Erdős & Fiai Cukrászda Budapest
1115 Budapest, Etele tér 3.

Erdős & Fiai Cukrászda Budapest a térképen

Erdős & Fiai Cukrászda Budapest vélemények

Gyöngyös

2088 hasznos szavazat
2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Évek óta a legjobb fagyizók között tartják számon Erdőséket, akik a Kelenföldi Pályaudvar közelében működnek. Most már könnyebb a kijutás a belvárosból, mióta elkészült a 4-es metró. A kis üzletsoron végig ilyen-olyan, kevéssé színvonalas vendéglátó egységek működnek, söröző, street food, albán pékség, aztán a sarkon a sorban álló embercsoport jelzi, hogy megérkeztünk.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2018. szeptemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 19.
Ma utba esett ez a cukrászda, ezért itt tartottuk a megbeszélést. A kávé finom volt, a málnás süti is bőven gyümölcsös vékony tésztával és nem túl édes. A sajtos pogácsa nagyon jó, friss volt. Ismerősöm fagylaltot is evett és nagyon meg volt vele elégedve. A hely hangulatos, még az ablakba is be lehet ülni, de kiszolgálás csak a pultnál van.
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
Az előrehozott kánikulában ide vezetett a sors. Érdekes, hogy nem emlékszem a helyre, pedig húsz évvel ezelőtt 100 méterre laktam innen. Erdős Lacit, meg a fiát véletlenül ismerem, egészen más okból Biatorbágyról. Lássuk hát és ne legyünk elfogultak! Fagylaltszondázásra alkalmas az idő. Meg is történt, finom, kemény szeder, és a névadó "Erdős" fagylalt került terítékre, nem is bántam meg.

Zsuzsanna TOP étteremértékelő
Zsuzsanna TOP egyébhely értékelő
2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 30.
Nagy elvárásokkal kerestük fel a fagyizót, nem kellett volna, inkább elégedetlenek voltunk. Nem a kért féleséget kaptam, pedig a "kislány" felírta a rendelést. Sem az íztől, sem az adag mennyiségétől nem voltam különösebben elragadtatva. Ehhez viszonyítva az ár a legekben jár. Gömb/árat nem láttam szembetűnő helyen kiírva, de ettől még lehetett. .
Gyöngyös

2088 hasznos szavazat
2015. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Abszolút nem erre lakom, dolgozom, Budára is csak muszájból megyek át, ha Pesten már végképp nem lehet elintézni valamit (hála a "remek" budapesti közlekedésnek), de a múlt héten úgy adódott, hogy a 11. kerületben, a Budafoki úton volt dolgom, s ekkor bevillant az Erdős, és a fagyi, hogy nekem ide el kell MOST jönnöm.

2015. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. április 27.
Tavalyi évben sokszor voltunk a cukrászdában elsősorban fagyit enni mert eszméletlen finom fagyijuk van. Idén is ellátogattam hozzájuk és óriási nagy csalódás volt mert habár ugyanolyan finom a fagyi kb fele adagot kaptam mint tavaly. Lemérik a fagyit vagyis dekára megy az ár tavaly mégis jóval több volt egy adag.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Erdős és fiai cukrászda előtt már a 10 órás nyitást megelőzően kígyózik a sor. kellemes a beltér, nem csoda, hogy sokan ez az egységet választják a reggeli kávé, croissant elfogyasztásának helyszínéül. Mi talán a Magyar Konyha fagylalt toplistájának köszönhetően voltunk itt, nem tudom már biztosan, de olvastam róluk valahol.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 24.973 - 26.451,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.08.31.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.25. - 2019.12.29.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
Napi árak, Reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
2019.08.25. - 2020.08.24.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, éttermi kuponnal, sportpályák és kültéri medence használattal, frissítő limonádéval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.25. - 2020.01.01.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.21. - 2019.09.15.
Ilzer Rendezvényház
Monor
2019.08.24. - 2020.08.24.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval