Erdős & Fiai Cukrászda Budapest
1115 Budapest, Etele tér 3.

Erdős & Fiai Cukrászda Budapest a térképen

Erdős & Fiai Cukrászda Budapest vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Évek óta a legjobb fagyizók között tartják számon Erdőséket, akik a Kelenföldi Pályaudvar közelében működnek. Most már könnyebb a kijutás a belvárosból, mióta elkészült a 4-es metró. A kis üzletsoron végig ilyen-olyan, kevéssé színvonalas vendéglátó egységek működnek, söröző, street food, albán pékség, aztán a sarkon a sorban álló embercsoport jelzi, hogy megérkeztünk.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2018. szeptemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 19.
Ma utba esett ez a cukrászda, ezért itt tartottuk a megbeszélést. A kávé finom volt, a málnás süti is bőven gyümölcsös vékony tésztával és nem túl édes. A sajtos pogácsa nagyon jó, friss volt. Ismerősöm fagylaltot is evett és nagyon meg volt vele elégedve. A hely hangulatos, még az ablakba is be lehet ülni, de kiszolgálás csak a pultnál van.
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
Az előrehozott kánikulában ide vezetett a sors. Érdekes, hogy nem emlékszem a helyre, pedig húsz évvel ezelőtt 100 méterre laktam innen. Erdős Lacit, meg a fiát véletlenül ismerem, egészen más okból Biatorbágyról. Lássuk hát és ne legyünk elfogultak! Fagylaltszondázásra alkalmas az idő. Meg is történt, finom, kemény szeder, és a névadó "Erdős" fagylalt került terítékre, nem is bántam meg.

Zsuzsanna TOP étteremértékelő
Zsuzsanna TOP egyébhely értékelő
2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 30.
Nagy elvárásokkal kerestük fel a fagyizót, nem kellett volna, inkább elégedetlenek voltunk. Nem a kért féleséget kaptam, pedig a "kislány" felírta a rendelést. Sem az íztől, sem az adag mennyiségétől nem voltam különösebben elragadtatva. Ehhez viszonyítva az ár a legekben jár. Gömb/árat nem láttam szembetűnő helyen kiírva, de ettől még lehetett. .
Cegléd
Gyöngyös

2015. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Abszolút nem erre lakom, dolgozom, Budára is csak muszájból megyek át, ha Pesten már végképp nem lehet elintézni valamit (hála a "remek" budapesti közlekedésnek), de a múlt héten úgy adódott, hogy a 11. kerületben, a Budafoki úton volt dolgom, s ekkor bevillant az Erdős, és a fagyi, hogy nekem ide el kell MOST jönnöm.

2015. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. április 27.
Tavalyi évben sokszor voltunk a cukrászdában elsősorban fagyit enni mert eszméletlen finom fagyijuk van. Idén is ellátogattam hozzájuk és óriási nagy csalódás volt mert habár ugyanolyan finom a fagyi kb fele adagot kaptam mint tavaly. Lemérik a fagyit vagyis dekára megy az ár tavaly mégis jóval több volt egy adag.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Erdős és fiai cukrászda előtt már a 10 órás nyitást megelőzően kígyózik a sor. kellemes a beltér, nem csoda, hogy sokan ez az egységet választják a reggeli kávé, croissant elfogyasztásának helyszínéül. Mi talán a Magyar Konyha fagylalt toplistájának köszönhetően voltunk itt, nem tudom már biztosan, de olvastam róluk valahol.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.01.02.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2020.01.24. - 2021.01.24.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.03.31.
Vadrózsa Panzió
2020.01.24. - 2021.01.24.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 26.838,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2020.12.30.
Klebelsberg Kastély
2020.01.23. - 2021.01.24.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.297,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.03.27.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.640 - 17.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.05.06.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

Erdős & Fiai Cukrászda BudapestX