves személyzet,nagyon jó szolgáltatás,megfelelő árak,szép környezet,finom ételek. A közel jövőben ismét elfogunk látogatni . Köszönet mindenkinek beleértve a Szállásvadászt is.
Kiváló 2017. január 19.gyerekekkel járt itt
Szuper volt minden. 2 éjszakát töltöttünk a hotelben. A személyzet mosolygós segítőkész volt.
Az ételek fantasztikusak, a wellness részleg jól felszerelt.
A játszóház és az élménypark is fantasztikus.
Még biztosan visszatérünk.
Köszönünk mindent.
Kiváló 2017. január 13.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek nagy szeretettel ajánlom!
Mindennel megvoltunk elégedettek voltunk, kivéve a Palota fürdőrész recepciós kedvessége nagyon ez elvártak alatt volt, de egyépként a a száloda személyzete N. kedves hozzáértő szervizt nyujtott.

Köszönjük a lehetőséget.
2017. január 3.barátokkal járt itt
December első hétvégéjén voltunk a szálló vendégházában, vejem szüleivel. A szobák egy hallba nyíltak, ahol volt Tv és kandalló, tudtunk itt zavartalanul beszélgetni, tüzet rakni a kandalóba, ami nagyon hangulatossá tette a légkört. A személyzet kedves volt és készséges, az ennivaló jó volt, bár nem mondhatom hogy különleges volt.
Kiváló 2017. január 2.gyerekekkel járt itt
Egy időutazáshoz tudnám hasonlítani, jól éreztük Magunkat. Az előadások jók voltak, a mesefalu tetszett a legjobban, szívesen megnéztem volna a különböző mesterségek házait, amik zárva voltak. Remélem a 2 éjszakát megnyerem és kinyittatom a házakat!!!
Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen
7346 BikalRákóczi u. 22.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 300 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád