RUTIN Gasztrolubickoló Budaörs

RUTIN Gasztrolubickoló Budaörs
RUTIN Gasztrolubickoló BudaörsRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs
RUTIN Gasztrolubickoló BudaörsRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs

RUTIN Gasztrolubickoló Budaörs bemutatkozása

Budaörs főutcáján található egy aprócska, régi épület, amit nem kis erőfeszítéssel újjá varázsoltak. A belső tér majdnem hogy a kockás abroszos érzést adja, csak abrosz és kockák nélkül. Nagyon szerény az egész hely. Sima egyszerű faasztalokkal, fa székekkel. Az asztalokon elegáns gines palackok szolgálnak vázaként.

Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig
Garden Home Törökbálint

RUTIN Gasztrolubickoló Budaörs vélemények

2082
Kiváló 2022. június 26.egyedül járt itt
Kétségtelenül ötös, És még ennél rosszabb helyekre is adtam ötöst, de ötösön belül differenciálni már nem lehet. De ezt a konyhát ki kell külön emelni, meg kell emlékezni róla, mert a gasztronómia jobbjai megérdemlik. Önmagához képest nem drága, ezért a minőségért ez az ár egyáltalán nem sok.
RUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Külső képRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - BelsőRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Étel/italRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Étel/italRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - BelsőRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Étel/italRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - BelsőRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - MosdóRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Étlap/itallapRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Étlap/itallap
Kiváló 2022. május 29.egyedül járt itt
Kitűnő kis étterem Budaörsön a főút mellett. A legfrissebb 2022. évi Audi Dining Guide étteremkalauz 85 ponttal a 38. helyre sorolta a legjobb hazai éttermek körében, ami figyelemre méltó teljesítmény, míg a vidéki éttermek között a 14. helyet csípték el, valamint bekerültek a TOP progresszív magyar éttermek közé is.
RUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - EgyébRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - EgyébRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - EgyébRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - EgyébRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - EgyébRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - EgyébRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - EgyébRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - EgyébRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - EgyébRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - EgyébRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - EgyébRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - EgyébRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - EgyébRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - EgyébRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - EgyébRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - EgyébRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - EgyébRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - EgyébRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - EgyébRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - EgyébRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 49 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. május 22.a párjával járt itt
Ajánlás után, útban a Balaton felé ugrottunk be egy gyors ebédre egy vasárnap délután. Olvastunk a helyről és tudtuk, hogy jó lesz, de nem gondoltuk, hogy ennyire. Fehér paradicsom levest és rakott kelt ettem, minden íz a helyén volt, friss és roppanós volt minden falat. Az árak barátiak, amiért fantasztikus ízélményt kaptunk.
RUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Étel/italRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Étel/italRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Külső képRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Étel/italRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Étel/italRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Étel/italRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Étel/italRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Étel/italRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Étel/italRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Étel/italRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Étel/italRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Étel/italRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Étel/italRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Külső képRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Étel/italRUTIN Gasztrolubickoló Budaörs - Étel/ital
Kiváló 2021. december 30.barátokkal járt itt
Magyar gyökerű konyhát visznek, amit ügyesen egészítenek ki nemzetközi fogásokkal. Ottjártunk idején, 2021 júliusában az általunk rendelt ételeken kívül kínáltak még hideg sárgadinnyelevest kecskesajtfagyival és ropogós szalonnával, faszénen sült aranydurbincsot édes burgonyával, szarvasgombás tejföllel és salátával, érlelt Rib-Eye steaket ugyanezekkel a köretelemekkel, Rutin-rakott kelt, valamint felvágott- illetve sajtválogatást.