Lebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr

3,2
a 4 bodrogkeresztúri étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Lebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr
Lebuj Pincefogadó étterme BodrogkeresztúrLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr

gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Napi árak félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Lebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr vélemények

Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. május 19.családjával járt itt
Útközben többször megállunk enni az említett helyen. Ugyan nem vagyunk nagy halasok és itt ezek is friss alapanyagból készülnek, de mindig találunk valami klassz megszokott étket.
Nekünk a legváltozatosabb a "Lebúj-tál" amin többféle szelet húsok, hal, csirke egyebek találhatóak. Ha éppen máshoz nincs kedvünk akkor azt választjuk. Szeretjük! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Hétvégén egy késői ebédre tértünk be négytagú családommal, a gyerekek is, és mi is maximálisan elégedettek voltunk az étellel és az itallal, a kiszolgálás is kifogástalan volt. Csak ajánlani tudom!
A parkolót bővíthetnék, de feltételezem, hétköznapokon nincs ilyen forgalom, mi éppen pünkösd hétfőn voltunk, kifogtuk a sok éhes túristát, de így is sikerült helyet találni.
Gyenge 2016. február 16.családjával járt itt
2015. őszén jártunk az étteremben. Kétszer is adtunk neki esélyt, 4-en voltunk, így több étel is tesztelve volt. Hangulatosnak tűnt a hely, de az ételekkel nem voltunk megelégedve. Ár-érték arányban nem éri meg. A főételek átlagosak, némelyik kifejezetten rossz.
Átlagos 2015. szeptember 2.barátokkal járt itt
3 évvel ezelőtt többször ebédeltünk itt, akkor mindennel meg voltam elégedve. Barátainkkal tartottunk hazafelé Sárospatakról és ragaszkodtam hozzá, hogy ebben az étteremben ebédeljünk. 2015. szeptember 1. -én délután 2 körül értünk az étteremhez, 3 asztalnál ültek amikor megérkeztünk. A rendelést hamar felvették, de az ételre kb.
2015. április 8.családjával járt itt
Kedves személyzet, finom ételek nagy adagokban, családias légkör megfizethető áron. Nagyon meg voltunk elégedve a kiszolgálással és az ételek minőségével és mennyiségével egyaránt. A környéken ez a legjobb hely ahol eddig jártunk. Nagyon finomak a desszertek is! SZÉP kártya elfogadó hely aminek külön örültünk.
Kiváló 2015. február 9.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos vendéglő. A neve alapján nem ezt a helyet választottam volna, nem tükrözi azt a kellemes hangulatot és finom ízvilágot, ami itt fogadja a vendéget. Nyáron a kockás terítős ebéd a vízparti fák árnyékában csábító. Télen az igazi csárda hangulat, figyelmes kiszolgálással, cserépkályhával marasztal. A korhely harcsa halászlevük utolérhetetlen :-)
Kiváló 2014. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Tokajban nyaraltunk családommal,barátainkkal.Egy falubeli ajánlotta a Lebuj éttermet,és nem bántuk meg hogy hallgattunk rá!Egy hetet voltunk tokajban,és minden nap itt ebédeltünk.Hangulatos hely,szuper a kiszolgálás,kedvesek az alkalmazottak,nagyon finomak az ételek.Kiváló hely,ajánlom mindenki figyelmébe!!
Kiváló 2014. július 29.a párjával járt itt
Első találkozásom a hellyel, már elvarázsolt. Bármikor megyünk, bármelyk felszolgáló dolgozik, mindig nagyon udvariasak, barátságosak. A kiszolgálás gyors, a választás az étlapról nem egyszerű, mert nagyon változatos, finomabbnál-finomabb ételek sorakoznak rajta. A citromfüves mártás messze itt a legfinomabb, de még sorolhatnám.
Kiváló 2014. június 18.családjával járt itt
Jó a kiszolgálás udvariasak , finomak az ételek Jó ahangulat , szép a környezet.A családdal minden neves ünnepen ide járunk ,bármikor megyünk mindig van egy kedves szavuk ,megismernek bennünket.Télen jó meleg van gyönyörű cserépkályhával fűtenek.Vannak olyan ételek amit csak itt szeretünk fogyasztani.
Kiváló 2014. január 28.családjával járt itt
A párom tokaji, az évfordulónkon mentünk át Bodrogkeresztúrba vacsorázni. Kívülről igazából nem az a magával ragadó hely, de a belső kárpótolt. Számtalan a betyárok korszakát idéző kép, fegyver, eszköz. A magyarázat a névben keresendő, a Lebuj ugyanis a régi időkben a környéken megbújó betyárokról kapta a nevét, akik a vásárokból hazafelé igyekvőre vártak.