Lebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr

3,2
a 4 bodrogkeresztúri étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Lebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr
Lebuj Pincefogadó étterme BodrogkeresztúrLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr

gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Napi árak félpanziós ellátással
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Lebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr vélemények

2018. május 2.családjával járt itt
A hosszú hétvége alkalmával ellátogattunk Tokajba, majd a városban történt barangolást követően úgy döntöttünk itt ebédelünk. Délután kettő magasságában értünk oda, az étterem dugig volt, így várnunk kellett, de nem sokat. A rendelés leadását követően viszont már elég sokat kellett várjunk, ami feltételezhetően a nagy vendégtömegnek volt köszönhető.
2017. november 20.barátokkal járt itt
November 11. -én kora délután tértünk be az étterembe. az étterem tele volt, de a pincér nagyon kedvesen ajánlotta a téliesített kerthelyiséget. Az étlappal együtt külön "ideiglenes" étlapot is hozott, és ajánlotta a libaételeket. Ennek nagyon megörültünk, mivel épp egy temetésről tartottunk hazafelé, és ez miatt nem tudtunk elmenni a tervezett Márton napi libaprogramra.
2017. szeptember 14.a párjával járt itt
Egy pénteki napon érkeztünk, előzetes asztalfoglalással. A Lebuj-kanyarnál található, ahol rengetegszer elmentünk már, de eddig nem tűnt fel az étterem. Az elhelyezkedése alapján nekünk se nem Tokajhoz, se nem Bodrogkeresztúrhoz nem tartozik. A parkolója elég nagy, így nem volt gond a parkolással.
2017. szeptember 8.barátokkal járt itt
A Dereszla Pincében javasolták a Lebuj Fogadót, mondván, ott finom az étel, akiknek eddig ajánlották, még nem jöttek vissza panaszkodni. Nem volt már ebédidő, de még vacsora sem, ennek ellenére szinte minden asztal foglalt volt érkezésünkkor. Gyönyörű környék, szemben az út másik oldalán a Bodrog álomszép partja, a vízbe benyúló fákkal.
Lebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - BelsőLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Külső képLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - BelsőLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Külső képLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Külső képLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - BelsőLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étel/italLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étel/italLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Külső képLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - BelsőLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étlap/itallapLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étlap/itallapLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Külső képLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étlap/itallapLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étlap/itallapLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étlap/itallapLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étlap/itallapLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - BelsőLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étel/italLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étel/italLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Mosdó
Átlagos 2017. július 17.családjával járt itt
Az egyik internetes oldal szerint a lebuj rossz hírű kis kocsmát jelent. Habár évekkel ezelőtt szerettünk ide járni, mára már inkább más éttermet választunk. Halászlevet választottam, ami nagyon ízlett nekem. Az ételek kifejezetten ízletesek, azokról nincs negatív tapasztalatom.
Lebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étel/ital
Szörnyű 2017. április 7.családjával járt itt
Egy szombati napon jártunk az étteremben egy márciusi kora tavaszi estén. Mivel számítottunk rá, hogy nagy lesz a forgalom, a tervezett vacsoránk előtt órákkal próbáltuk telefonon elérni az éttermet, hogy foglaljunk asztalt, azonban érdekes módon a megadott számon senki sem jelentkezett be.
Kiváló 2016. szeptember 16.a párjával járt itt
Ajánlás alapján kerestük fel a helyet amikor Tállyán töltöttünk egy hétvégét és nagyon elégedettek voltunk. Sokan voltan, de a pincér azonnal egy asztalhoz vezetett minket, hozta az étlapot és vette fel az italrendelést. Külön kiemelném, hogy volt Szicsek féle pálinka és Oremus Mandolás Furmit, mind a kettő a kedvencem!
Átlagos 2016. augusztus 30.egyedül járt itt
Valóban 2012-2014 között a környék legjobb helye volt a Lebuj! Legalább is szerintem, de sajnos elég rendesen elindultak a minőségben lefele! Már a télen is jelentkeztek problémák mikor szülinapi ünneplésen vettünk részt itt a családdal. A mai meg egy kicsit sok volt nekem!
Lebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étlap/itallapLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étel/italLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étel/italLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étlap/itallapLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étlap/itallapLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étlap/itallapLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - BelsőLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - BelsőLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - BelsőLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Külső kép
2016. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Teljesen véletlenül kerültünk erre a helyre, hiszen nem voltunk járatosak Bodrogkeresztúron. Borkóstolásunk után ajánlotta a házigazda, hogy látogassunk el ide. Viszonylag sokan voltak, de nem kellett sokat várnunk arra, hogy helyhez jussunk. Arra gondoltunk, hogy ennyi ember biztos nem tévedhet, és biztos finom lesz az étel.
Átlagos 2016. augusztus 4.barátokkal járt itt
Pár éve a legjobb helynek tartottuk, mára nagyon leromlott a színvonal.
Öten vacsoráztunk itt, néhány példa:
- görög saláta pici adag, ízetlen, nincs rajta olíva olaj
- szüzérmék az étlapon, a tányéron valószínüleg karaj
- étlapon "hagymás libamájjal", a tányéron csak hagymával
- elöre kibontott szénsavmentes ásványvíz gyanúsan csapvíz ízü
A közeljövöben nem megyünk újra a Lebujba. Kár :(