Gelarto Rosa Budapest

2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Gelarto Rosa Budapest vélemények

Kiváló 2021. június 21.egyedül járt itt
A „Rózsafagyi” Budapest egyik különlegessége, a pultos ifjú hölgy ügyes kézmozdulatokkal, rózsa formában keni fel a pazar fagyikat a tölcsérre/tölcsérbe. Ezúttal három ízt kóstoltam, bodzás epret, kókuszos ananászt és málnát. Mindhárom remek volt, a málna egyenesen katartikus. A beltér csodás, az árak értékarányosak.
Gelarto Rosa Budapest - Étel/ital
Kiváló 2020. november 14.gyerekekkel járt itt
Jó párszor jártam már itt a rózsaszirmokat formázó fagyisnál, de sosem fordult még elő korábban, hogy rajtunk kívül ne lett volna más vevő, sőt leginkább a sorban állás itt a jellemző. Sajnos most ilyen időket élünk, a Bazilika tőszomszédságában sem bukkannak fel a turisták. Kihalt a belváros.
Gelarto Rosa Budapest - Étel/italGelarto Rosa Budapest - Külső képGelarto Rosa Budapest - Étel/italGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - Étel/italGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - Étel/italGelarto Rosa Budapest - Étel/italGelarto Rosa Budapest - Étel/italGelarto Rosa Budapest - Étel/italGelarto Rosa Budapest - Étel/italGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - Étel/italGelarto Rosa Budapest - Étel/italGelarto Rosa Budapest - Étel/italGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - Étel/italGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - Külső képGelarto Rosa Budapest - Külső képGelarto Rosa Budapest - EgyébGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - Külső képGelarto Rosa Budapest - Étel/italGelarto Rosa Budapest - Étel/italGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - Külső képGelarto Rosa Budapest - Külső képGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - EgyébGelarto Rosa Budapest - Külső képGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - Étel/italGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - Étel/italGelarto Rosa Budapest - Étel/italGelarto Rosa Budapest - BelsőGelarto Rosa Budapest - Külső képGelarto Rosa Budapest - Külső kép
2017. július 19.a párjával járt itt
Finom és látványos. Igazi kihagyhatatlan élmény, ha valaki a Bazilika környékén jár. Egyszer mindenképp ki kell próbálni. Sajnos az őrjöngő turisták miatt rémálom a sorban állás, viszont meglepően nyugodtak voltak a kiszolgálók. Le a kalappal előttük, ahogy készítették a fagyit és megőrizték a hideg vérüket!
Kiváló 2016. december 4. járt itt
Itt mindig sor áll. Kiválasztod az ízt (legalább kettőt kell), fizetsz, majd elkészítik neked a fagyit előtted kézzel, rózsa alakúra. Kedves, látványos, túristabarát élmény. A fagylalt, amit a legtöbbször fotóznak, sőt, még rózsa fagyi alakú paraván is van, aminek a közepébe bedughatod a fejed, hogy mókás kép készüljön. Ízre finom. Egyszer érdemes kipróbálni.
Gelarto Rosa Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. november 16.gyerekekkel járt itt
A La Rosa-t kollégám ajánlotta. A Szent István Bazilikával átellenben egy kis üzlethelyiségben található, és ha a környéken járunk szinte mindig betérünk a gyerekekkel egy jó fagyira. 2-3-4 ízt lehet választani a sok házi fagylaltból, melyeket rózsa-formában raknak a tölcsérbe, így nemcsak finom, hanem kifejezetten szép és étvágygerjesztő is.
Gelarto Rosa Budapest - Belső
2016. szeptember 1.egyedül járt itt
Részben a honlapon olvasottak, részben egy kollégám ajánlására próbáltam ki a fagylaltozót. A fagylalt látványa nagyon szép, ügyesen rózsa formájúra kenik a kiszolgálók, az íze is finom, bár máshol is lehet ízre hasonlóan jó fagyit enni. Frekventált fekvése és hírneve miatt sorba kell állni, a kimérése sem olyan egyszerű, mint a kanállal mért fagyié.
Kiváló 2016. május 9.a párjával járt itt
A fagylaltjuk nagyon finom, bármelyiket választja az ember, az ízvilág természetes. Nekem a klasszikus eper-csokoládé jön be a legjobban.
Nem a legolcsóbb a fagylalt városban, de az íz és a látvány megéri az árat és a sorbanállást is. Ügyesek az eladók!
Arra lehet felkészülni, hogy több kíváncsi turista megkér, hogy szeretné lefotózni a rózsaszirmú fagyi csodát.
Kiváló 2016. január 26.családjával járt itt
Budapest. Bazilika. Rózsafagyi. Ezek a kulcsszavak jutnak eszembe a Gelarto Rosáról. Igaz, a hagyományos fagyihoz képest drága, de nagyon sokféle ízkombinációt kipróbálhatunk és még gyönyörködhetünk is benne. Én többször is voltam már ezen a pici helyen, ahol szinte mindig az utcán állt a sor, de megérte 10 percet várni rá.
Gelarto Rosa Budapest - Étel/italGelarto Rosa Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. június 29.a párjával járt itt
A neten olvastam erről a helyről. 3 féle ízűt választottunk, ez 650 Ft-ba kerül.
A fagyi nem csak jól néz ki, de nagyon finom is. Én meggyet (kicsit savanykás), mangót és csokit (kicsit keserű) választottam. Kb 4-5 ember csinálja egyszerre a fagyikat, de ahogy láttam, valakinek nem megy olyan szépen, szerencsére az enyém nagyon szép lett, így összességében elégedett voltam vele, de egy kicsit drágának tartom.
Kiváló 2015. május 10., kollégákkal járt itt
Rendszeresen járunk ide fagyizni a munkatársaimmal, szerencsére elég közel esik a munkahelyünkhöz. A Bazilika oldalában található kézműves fagylaltozónál a jó idő beköszöntével mindig nagy sorállás várható, ami részben a külföldi turistáknak tudható be. A helynek az a specialitása, hogy a kiválasztott fagyit rózsa formában építik rá a tölcsérre.