Auguszt Cukrászda Budapest

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.04.23-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?

Auguszt Cukrászda Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Átlagos 2014. január 19.egyedül járt itt
Benéztem egy nyári délutánon a híres és jó nevű cukrászdába. Bringával voltam, nemigen akartam beülni, inkább csak valamit bekapni gyorsan, és természetesen kíváncsi voltam, hogy milyen. Itt jegyzem meg, hogy a helyiség eléggé kicsi, kevés vendég tudna leülni.
Kiváló 2013. december 29.a párjával járt itt
Eddig kétszer vettem ott süteményt és nem csalódtam. Igaz nem olcsó viszont hihetetlenül finom és rendkívül dekoratív minden süteményük. Ami ott található az már igazi művészet. Én a Mammut melletti cukrászdában voltam, barátnőmmel. Hihetetlenül nyálcsorgató a kínálat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. november 16.barátokkal járt itt
Nov 13-án jártunk a cukrászdában, a Kossuth Lajos utcában. Örömmel fedeztük fel, hogy végre a belvárosban is nyitottak. A berendezés, a személyzet és a hely is kiváló. A sütemények, kávé/tea a legmagasabb szinvonalon. Ha Bp-en járok, mindig felkeresem valamelyik cukrászdájukat.
Kiváló 2013. április 15.a párjával járt itt
Diákkorunkban mindig itt fagyiztunk, mert messze környéken az Augusztnak van a legjobb fagyija. z most sem változott, azonban a kis talponálló cukrászda megvette a fölötte lévő szintet és berendezett egy hangulatos kávézót a Mammut üzletház árnyékában. Akár ha a nagymamánkhoz ugranánk föl.