Flyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs

Szörnyű
4,3Hangulat
4Ár / érték
4,8Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Szépia Hotel Zsámbék
59.006 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Flyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs vélemények

2003
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 665 városban járt márFelfedező - 2155 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 40919 feltöltött kép
Kiváló 2022. július 31.a párjával járt itt
Nem tévedtek a kollégák, ez valóban egy gasztronómiailag kiemelkedő étterem. Itt maradandó élmény az evés. Hidegebb évszakban bent vannak az épületben, nyáron meg kitelepültek a nyitott teraszhoz az udvar végébe. Ez nem egy különösebben vonzó hely, egyszerűen egy szolidan berendezett terasz.
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Flyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - Étlap/itallapFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - Étel/italFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - Étel/italFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - Étel/italFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - Étel/italFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - Étel/italFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - Étlap/itallapFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - Étel/italFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - Étlap/itallapFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - Étel/italFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - Étel/italFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - Étel/italFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - Étel/italFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - Étlap/itallapFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - Belső
Még több kép (13 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 264 városban járt márFelfedező - 3324 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 94630 feltöltött kép
Kiváló 2022. április 30.barátokkal járt itt
Évente néhány alkalommal sikerül összehoznunk 1-1 gasztrotúrát az egyik ittjartam. hu-s értékelőtársammal. Ezúttal ezt az éttermet is ő ajánlotta, nekem Budaörsön nincs nagy helyismeretem. A helyiek körében nagy népszerűségnek örvendő étterem repülős témakörre tematizált, a közeli repülőtérrel utalva talán, az étlap pedig a minőségi sültekre, steakre alapoz.
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Flyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - EgyébFlyby Steakhouse & BBQ Étterem Budaörs - Egyéb
Még több kép (33 db) >>
Kiváló 2022. január 26.családjával járt itt
Az ittjártamom olvastam dEndre értékelését a helyről, ezért próbáltuk ki. Családi hétvégi ebédre érkeztünk, szerencsére foglalással, mert telt ház volt. Parkolás az udvarban, az étterem az emeleten van. Francia tatárral kezdtünk, 10 deka körüli kézzel vágott bélszín, kellemes savanykás kiegészítőkkel - ceruzabab gyöngyhagyma, uborka, capri.
5Hangulat
5Ár / érték arány
Még több kép (1 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2397 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 24903 feltöltött kép
Kiváló 2021. december 30.barátokkal járt itt
Az étlap a steakekre épül, melyeket mind a séf elmondása, mind a honlap leírása szerint gonddal válogatnak össze.
3Ár / érték arány
Még több kép (2 db) >>