Csalánosi Csárda Óbuda Budapest

2024.05.31-ig
Hotel Residence Siófok

Csalánosi Csárda Óbuda Budapest vélemények

Kiváló 2017. április 21.barátokkal járt itt
MI majdnem minden alkalommal mikor Pesten vagyunk el megyunk ebe a vendeglobe. A hej nagyon kellemes es hangulatos, a pincerek elozekenyek es az etel kituno. Az ember meg kapja minden alkalommal aszt amit var egy vendeglotol. Van zene jo etel es juo kiszolgalas. Az arak elfogadhatoak. En nagyon ajanlom ha valaki nagyon kellemes orakat szeretne el tolteni.
Kiváló 2017. április 4.a párjával járt itt
Sokadszor jártunk itt, elsősorban a szenzációs marhahúsleves full verzióban miatt. Velőscsonttal, pirítóssal, hagymával. Asztalfoglalás gördülékeny és fontos, a hely jó híre sokakat vonz! Az árak elfogadhatóak, tekintve a budai helyszínt. Az adagok óriásiak, ide az jöjjön aki ENNI akar, aki darabka zöldségeket akar terelegtni a tányéron vagyonokért, annak a belvárosi elit (?
Kiváló 2016. szeptember 5.családjával járt itt
Anyukám 70. születésnapját ünnepeltük a Csárdában. Rugalmasan kezeltek minden kérésünket a foglaláskor. Az egyik ilyen kérdés az volt, vihetünk-e tortát az étterembe. Vihettünk. Akár kettőt is. Kedves, gyors, figyelmes pincért kaptunk, aki teljesítette minden kérésünket.
2016. július 12.gyerekekkel járt itt
Egy rokonom születésnapját ünnepeltük a Csalánosi Csárdában. Hatalmas adag ételeket kaptunk, amik finomak is voltak, és a maradékot be is csomagolták nekünk. Majdnem húszan voltunk, a pincérek folyamatosan figyeltek ránk, gyorsan szolgáltak ki, bár tele volt a vendéglő. Jó választás volt ez a hely.
2016. június 24.a párjával járt itt
Mit mondhatnék, amióta betértünk ide a párommal, azóta ez a törzshelyünk. Sehol a városban nem kaptam még ilyen finom, friss, puha, szaftos, hatalmas adag libamájat, ráadásul hihetetlenül olcsón. Más étteremben, ennyi vagy több pénzért, 2-3 falat rágós valamit kapsz, amit libamájnak csak csúfolnak.
2016. április 18.gyerekekkel járt itt
Budapesti szinten végre egy normális helyen jártam. . . . az árak még az elviselhető kategória, főleg, ha az adagok nagyságát nézzük. Sőt. . . . . inkább azt mondanám, hogy az adagokból jó lenne lejjebb venni (no, csak egy kicsit :)))) és az árból is, és akkor egy 1000%-osan kiváló étterem lenne.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2015. július 12.egyedül járt itt
Óbudai utamat kifejezetten úgy terveztem, hogy legyen időm enni is egy jót a Fő tér környékén. Először az Új Siposra gondoltam (bár elég vegyesek a vélemények az étteremmel kapcsolatosan), de azután meglátva a Csalánosi Csárda teraszát, emlékeztem, hogy ezt az éttermet többen is ajánlották, így mellettük tettem le a voksomat.
Csalánosi Csárda Óbuda Budapest - Külső képCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - Étel/italCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - Étel/italCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - Külső képCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - Külső képCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - Külső képCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - MosdóCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - MosdóCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - Külső kép
2015. május 1. járt itt
Pár hete voltunk egy baráti párral a csárdában. Nem ide terveztük a találkozót, de mivel ezt a helyet találtuk nyitva ezért betértünk. Éppen ebédidő volt, így kértünk egy-egy fogást. A hely szépen felújított, a kerthelyiségben ültünk le ahol kellemes környezet fogadott bennünket. A hangulata tipikusan csárda jellegű: hegedűszóval, élőzenével.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. március 6.barátokkal járt itt
Nekem nagy kedvencem ez a hely mivel nagy adagokat adnak házias finom es persze nem drága, mindig van hely még ha nem is foglaltunk előre. óbudán lakom ezért gyakran járok oda halászlézni is és az a finom desszert álom nyammmm lehet megint benézzek majd.
A hely maga magyaros szokot élő zene lenni ami hangulatos annak aki csak ugy ücsörögve ebédelne ,de mi álltalaban a hátso termet választjuk ilyenkor .
Átlagos 2014. november 30.családjával járt itt
Nem szeretnék rosszat írni a helyről, de sajnos 75 perc telt el amíg a levesünket kihozták! Ez nincs rendben így. . . 6 főnek, 3 adag levest? Igaz, hogy vasárnap voltunk csúcsidőben, de valamivel több, mint 3 órát töltöttünk el az étteremben. A banda húzta az előtérben, ami nem mindenkinek volt kellemes, mivel szerettünk volna kicsit beszélgetni a családi összejövetelen.