Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács

3,7
a 7 bogácsi étterem közül
étterem, pizzéria
Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács
Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria BogácsKőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács

Margaréta Apartmanház Bogács - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.31-ig
Margaréta Apartmanház Bogács
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács vélemények

Kiváló 2019. július 30.gyerekekkel járt itt
Gyümölcsleves, helyben sütött pizza... a séf ajálnlásával. Profi szakács, ízletes, nagy adagok, kedves, segítőkész, mosolygós pincérek.
Kiváló 2019. június 24.a párjával járt itt
Meglátogattuk a bogácsi pincesort és erre az étteremre esett a választásunk. A pincér nagyon udvarias volt. Húslevest választottunk csészébe, ez elég kis adag volt. (Másnap tálban kértük. ) Baconos, sajtos töltött csirkemellet kértem, a párom füstölt főtt csülköt, mindkettő nagyon izlett.
Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács - Étel/ital
Szörnyű 2018. augusztus 21.barátokkal járt itt
Négyen ebédeltünk, sajnos az egyik adagot elfelejtették felszolgálni annak ellenére, hogy többször szóltunk. Hárman megebédeltünk, ezek után a pincér mosolyogva közölte, hogy készítik a negyedik adagot is, csak még most vágják a disznót. Ezek után már más választásunk nem volt, mint elvinni, mert nem akartuk már ott maradni.
Kiváló 2018. május 22.a párjával járt itt
Már a bogácsi tartózkodásunk előtt kinéztem a helyet a neten, és nagyon kíváncsivá tett. Ötletes név, különleges környezet és finom ételek fogadtak, nem csalódtunk benne a párommal. A felszolgáló hölgy kedves, segítőkész és gyors volt. A kétszemélyes tál elfogyasztása kihívást jelentett, de sikerült az utolsó morzsáig a pocakba tömni.
Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács - Egyéb
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 12.a párjával járt itt
Bogácson keresztül mentünk haza Síkfőkútról. Máskor is jártunk már itt, nem is okozott csalódást. Radeberger sört csapolnak, de 4 decis a korsó. Klausthaler citromos volt alkohol mentesen. A pincér udvarias volt, készséges. A csülökre külön rákérdeztem, mert olvastam korábbi értékelést, de biztosított arról, hogy jó.
Kiváló 2016. július 12.családjával járt itt
Imádom ezt az éttermet és mindig szívesen megyünk be amikor Bogácson vagyunk. Finom ételek, jó hangulat, kellemes környezet :)
Kiváló 2016. június 9.barátokkal járt itt
Barátokkal voltunk,mindenki nagyon jól érezte magát.Finom és kiadós ételeket ettünk,és prìma volt a kiszolgálás!Köszönet a csapatnak!!
Átlagos 2015. január 28.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már Bogácson,s mikor megérkeztünk a községbe,véletlenszerűen tértünk be ide. A gyerekeknek nagyon tetszett a hely és jól is laktunk de az ételek minősége átlagosnak mondható,igaz az adagok megfelelőek voltak,jól laktunk. A pincérek sem mindig értek rá de igyekeztek/alig volt vendég/,viszont az etetőszéket hamar hozták és a gyerekekkel is barátságosak voltak.
Szörnyű 2024. március 16.gyerekekkel járt itt
Négyen mentünk vacsorázni, koszos asztal fogadott bennünket. Hajszálat találtunk az ételben, a kiszolgálás sem volt szivélyes. Az egyik fogásnál nem azt kaptuk, amit kértünk, így még hosszabb lett az egyébként is hosszú várakozási idő. Rossz döntés volt, nem ajánlanám!
Szörnyű 2020. augusztus 4.barátokkal járt itt
Az "élmény" egészen friss, ezért gyorsan le is írom. Baráti társasággal 2020. augusztus 02-án, vasárnap, a déli órákban voltunk az étteremben. Megjegyzem jobb híján, mivel Bogács elismerten legjobb étterméhez, a [moderálva - a szerk. ] sor kb. a Pocaktömőig ért.