Buda Gourmet Budapest

Hotel Villa Völgy Eger

Buda Gourmet Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. december 7., kollégákkal járt itt
Évzáró bulinak indult, csapatostól mentünk, én személy szerint nagy reményekkel. Szeretem az ilyen jellegű éttermeket, sajnos azonban itt azt tapasztaltam, hogy a Trófea éttermek farvizén próbálnak evickélni, számomra sikertelenül. A kínálat elég szegényes, a külön grillezésért külön fizetni, külön italcsomag, külön minden.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
Kiváló 2018. november 3.gyerekekkel járt itt
Többször voltam már Óbudai helyeken, sőt 20 éve nekem is volt itt éttermem. Sőt tavaly is itt tartottuk a kislányom és vejem születésnapját, egy másik helyen. Most is Ők választottak helyet és nem csalatkoztunk. Egy elegáns, terjedelmes, kényelmes étterembe tértünk be. Az étterem, svédasztalos jellegű, remek választékkal,kitűnő italkínálattal,és udvarias kiszolgálással.
Buda Gourmet Budapest - BelsőBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - Étel/italBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - EgyébBuda Gourmet Budapest - BelsőBuda Gourmet Budapest - BelsőBuda Gourmet Budapest - BelsőBuda Gourmet Budapest - BelsőBuda Gourmet Budapest - Étel/ital
2018. március 28.egyedül járt itt
Viszonylag gyakran járok ebédelni ide, Utoljára III. 21. én voltam a vendégük. A kiszolgálás figyelmes volt, de az étel és desszert választék a szokottnál szegényesebb volt. Korábban még a 14 óra körül elfogyott ételeket is pótolni szokták, most a kacsahús hiányzott, csak a köretéből maradt.
Remélem, nem romlik tovább a színvonal.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2018. január 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon változatos és finom ételek,nagy választék.Babával sem gond,mert bababarát a hely és a 9 hónapos baba is tudott enni (rizs,húsleves stb).Árban nagyon kedvező.
A pincérek kedvesek,figyelmesek
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 31.a párjával járt itt
Érdekes a hely kialakítása - az utcafrontról lépcsőzetesen vannak elhelyezve az asztalok a pultig: mindez egy bevásárlóközpontban, de annak a mélygarázsában legalább könnyebb parkolni, mint a Kolosy tér környékén. Viszont a mellékhelyiséghez is ki kell menni a bevásárlóközpont területére. . .