Csalánosi Csárda Óbuda Budapest

Csalánosi Csárda Óbuda BudapestCsalánosi Csárda Óbuda Budapest
Csalánosi Csárda Óbuda BudapestCsalánosi Csárda Óbuda Budapest

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Hotel Kumánia Kisújszállás

Csalánosi Csárda Óbuda Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2014. szeptember 19.családjával járt itt
Múlt vasárnap születésnapomat tartottuk ebben az étteremben. Ahogy a tavalyit elrontották (de nagyon) a dunna Étteremben, ezt is majdnem sikerült elrontani. Amikor mondtuk, hogy milyen névre foglaltunk asztalt, a hölgy elment megnézni, hogy melyik az asztalunk. Nagy sokára visszajött, majd kérdezte, hogy Deák névre?
Kiváló 2014. szeptember 15.barátokkal járt itt
Baráti társasággal voltunk a Csárdában.Nagyon kellemes hely,segítőkész,kedves,figyelmes pincérekkel.Az adagok nagyok,ízletesek,nem marad éhesen senki.Az ár is teljesen korrekt.A háttérben a cigányzene is emelte a hangulatot,ajánlani tudom mindenkinek.A mosdó is nagyon kulturált,tiszta volt.Máskor is visszatérünk.
Kiváló 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Masodjara latogatunk el a ferjemmel a Csalanosy csardaba es most is nagyon kellemes estet toltotunk el. A kiszolgalas nagyon jo volt,figyelmes es gyors, az etel izletes es nagy adag volt. A legkor is nagyon jo,hangulatos. Minden baratunknak akik el latogatnak Budapestre melegen ajanlom eszt a csardat, meger minden fillert amit az ember fizet. Bisztos meg fogunk ellatogatni ebe a csardaba.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. július 16.családjával járt itt
Több ismerősömtől is hallottam, hogy egyszer próbáljam ki a Csalánosit. Most volt alkalmunk ennek eleget tenni. Foglaláskor és az érkezésünkkor sem volt túl kedves a "főpincér", de ezt leszámítva sokkal kevesebbet vártam a csárdától. A felszolgáló, kedves, figyelmes és gyors volt, a választott ételekről csak annyit mondanék hogy jóízűek és hatalmas adagok voltak, amolyan békebeli stílusban.
Átlagos 2014. május 26.a párjával járt itt
Óbudai kisvendéglő, ez már rossz nem lehet, gondoltam. Valóban nem is rossz, de ez már nekem nagyon csiri-csáré. Az összes giccs, amit fel lehet sorolni, megtalálható, a köcsögök, a műfa, a csikósok lovakkal a falon stb. stb. Csikós, fokos és csuhajja! Az egész a régi szocreál csárdahangulat, már nem érzem jól magam ilyen környezetben, sorry.
Kiváló 2014. május 23.a párjával járt itt
Igazi, jó értelemben vett csárda. Nem is gondoltam, hogy ilyen jó lesz. Igényes kialakítás, tisztaság, a tavasz első napjai alatt jártunk ott, a teraszon (kertben) ültünk, már tele voltak az ablakok gyönyörű muskátlikkal. A bentről a kertbe hallatszó cigányzene kifejezetten hangulatos volt, illik a helyhez.
Kiváló 2014. május 16.a párjával járt itt
Nagyon finom volt, emlékeimben még él a Valentin napi menü:))
Sőt jöhetne újra 50%. Kedvesek, igyekvőek, a hely és a tisztaság tökéletes! A zene felemelő, a levesek óriási adagok:) Jó, hogy kipróbáltuk, ha adódik alkalom máskor is elmegyünk.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. április 9., kollégákkal járt itt
Finom - bár a stílusnak megfelelően nehéz - ételek, remek kiszolgálás fogadja a vendéget a Csalánosi Csárdában. Nagyobb társaság fogadására és kezelésére is alkalmas mind a hely, mind a személyzet. Rugalmasan kezelik a vendégek különleges kéréseit és profi módon tálalnak. Az adagokkal nem fukarkodnak, a táljaik hatalmasak. Családok fogadására, rendezvények tartására kifejezetten alkalmas.
Kiváló 2014. április 3.barátokkal járt itt
Baráti összejövetelnél vettük igénybe az étterem szolgáltatását. Már a bejáratnál látszik,hogy egy nagyon igényes étterembe érkeztünk. A belső rész igényes a kerthelyiség detto. A kaja nagyon finom volt. Nem sajnáltuk a pénz,mindannyian több fogást ettünk. Az árak nem a legolcsóbbak,de véleményem szerint nagyon megéri.
Mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2014. január 24.a párjával járt itt
Nagyon finom volt, három dobozban hoztuk el a maradékot. :)Igaz, az aszalt szilvás csirkemell annyira nem volt jó, de azért még egyértelműen a finom kategóriába tartozik, a többi ott fogyasztott étel remek volt. A kiszolgálás nagyon udvarias, egyáltalán nem tolakodó. A zene kellemes hangulatot szolgáltat.
Csalánosi Csárda Óbuda Budapest - Étel/ital