Stadt Étterem & Kávézó Budakeszi

12.23-27.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels Budapest

Stadt Étterem & Kávézó Budakeszi vélemények

Kiváló 2018. január 17.egyedül járt itt
Egy teljesen átlagos hétköznapon, ebédidőben, amikor a kisváros többi része, beleértve a vendéglátó helyeket is, nagyjából pangott az ürességtől, nos a Stadt akkor (is) tele volt. A bal oldali részt különteremként használják, rendezvényekre, esküvőkre, a pult utáni teremben viszont az asztalok meglehetősen sűrűn vannak egymás mellé tolva, nyilván a lehetséges maximális helykihasználás érdekében.
Stadt Étterem & Kávézó Budakeszi - Étlap/itallapStadt Étterem & Kávézó Budakeszi - BelsőStadt Étterem & Kávézó Budakeszi - MosdóStadt Étterem & Kávézó Budakeszi - BelsőStadt Étterem & Kávézó Budakeszi - Étlap/itallapStadt Étterem & Kávézó Budakeszi - BelsőStadt Étterem & Kávézó Budakeszi - Étel/italStadt Étterem & Kávézó Budakeszi - Étel/italStadt Étterem & Kávézó Budakeszi - BelsőStadt Étterem & Kávézó Budakeszi - Étel/italStadt Étterem & Kávézó Budakeszi - Étel/italStadt Étterem & Kávézó Budakeszi - Étlap/itallapStadt Étterem & Kávézó Budakeszi - Étlap/itallapStadt Étterem & Kávézó Budakeszi - Étlap/itallapStadt Étterem & Kávézó Budakeszi - Étlap/itallapStadt Étterem & Kávézó Budakeszi - Étlap/itallapStadt Étterem & Kávézó Budakeszi - Étlap/itallapStadt Étterem & Kávézó Budakeszi - Étlap/itallapStadt Étterem & Kávézó Budakeszi - Külső kép
Kiváló 2017. június 26.családjával járt itt
Az ételek minősége kifogástalan, nagy, kiadós adagok,amit nem tudtuk elfogyasztani, de készséggel csomagolták a maradékot elvitelhez. A választék bőséges. Az árak az adaghoz képest elfogadhatóak. A felszolgálók segítőkészek, udvariasak. Tisztaság és kellemes környezet, jó hangulatban elfogyasztott finom ételek.
Kiváló 2015. december 2.családjával járt itt
Kellemes környezet, túl zsúfolt étlap, de a pincérek segítőkészek. Finoman főznek. Összeségében klassz hely.
Gyenge 2015. december 2.egyedül járt itt
Két hete próbáltam vaslábosban készített sóletet enni. Rettenet volt, minősége még egy közepes babfőzelékét sem érte el A behírdetett füstölt libahús és töltött libanyak nem együtt főtt a babbal. Jaj! ! ! Az már hab a tortán, hogy a nem eszem baromfit és ezért az ételt hús nélkül kértem.
Kiváló 2015. október 27.családjával járt itt
Az étel választék bőséges az adagok mérete kielégítő és házi jellegű nagyon finom.Ha jót akarsz enni ide érdemes ellátogatnod
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. október 15.a párjával járt itt
Sok pozitív véleményt olvastam a helyről, azért választottam. Menüt nem lehetett kérni, pedig 12 óra előtt voltunk, így étlapról választottunk. Az ételre elég sokat kellett várni. Én rántott velőrózsákat kértem, rizs köret volt hozzá bőven, velő már nem annyira sok, pedig az árba belefért volna szerintem.
Kiváló 2015. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már itt, sőt amióta házhoz szállítanak, azóta sűrűn rendelünk házhoz is. :) A heti menü iskolai szünetben, ha anya mást is szeretne, mint főzni a konyhában, kifejezetten életmentő. Az ételek minősége általában kiváló, ha néha valami hiba becsúszik, kifejezetten kérik ennek jelzését, mert szeretnek odafigyelni a minőségre.
Kiváló 2014. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal voltunk itt - legutóbb szeptember elején családdal - és mindig teljes mértékben elégedettek voltunk mind a kiszolgálással, mind az ételekkel mennyiségével és minőségével.Az ár-értékarány megfelelő.
Állatokkal is látogatható, állatbarát étterem,jó parkolási lehetőséggel.
Kiváló 2014. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Kellemes környezet ,nagyon finom ételek,bőséges választék,udvarias kiszolgálás. Több ember ajánlotta a Stadt éttermet,ezért kerestük fel ,és nem csalódtunk, mindenkinek ajánlom. Az étel kissé lassan készül ,de megéri várni rá, mert biztosan nem fogunk csalódni. Az étterem nem túl nagy ,ezért érdemes asztalt foglalni mert gyakran van telt ház. Aki Budakeszin jár mindenképpen keresse fel.
2014. május 2.családjával járt itt
A budakeszi vadasparkban való séta után tértünk be. Udvarias hozzáállás, barátságos pincérek, talán egy csipetnyivel bizalmasabbak mint amit az ember elvár vagy megszokott máshol, de azért nem tolakodók. Az ételek minősége, a kiszolgálás jó.