Floga Grill Budapest

SunGarden Wellness Pihenés
Sungarden Hotel Siófok

Floga Grill Budapest vélemények

2023. augusztus 1.a párjával járt itt
Nem ide gondoltuk, de ide lett. Próbáltak vacsorát rendelni a Trófeánál, majd a Sawasdee-ben, egyik oldalon sem sikerült. . jó, menjünk, együnk valahol mondta a feleségem egy hosszú nap után. Mentünk, együnk a Bártfaiban. Arra is indultunk. Aztán eszembe jutott, hogy a legutóbb milyen barátságtalan volt a Bártfaiban a felszolgálás, nem baj, itt ez a görög, menjünk ide, együnk a Flogában!
Floga Grill Budapest - EgyébFloga Grill Budapest - BelsőFloga Grill Budapest - BelsőFloga Grill Budapest - Étel/italFloga Grill Budapest - Étel/italFloga Grill Budapest - BelsőFloga Grill Budapest - Külső képFloga Grill Budapest - BelsőFloga Grill Budapest - Étlap/itallapFloga Grill Budapest - Étlap/itallapFloga Grill Budapest - BelsőFloga Grill Budapest - BelsőFloga Grill Budapest - BelsőFloga Grill Budapest - Étel/italFloga Grill Budapest - Étel/italFloga Grill Budapest - BelsőFloga Grill Budapest - BelsőFloga Grill Budapest - BelsőFloga Grill Budapest - BelsőFloga Grill Budapest - EgyébFloga Grill Budapest - BelsőFloga Grill Budapest - Belső
2023. január 27.barátokkal járt itt
A Floga grillt véletlenül fedeztük fel, a Megszegett ígéret nevű csúcspékséget vettük célba eredetileg, s mielőtt odaértünk volna, mondta gasztroturné-társam, hogy van mellette egy autentikus görög hely, nézzük meg azt is. Cipurát azaz aranydurbincsot ettünk, valamint ráknyársat, pita, és tzatziki kíséretében.
Floga Grill Budapest - EgyébFloga Grill Budapest - EgyébFloga Grill Budapest - EgyébFloga Grill Budapest - EgyébFloga Grill Budapest - EgyébFloga Grill Budapest - EgyébFloga Grill Budapest - EgyébFloga Grill Budapest - EgyébFloga Grill Budapest - EgyébFloga Grill Budapest - EgyébFloga Grill Budapest - EgyébFloga Grill Budapest - EgyébFloga Grill Budapest - EgyébFloga Grill Budapest - EgyébFloga Grill Budapest - EgyébFloga Grill Budapest - EgyébFloga Grill Budapest - EgyébFloga Grill Budapest - Egyéb
2022. január 7.egyedül járt itt
Követve nemzetünk itteni jeleseinek útmutató törekvéseit, magam is kajáldákba visszajáró lettem, mint egy angol kísértet. Tehát ma visszaszivárogtam a Floga nevű helyre, ahol már párszor jólízűen megebédeltem. Ketten is köszöntek beléptemkor, de ettől eltekintve a kiszolgálás lélektelenül gépies volt. Mit kérek? Ezt.
2019. október 9.egyedül járt itt
Voltam már itt, aztán csak néztem, hogy nem is értékeltem ezt a helyet. Hát akkor majd ma. Olyan sokfélét nem lehet enni, de ami adja magát, hát egy gyros tál mindennel. Igaz, hogy sok dolgot nem lehet választani, nincs ilyen, hogy ezt kérsz vagy azt kérsz, a kaja így komplett, ahogy adják és kész.
2019. július 23.egyedül járt itt
Helyszín a 11. kerület, 1 villamosmegállóra az Alléé-tól, illetve a Fehérvári úti Vásárcsarnoktól. Igazi görög gyros-t lehet itt enni, ami egészen más, mint az országot - és hasonlóképpen Ausztriát, Németországot - egyre jobban behálózó talponállós "gyros büfék", ahol valójában nem ezt a görög fajtát, hanem a török-arab kebabot készítik, ami bár némiképpen hasonló, de szerintem mégis más műfaj.
Floga Grill Budapest - Külső képFloga Grill Budapest - MosdóFloga Grill Budapest - MosdóFloga Grill Budapest - BelsőFloga Grill Budapest - BelsőFloga Grill Budapest - BelsőFloga Grill Budapest - BelsőFloga Grill Budapest - Étlap/itallapFloga Grill Budapest - Étlap/itallapFloga Grill Budapest - Étel/italFloga Grill Budapest - Étel/italFloga Grill Budapest - Külső képFloga Grill Budapest - Külső képFloga Grill Budapest - BelsőFloga Grill Budapest - BelsőFloga Grill Budapest - Külső képFloga Grill Budapest - Külső kép
Gyenge 2019. március 13., kollégákkal járt itt
Házhoz szállítással kértünk a gyrost pitában, az volt az első és az utolsó rendelésünk. Sajnos az étel már csak langyos volt (60 perc a szállítási idő)és az árhoz képest kicsi az adag. De a sült krumpli "kiverte a biztosítékot", gyakorlatilag "tegnapi krumpli" minőséget kaptunk, kemény, állót és íztelen volt.
Szerintünk nem ilyen az IGAZI GÖRÖG gyros!
Kiváló 2019. január 17.családjával járt itt
Budapesten a Floga étterem a kedvencünk lett. Nagyon barátságos a kiszolgálás. Mind a gyros tál, mind a souvlaki tál gazdagon pakolt, nagyon-nagyon ízletes mindkettő, és gyorsan elkészült. Az árak barátságosak, a hely nagyon kellemes, a görög életérzés, a domináns színek nagyon hangulatossá teszik, szívesen időzik itt bárki és igazán jól lakva indulhat el.
Kiváló 2019. január 5.barátokkal járt itt
Éhes bolyongás, barát emberrel. Gyomor korgás. Nem messze egy kifőzde"zárva"-éhes sikongás. Betérve: kiváló szolgálás. Árak nem mennek mennybe, ide kérlek , ha teheted menj be! Van kérdés? Nincsen. . . Floga az új felfedezett "gyroszevő kincsem". Nem ér itt csalódás, mert piszkosság nincsen. Finom étek ízes, tízes skálán tízes.
Kiváló 2017. február 28.a párjával járt itt
Korábban Budapesten egy másik görög étterem volt a kedvencünk, ahol igazi gyrost ehet az ember és más szuper finomságokat, de csak ritkán tehettük meg, mert eléggé messze van tőlünk. Viszont a Floga 2 villamosmegállóra nyílt tőlünk, úgyhogy nagyon sokszor fogunk ott enni! Isteni finom a gyros tál, a görög saláta, tzatziki, ás a házi somlóijuk.