Dunapark Kávéház Budapest

Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Dunapark Kávéház Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Kiváló 2017. november 5.egyedül járt itt
Kislányom hónapokkal ezelőtt, még egy nyári fagyizás alkalmával meglátott itt a pultban egy Halloween díszítésű tortát, és mondta, hogy olyat kér majd a névnapjára. A névnap elérkezett, november eleje, éppen egybeesik Halloween időszakával, de amúgy rendelésre bármikor elkészítik ezt a tortát is. Én kb.
Dunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Külső képDunapark Kávéház Budapest - BelsőDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Külső képDunapark Kávéház Budapest - Külső képDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Külső képDunapark Kávéház Budapest - Külső képDunapark Kávéház Budapest - Külső képDunapark Kávéház Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 27 hasznos szavazat
2017. július 11.családjával járt itt
Nagyon szeretem ezt a kávézót,hangulatos,jó helyen van, jó kiülni nyáron. A sütemények általában nagyon finomak, nemrég viszont a kókuszgolyó kritikán aluli volt. . . A krémesüket imádom ! A pincérek kedvesek, tavaly kicsit faragatlan csapatba futottunk bele, idén helyreállt a rend, jól tette a vezetőség,hogy lecserélte a modortalanokat.
Kiváló 2017. június 22.családjával járt itt
Budapest egyik legjobb helye! Bárki bármit is mond! ! ! ! Kitűnő környezet, ízletes ételek. A kiszolgálás néha lassabb de érthető mert mindíg rengetegen vannak szinte és az látszik, hogy mindenki teszi a dolgát és az igyekeztük példaértékű! Eddig soha nem okozott csalódást pedig 4 éve járunk ide havonta többször! Sütemények pedig magukért beszélnek! ! !
Szörnyű 2017. április 30.családjával járt itt
Sajnos nagyon rossz tapasztalatunk van ezzel az étteremmel. A napokban voltunk vacsorázni itt. Az előételre fél órát vártunk, majd a főételre EGY óra hosszat! ! ! ! ! ! És csak félig volt az étterem alsó szintje
Fent pedig senki nem ült. A vadashoz egyáltalan nem volt semmilyen szósz vagy öntet. Csak főtt-sült húsnyesedék és krumpli.
2016. június 20.családjával járt itt
Fiam családjával voltunk egy szombat este. A kiszolgálás figyelmes, jó, az ételek gusztusosak, finomak voltak. Hangulatos zene, ami mellett jól lehetett beszélgetni. A zenészek öltözete visszataszító, / fakó kinyúlt póló, hanyagul felvett zakó/ nem a hely igényeihez igazodott. Nekem nagyon drágának tűnt,/ nem én fizettem. /Szép környezet, de ár-érték arány nem teljesen megfelelő.
Kiváló 2015. október 26.a párjával járt itt
Az étterem jól frekventált helyen, Újlipótváros szívében helyezkedik el a Duna partjának pesti oldalán, a Szent István Park mellett. Igazi rég időket idéző, emeletes kávéház, ahol a pincérek udvariasak, és a kiszolgálás önmagáért beszél. Rengeteg fajta sütemény, valamint nyáron fagylalt közül válogathat a betérő vendég.
Kiváló 2014. január 26., kollégákkal járt itt
Gyönyörű a hely, igazi elegancia sugárzik a környezetből. Amikor először jártam itt, nagyon kellemes benyomást tett rám. Különösen az élő zongoraszó :)
Legutoljára kávézni ültem be egy ismerősömmel, a teraszuk is kellemes nyáron. A kávé, tea és sütemény az amiről nyilatkozni tudok, ezek mindig finomak voltak.
Szörnyű 2013. október 5.a párjával járt itt
Lassú kiszolgálás és rendelésfelvétel! ! ! ! ! ! 20 percig vártunk egy pohár sörre (és 10 percet, míg a rendelést felvette tőlünk valaki). De mivel okosak voltunk már akkor kértük a számlát, mikor kihozta, így mire azt elkortyolgattuk (kb. 15 perc), addigra fizetni is tudtunk. KÁOSZ! ! !