Auguszt Cukrászda Budapest

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Auguszt Cukrászda Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2015. szeptember 18.egyedül járt itt
Az Auguszt cukrász-família 140 éve foglalkozik sütemények készítésével, immáron a 4. generáció vezeti az üzletet. A Fény utcai egységen kívül a Farkasréti temetőnél (Pavilon) és a Belvárosban (Kossuth Lajos utca) is jelen vannak.
Auguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - BelsőAuguszt Cukrászda Budapest - Étel/italAuguszt Cukrászda Budapest - Étel/italAuguszt Cukrászda Budapest - Étel/italAuguszt Cukrászda Budapest - BelsőAuguszt Cukrászda Budapest - Külső képAuguszt Cukrászda Budapest - BelsőAuguszt Cukrászda Budapest - Külső képAuguszt Cukrászda Budapest - Külső kép
Kiváló 2013. április 15.a párjával járt itt
Diákkorunkban mindig itt fagyiztunk, mert messze környéken az Augusztnak van a legjobb fagyija. z most sem változott, azonban a kis talponálló cukrászda megvette a fölötte lévő szintet és berendezett egy hangulatos kávézót a Mammut üzletház árnyékában. Akár ha a nagymamánkhoz ugranánk föl.
Szörnyű 2023. április 28.egyedül járt itt
A Fény utcai üzlet- cukrászdának nem nevezném-emeletén a fiatal kiszolgáló minősíthetetlenül bunkó és sajnos a" főnökasszony "is. Aki nyugodt békebeli kávéházi élményre vágyik-az messze kerülje a helyet! Mert itt csak állandó pörgésre, siettetésre, és többnyire szemtelen kiszolgálásra lehet számítani [moderálva - a szerk.
Átlagos 2022. június 13.barátokkal járt itt
A felszolgáló lassan jött ki az asztalhoz. Gúnyos megjegyzéseket tett. 15% a szervízdíj, nem számított neki az elégedettségünk.
Kiváló 2013. december 29.a párjával járt itt
Eddig kétszer vettem ott süteményt és nem csalódtam. Igaz nem olcsó viszont hihetetlenül finom és rendkívül dekoratív minden süteményük. Ami ott található az már igazi művészet. Én a Mammut melletti cukrászdában voltam, barátnőmmel. Hihetetlenül nyálcsorgató a kínálat.
Szörnyű 2024. március 7.egyedül járt itt
Teát már nincs. 2 krémes és 20 dkg köményes pálca 5600Ft. Ott lehet fizenni! Semmi gond! Szerencsére megengedhetem magamnak, egyébként meg korábban minden rendben volt a sütikkel, és ahogy eddigi látogatásaim során, úgy ma sem a kedves szavak miatt jöttem.
Kiváló 2022. november 12. járt itt
Csodálatos napsütéses időben jártam erre, el sem hiszi az ember, hogy november közepén járunk. Nem meglepő, hogy az Auguszt teraszát is kinyitották. Éppen jó ütemben érkeztem, mert a pultnál a 3 alkalmazott 3 vendéget szolgált ki - egyikük elvitelre vásárolt előre megrendelt tortát, a másik két hölgy együtt volt, ők már a kávéra vártak -, így én is egyből tudtam rendelni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2022. november 2.barátokkal járt itt
Barátnőmmel tértünk ide be, ebéd utáni süti-kávézásra. A kávézóba betérve- nem láttuk a többi helyet- így megkérdeztük, hogy elfogaszthatjuk e itt a kávét és a sütit, mert nem szerettük volna sétálva. . Azt mondták ott a falnál- állva meg tudjuk enni- és inni. A sütit azonnal megkaptuk a kávékat kb nekünk kellett intézni, újra kérni- hogy megkapjuk.
Kiváló 2021. augusztus 17.a párjával járt itt
Klasszikus ízek a legjobb minőségben!Minden falatban érződik a minőség, nagyon finom sütik!
Aki igazi tradícionális sütiket szeretne enni, azoknak javaslom!Az Auguszt krmes és az Indiáner is zseniális, friss, pont olyan amilyen a nagykönyvben meg van írva!Bátran ajánlom mindrenkinek, aki első osztályú sütikre vágyik!
Kiváló 2021. augusztus 5.egyedül járt itt
Gyerekkoromban is az Augusztba jártunk fagyizni. Nem tudom, hogy csinálták, de akkor is minőségi fagylaltot készítettek. Ezt a minőséget most is tartják. Nem divatos, olaszos, fagylaltköltemények ezek, hanem vanília, puncs, gyümölcsfagyi igazi gyümölcsből. A különlegességet régen (és most is) a túró, rizs, mák jelentette.