Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal

A Puchner Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Puchner Kastélyszálló Bikal - Egyedi Puchner Akció (min. 2 éj)
Egyedi Puchner Akció
2024.07.01-ig
Puchner Kastélyszálló Bikal - Puchner pihenés félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Puchner pihenés félpanziós ellátással
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

2016. április 11.a párjával járt itt
Kellemes hétvégét töltöttünk párommal a bikali Puchner birtokon! A Vendégház kényelmét élvezhettük, mindenért kicsit sétálnunk kellett, de legalább addig is mozogtunk, meg ismerkedtünk a Birtokkal. Nagyon jót bowlingoztunk és wellneseztünk a csendes részlegen, fürdőház szolgáltatásait nem bírtuk kipróbálni az idő rövidsége miatt.
Puchner Kastélyszálló Bikal - Szobák
2016. március 8.családjával járt itt
2016 március elején voltunk pár napot Bikalon, szeretem a fürdős hoteleket, csillag nem számít különösen ahol uszoda is van. Szeretek úszni, sportolni, aktívan pihenni. Hatalmas területen helyezkedik el a hotel, eleinte félelmetesnek tűnt, hogy eltévedünk, de pillanatok alatt kiismertük magunkat. Uszodája nincs, de azon kívül minden.
2016. február 1.gyerekekkel járt itt
Osszesegeben jo volt. 4nap 3ejt toltottunk el ket lakosztalyban. 5en voltunk. A dolgozok erdekesek, egy ket kiemelkedo kedves igazan vendegszereto dolgozo van, de a tobbi a ruhat lenezte rolunk. . Tejerzekenysegunk miatt elore szoltunk, mindegy h az elso este nem volt desszert mert a masodikra mar kulon keszitettek nekem(mert ujra lejelentettem a recepcion) viszont mikor reggelinel a soja tej darabokban esett a muzlimre azert nem volt szep meglepetes.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
2015. november 5.gyerekekkel járt itt
Az őszi szünet végén érkeztünk a birtokra. A kastélyszálló egy eldugott kis faluban található Baranya megye északi részén. Tőlünk/Kőszeg/4órás autó útra a gps szerint. Gyerekkel utazva annyi is volt a közel 250 km. A vendégházban volt a szállásunk közösen feleségem testvérének családjával. 3szoba+ nappali,kandallóval.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. október 13.a párjával járt itt
A szálloda és környéke nagyon szép. Mivel túl sok épület közül kell választani foglalásnál a szobát, ismeretlenül nem jót választottam, bár tanácsot kértem a telefonban. Azért esett a palotára a választás, mert ott wellness is van, közel van az étterem is. Csak azt nem mondták, hogy ott a wellness csak jakuzzikból áll.
Puchner Kastélyszálló Bikal - Vendéglátás
2015. október 7.kollégákkal járt itt
A szállás valóban érdekes, mintha egy középkori városban laknánk. A szoba / nekünk lakosztály/ berendezése szép, tiszta, elég tágas. / nekünk volt nappali is/. A wellness jó, több részlege is van. A programokról nem tudok véleményezni, mert hétköznap voltunk és program csak hétvégén van. Gyenge pontja a hotelnak a konyha.
2015. szeptember 27.a párjával járt itt
A falu az isten háta mögött, parkolót kis szerencsével meg lehet találni. Recepció, stb. kedvesek, térképet adnak a birtokhoz, kell is. A középkori hangulatot jól nyomják, nincs túltolva. Este valami lámpát/telefon vigyünk ha más részlegen van a program/vacsora, a lámpákkal picit spóroltak az út mellett.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. június 28.gyerekekkel járt itt
Két éve már jártunk itt. Azóta sokat romlott a színvonal, vagy csak már nem hatott az újdonság erejével. A környezet szép, rendezett. A delux lakosztály kifogástalan. A 4 éjszakás csomagban a 3. napra már nagyon untam az ételeket. Szokványosak, unalmasak. Látszik, hogy tömegturizmusra vannak beállva. A családi wellness is zsúfolt volt.
Puchner Kastélyszálló Bikal - EgyébPuchner Kastélyszálló Bikal - Egyéb
2015. május 5.gyerekekkel járt itt
3 kisgyerekkel üdültünk Bikalon, 3 éjszakát tartózkodtunk a Puchner Kastélyszállóban, illetve egészen pontosan a középkori óváros egyik házában. Eredetileg a palotába foglaltunk szállást, de ott egy tetőtéri, sötét és egylégterű lakosztályba kerültünk volna, ami 3 gyerekkel nem igazán pihentető tartózkodást jelentene, így átkértük magunkat máshová.
2015. január 2.gyerekekkel járt itt
Néhányszor voltunk ott és kedveljük, de mindig akad valami probléma. Most kiderült, hogy az eddigi kisállat napidíj 1000,- Ft helyett 3000,- Ft lett, amit a honlapon nem láttam. Ez sajnos nem jelenti azt, hogy kutyafuttató lenne, vagy bármi, pórázon sétálnak a kutyák ennyi pénzért, a 6 év alatti gyerekek pedig ingyen mehetnek a szállodába.
Puchner Kastélyszálló Bikal - Szobák
Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen
7346 BikalRákóczi u. 22.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 300 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád