Erdős & Fiai Cukrászda Budapest

Erdős & Fiai Cukrászda Budapest
Erdős & Fiai Cukrászda BudapestErdős & Fiai Cukrászda Budapest
Erdős & Fiai Cukrászda BudapestErdős & Fiai Cukrászda Budapest

Erdős & Fiai Cukrászda Budapest bemutatkozása

Az Erdős és fiai Cukrászda elsősorban a fagyijairól híres. A cukrászda tulajdonosa kiválóan beszél olaszul, a 90-es években dolgozott az országban, így megismerte a fagyikészítés titkait.

Hotel Kamilla Balmazújváros - Senior nyugdíjas csomag hétközben
2024.11.16-ig
Tisza-tó Apartmanpark Kisköre

Erdős & Fiai Cukrászda Budapest vélemények

Kiváló 2023. október 7.egyedül járt itt
Erdős és Fiai, a fagylaltkedvelők körében nem kell magyarázni, miről van szó. A Kelenföldi Pályaudvar közelében egy évek óta kitűnő fagylaltot árusító biztos pont, amelyet évről évre a Top fagylaltozók között rangsorolnak. A fagylalt továbbra is nagyon finom, a legnehezebb talán a választás.
Erdős & Fiai Cukrászda Budapest - Étel/italErdős & Fiai Cukrászda Budapest - Külső képErdős & Fiai Cukrászda Budapest - Étel/italErdős & Fiai Cukrászda Budapest - BelsőErdős & Fiai Cukrászda Budapest - BelsőErdős & Fiai Cukrászda Budapest - Étel/italErdős & Fiai Cukrászda Budapest - Étel/italErdős & Fiai Cukrászda Budapest - EgyébErdős & Fiai Cukrászda Budapest - Étel/italErdős & Fiai Cukrászda Budapest - Külső képErdős & Fiai Cukrászda Budapest - Étel/italErdős & Fiai Cukrászda Budapest - Étel/italErdős & Fiai Cukrászda Budapest - BelsőErdős & Fiai Cukrászda Budapest - Étel/italErdős & Fiai Cukrászda Budapest - Étel/italErdős & Fiai Cukrászda Budapest - Étel/italErdős & Fiai Cukrászda Budapest - Külső képErdős & Fiai Cukrászda Budapest - MosdóErdős & Fiai Cukrászda Budapest - Étel/italErdős & Fiai Cukrászda Budapest - BelsőErdős & Fiai Cukrászda Budapest - Külső kép
2055
Kiváló 2023. június 25.családjával járt itt
Arról volt szó, hogy valami kis családi találkozót tartunk, unokák vidékről vonattal, menyem választott valami helyet, jé, éppen a pályaudvar mellett, hogy ez egy jó fagyis hely, mondtam, hogy biztosan az, hát odasétáltunk, hogy kedvünket ls tölcsérünket töltsük.
Erdős & Fiai Cukrászda Budapest - Étel/italErdős & Fiai Cukrászda Budapest - Étel/italErdős & Fiai Cukrászda Budapest - Étel/italErdős & Fiai Cukrászda Budapest - Étel/italErdős & Fiai Cukrászda Budapest - EgyébErdős & Fiai Cukrászda Budapest - BelsőErdős & Fiai Cukrászda Budapest - BelsőErdős & Fiai Cukrászda Budapest - Étel/italErdős & Fiai Cukrászda Budapest - BelsőErdős & Fiai Cukrászda Budapest - BelsőErdős & Fiai Cukrászda Budapest - BelsőErdős & Fiai Cukrászda Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. augusztus 13.egyedül járt itt
Évek óta a legjobb fagyizók között tartják számon Erdőséket, akik a Kelenföldi Pályaudvar közelében működnek. Most már könnyebb a kijutás a belvárosból, mióta elkészült a 4-es metró. A kis üzletsoron végig ilyen-olyan, kevéssé színvonalas vendéglátó egységek működnek, söröző, street food, albán pékség, aztán a sarkon a sorban álló embercsoport jelzi, hogy megérkeztünk.
1947
2018. szeptember 19., üzleti partnerrel járt itt
Ma utba esett ez a cukrászda, ezért itt tartottuk a megbeszélést. A kávé finom volt, a málnás süti is bőven gyümölcsös vékony tésztával és nem túl édes. A sajtos pogácsa nagyon jó, friss volt. Ismerősöm fagylaltot is evett és nagyon meg volt vele elégedve. A hely hangulatos, még az ablakba is be lehet ülni, de kiszolgálás csak a pultnál van. A mosdónak kicsi a hely, csak 1 van, de az rendben. Szívesen visszamennék.
2055
Kiváló 2018. április 23.egyedül járt itt
Az előrehozott kánikulában ide vezetett a sors. Érdekes, hogy nem emlékszem a helyre, pedig húsz évvel ezelőtt 100 méterre laktam innen. Erdős Lacit, meg a fiát véletlenül ismerem, egészen más okból Biatorbágyról. Lássuk hát és ne legyünk elfogultak! Fagylaltszondázásra alkalmas az idő.
Átlagos 2016. június 30.családjával járt itt
Nagy elvárásokkal kerestük fel a fagyizót, nem kellett volna, inkább elégedetlenek voltunk. Nem a kért féleséget kaptam, pedig a "kislány" felírta a rendelést. Sem az íztől, sem az adag mennyiségétől nem voltam különösebben elragadtatva. Ehhez viszonyítva az ár a legekben jár. Gömb/árat nem láttam szembetűnő helyen kiírva, de ettől még lehetett. . . .
Kiváló 2015. augusztus 18.egyedül járt itt
Abszolút nem erre lakom, dolgozom, Budára is csak muszájból megyek át, ha Pesten már végképp nem lehet elintézni valamit (hála a "remek" budapesti közlekedésnek), de a múlt héten úgy adódott, hogy a 11. kerületben, a Budafoki úton volt dolgom, s ekkor bevillant az Erdős, és a fagyi, hogy nekem ide el kell MOST jönnöm.
Gyenge 2015. április 27., kollégákkal járt itt
Tavalyi évben sokszor voltunk a cukrászdában elsősorban fagyit enni mert eszméletlen finom fagyijuk van. Idén is ellátogattam hozzájuk és óriási nagy csalódás volt mert habár ugyanolyan finom a fagyi kb fele adagot kaptam mint tavaly. Lemérik a fagyit vagyis dekára megy az ár tavaly mégis jóval több volt egy adag.
Erdős & Fiai Cukrászda Budapest - Étel/ital
Kiváló 2015. március 30.a párjával járt itt
Az Erdős és fiai cukrászda előtt már a 10 órás nyitást megelőzően kígyózik a sor. kellemes a beltér, nem csoda, hogy sokan ez az egységet választják a reggeli kávé, croissant elfogyasztásának helyszínéül. Mi talán a Magyar Konyha fagylalt toplistájának köszönhetően voltunk itt, nem tudom már biztosan, de olvastam róluk valahol.