Bambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest

4,4
étterem, sushi bár
Bambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest
Bambuszliget Japán Étterem & Sushibár BudapestBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest

Thermal Panzió Igal - Pihentető hétköznapok
2024.06.21-ig
Hotel Napfény Zalakaros

Bambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest vélemények

Kiváló 2024. március 27.barátokkal járt itt
Az itt jártam. hu cikkének ajánlása alapján látogattam el a Bambuszliget Japán Étterembe a barátnőmmel. A többi sushizó helyen már jártunk,ezert is szerettük volna kipróbálni a Belgrád rakparton található éttermet. Nagyon köszönjük az ajánlást,mert életünk legfinomabb sushiját ettük itt. A rizs finom volt,a hal friss,mi kelhet még?
Bambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étel/italBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Egyéb
Kiváló 2023. szeptember 11.barátokkal járt itt
Baráti összejövetel alkalmával választottuk az éttermet, előzetes foglalás után este érkeztünk ide. Bent maga az étterem nagyon hangulatos, és kis idő múlva már elég sokan is lettünk. Az ételeket egy tableten keresztül tudtuk kiválasztani, sok sok finomság közül lehetett választani.
Bambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - EgyébBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - EgyébBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - EgyébBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - EgyébBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - EgyébBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - EgyébBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - EgyébBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - EgyébBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - EgyébBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Egyéb
Kiváló 2017. december 24.a párjával járt itt
A Bambuszligetet még akkoriban ismertük meg, mikor nem volt nagy a konkurencia. Ma már minden sarkon lehet szusizni, de ez a hely megőrizte hírnevét és varázsát. Az árszínvonalat kissé magasan tartja, mintha még mindig a műfaj újdonságát kellene megfizetni, de meg kell hagyni, valóban mindig kitűnő minőséget produkál.
2017. január 21.egyedül járt itt
A több mint 10 éve működő japán étterem Dunára néző ablakokkal, a Belgrád rakparton található. Érdekes a környék nemzetközi gasztronómiai sokszínűsége, hiszen szomszédságában szintén sok éves múltra visszatekintő görög, olasz és arab-török éttermek, illetve kávézó működik.
Bambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étel/italBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étel/italBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étel/italBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étel/italBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étel/italBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étel/italBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étel/italBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étel/italBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - BelsőBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - EgyébBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étel/italBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étlap/itallapBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étel/italBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étel/italBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étlap/itallapBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - BelsőBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - BelsőBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - BelsőBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - BelsőBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - MosdóBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Külső képBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étlap/itallapBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étlap/itallapBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étlap/itallapBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - BelsőBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étel/italBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - BelsőBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étel/italBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - MosdóBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - BelsőBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - BelsőBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étel/italBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étel/italBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étlap/itallapBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - BelsőBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Külső képBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Külső képBambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Külső kép
2015. november 17.barátokkal járt itt
Kuponnal vásároltunk egy óriási 4 személyes sushi hajót és nem csalódtunk sem az adagok méretének, sem a minőségnek a tekintetében. A sushi ízletes és friss volt, a tálalás ötletes. Ettünk egy desszertválogatást tartalmazó tálat is, ami pompás ízelítőként szolgált az étterem kínálta édességekből.
Kiváló 2014. augusztus 15.a párjával járt itt
Ha meg akarod ismerni a japán konyha művészetét itt biztosan megtalálod!Nemcsak sushit érdemes ennyi hanem többféle csirke és hal étel van ami nagyon finom és egészséges.Mi tésztát ettünk és salátát illeve a ház sepciális desszertjét ami felejthetetlen volt.
Bambuszliget Japán Étterem & Sushibár Budapest - Étel/ital
Gyenge 2014. június 18.a párjával járt itt
Összességében nagy csalódás volt a hely. Először jártunk itt bár nagy sushi kedvelők vagyunk. Az árakat tudtunk, hogy nem a legalacsonyabbak, de gondoltuk igazán finoman kapunk a pénzünkért. Az ízzel és a minőséggel nem is volt baj, a mennyiséggel annál inkább. Nevetséges, amennyit a tányérra mernek tenni!
Kiváló 2014. április 13.családjával járt itt
Háromszor voltam már itt, minden alkalommal kitünő volt a kiszolgálás, az ételek, az étterem hangulata. Biztos, hogy nem most voltam itt utoljára! Mindenkinek nyugodtan ajálhatom! Japánba szeretnéd érezni magad? Ugorj le a Belgrád rakpartra, garantáltan meglesz az érzés! Ne késlekedj, ugorj át Japánba!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. október 22.a párjával járt itt
Először próbáltam ki a sushi ételeket és ezt nem máshol, mint a bambuszligetben volt szerencsém meg(t)enni. A japán minőség nem csak az autógyártásban csillan meg, hanem az ételekben is. Na persze ehhez kell egy jó szakács, szerencsére itt adottak voltak a feltételek, ugyanis mind az étel, a felszolgálás és maga a hely is kiváló volt.
Kiváló 2013. március 26.barátokkal járt itt
Évek óta előfordulunk arra időnként, mert - lévén egzotikus konyha - nem olcsó, viszont kiváló hely. A japán konyháról szokás azt hinni, hogy csak sushiból és nyers halból áll, de szerencsére az étlepon elég sokféle fogást találunk, ami talán eloszlatja ezt a képzetet, bár tény, hogy ez alkalommal mi is sushizni ültünk be.