Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal

A Puchner Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Puchner Kastélyszálló Bikal - Egyedi Puchner Akció (min. 2 éj)
Egyedi Puchner Akció
2024.07.01-ig
Puchner Kastélyszálló Bikal - Puchner pihenés félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Puchner pihenés félpanziós ellátással
Hotel Eger Park

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. május 25.a párjával járt itt
Kezdjük a jó résszel! A reggeli és vacsora teljes mértékben megfelelő volt, s főként az utóbbi esetén le a kalappal a szakácsok előtt! A választék elegendő, csak kicsit sétálni kell a szoba elhelyezkedésének függvényében. A recepciókon, illetve a személyzet kellően korrektek és udvariasak. Csak ne akarjon senki se elmenni a szabadulós játékra!
Kiváló 2018. május 2.barátokkal járt itt
A legjobb hely! Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek,aki különleges élményt szeretne. A szállástípusok egyediek és nagyon ötletesek! A személyzet kedves és figyelmes. Már nyolcszor jártunk itt,de még , biztosan visszatérünk! Minden januárban itt töltünk egy hetet, és nem tudjuk megunni!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Kiváló 2017. december 16.a párjával járt itt
3 éjszakás téli akció keretében standard lakosztályban sikerült szállást foglalnom ide. Régi vágyunk volt egy kastélyszállót kipróbálni és persze wellnessezni is egy kicsit. Bár nem volt baldahinos ágy a szobában,az mégis korhű volt szinte minden elemében és ez nagy élmény volt.
Puchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - SzobákPuchner Kastélyszálló Bikal - SzobákPuchner Kastélyszálló Bikal - Szobák
Kiváló 2017. október 26.gyerekekkel járt itt
Az idő nem volt tökéletes, és emiatt 1-2 szolgáltatás elmaradt, mégis azt kell mondjam, hogy nagyon szép hely, és jó választás! Mi a vendégház-részen kaptunk szállást. 2 külön zárható lakrész, fürdőszoba, TV, klíma, hűtő, minibár, (bár onnan nem fogyasztottunk a "nem átlag magyar pénztárca-barát" árak miatt.
Szörnyű 2017. augusztus 2.családjával járt itt
Sajnálatos módon,teljesen más kép tárult elénk mit amit az interneten lát az ember. Már az első este nagyon csalódott voltam mert,ha ezt tudom akkor máshova megyünk és nem foglalunk 5 napra. Érkezés:hosszas keresgélés mire végre megtaláltuk a szobát.
Kiváló 2017. június 28.a párjával járt itt
3 év után tértünk vissza ebbe a szállodába az akkori kiváló tapasztalataim miatt, júniusban a tavaszi akciót használtuk ki. Kicsit féltünk a zsúfoltságtól, mert az utolsó szabad szobát sikerült 1 hónappal korábban lefoglalni, azonban a sok vendég ellenére nem éreztük zsúfoltnak a szállodát, a két welnessz részleg és a nyitott úszómedence között eloszlott a vendégsereg.
Puchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - VendéglátásPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Medence/kertPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Medence/kertPuchner Kastélyszálló Bikal - Medence/kertPuchner Kastélyszálló Bikal - Medence/kertPuchner Kastélyszálló Bikal - Környék
Gyenge 2017. május 16.gyerekekkel járt itt
Sajnos az értékesítésen dolgozó kollégák még mindig nem igazán tájékozottak! Több időpontra is szerettem volna foglalni, de ahány munkatárssal beszéltem, mindegyik más információt adott a foglalási feltételekről és árakról! Jobban össze kellene hangolni a munkájukat! A szálloda nem lenne rossz, de sajnos a foglalás sosem egyszerű!
2017. március 28.gyerekekkel járt itt
Március elején töltöttünk el három napot gyerekekkel. Az apartman részünk az élmény birtok területén volt, három szoba két fürdőszoba nappali. . . . . nagyon hangulatosan és korhűen berendezve, hintával a nappali közepén ami a gyerekeknek külön élmény volt. Szobák tisztának mondhatóak, alapos takarítás azért ráfért volna a fürdőszobára.
Puchner Kastélyszálló Bikal - Környék
Szörnyű 2017. február 23.a párjával járt itt
Októberben látogattunk el feleségemmel kastélyszállóba. Az "Angol" stílusban berendezett szobát kértük, és kaptuk meg. A szobában enyhe dögszag volt, és 16 C fok. Arra tippeltem, hogy a tetőszigetelésben megdöglött egy galamb, ha a szoba hőfokát nézem, akkor szerintem megfagyott.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. január 26.a párjával járt itt
Szerintem Bikalról ember fia nem hallott volna, ha nincs ez a kastélyszálló, mert amúgy semmi sincs ott, ráadásul sok csatornán marketingelik magukat. Mi még évekkel ezelőtt töltöttünk itt egy hosszú hétvégét novemberben, de ahogy olvastam a friss véleményeket, ugyanazok a hiányosságok most is, mint akkor.
Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen
7346 BikalRákóczi u. 22.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 300 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád