Gelateria Pomo D'oro Budapest

Két Korona Hotel Balatonszárszó
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.23-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Fagus Hotel Sopron

Gelateria Pomo D'oro Budapest vélemények

Kiváló 2022. augusztus 15.családjával járt itt
Budapesten jártunk és rátaláltunk erre a cukrászdára! Hála! Finomabbnál finomabb fagylalt kínálatok nem is tudtuk melyiket kóstoljuk meg,hát az adagról nem is beszélve óriási! Tipp topp üzlet kedves kiszolgálás,csak ajánlani tudom aki arra jár ne hagyja ki!
2019. július 11., kollégákkal járt itt
Kollégáimmal a belvárosban akadt hivatalos elfoglaltságunk, egyik kollégám javaslatára mentünk ide fagyizni, a hely mindannyiunk előtt ismert volt. A fagylalt választék elég bőséges, kivéve a cukormentes változatot, ebből csak egy féle, csokoládé volt. Ez más jó nevű helyekhez képest elég karcsú.
Kiváló 2018. október 20.gyerekekkel járt itt
Kizárólag ezt a helyet találtuk mindannyiunk számára elfogadhatónak a 100 élményből, amit a Feldobox Családi Móka ajándékcsomag kínál. A többi ami érdekelt volna túl messze volt, vagy csak a család felének jelent szórakozást. Egy ilyen csomag 12000 Ft körüli összegbe kerül, ajándékba kaptuk ezért fordulhatott elő, hogy életünk legdrágább fagyizásán vettünk részt.
Gyenge 2018. július 30.családjával járt itt
Ha már a cégcsaládhoz tartozó divatos étterem alulmúlta várakozásainkat, gondoltuk, vigasztalódunk a túloldalon lévő cukrászdával. Ennek még az ittjártamon is jobb a híre, mint az étteremnek. Bár az is igaz, hogy a legutóbbi bejegyzés is több mint egy éves. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, és sok jó fagylaltozó nyílt a környéken, van összehasonlítási alap.
Gelateria Pomo D'oro Budapest - EgyébGelateria Pomo D'oro Budapest - Étlap/itallapGelateria Pomo D'oro Budapest - EgyébGelateria Pomo D'oro Budapest - Étel/ital
Kiváló 2017. május 5.gyerekekkel járt itt
Egy éve, teljesen véletlenül fedeztük fel egy belvárosi séta alkalmával. Nem tudtam, hogy ez Gianni fagyizója, csak megtetszett, hogy olasz sütik vannak, és a fagyi is jónak tűnt. Miután megittuk a kávét, megettünk egy setteveli tortát (hihetetlenül finom! ), már tudtuk, hogy új törzshelyünk van.
Kiváló 2016. december 5.barátokkal járt itt
A Pomo D’Oro fagylaltozóban már jártam korábban is a gyermekekkel, akkor is mindennel meg voltam elégedve. A “minden” akkor főként a fagylaltokat meg a kiszolgálást jelentette. Idén május elsején elvittem ide egy kedves ismerősömet, aki szintén nagy tisztelője Gianninak, de aki még nem ismerte ezt a fagylaltozót.
Gelateria Pomo D'oro Budapest - EgyébGelateria Pomo D'oro Budapest - Külső képGelateria Pomo D'oro Budapest - Külső képGelateria Pomo D'oro Budapest - Étel/italGelateria Pomo D'oro Budapest - Étel/italGelateria Pomo D'oro Budapest - BelsőGelateria Pomo D'oro Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. január 11.gyerekekkel járt itt
Gianni a rokonszenves médiasztárok egyike (nem túl sok van belőlük), aki a privát életben is kedves, közvetlen. Neve méltán fonódott össze a minőséggel, étterme, a Pomo D’Oro stabilan a legjobb olasz helyek közé tartozik Budapesten. Igen jó tapasztalataim voltak továbbá az étteremmel srégen szemben levő borbárban valamint a Hold utcai egységeiben is.
Kiváló 2015. június 2., kollégákkal járt itt
A Pomo D'Oro étterem "kistestvéreként" nyílt meg pár évvel ezelőtt az étteremmel szemben a fagyizó, amely először csak egy kis beugró volt, mostanra azonban már az üzletteret is kibővítették, benn is van egy asztalka, kinn pedig egy kényelmes teraszt alakítottak ki színes rácos székekkel, növényekkel körbekerítve és napfényetővel árnyékolva.
Gelateria Pomo D'oro Budapest - Étel/italGelateria Pomo D'oro Budapest - Étel/italGelateria Pomo D'oro Budapest - BelsőGelateria Pomo D'oro Budapest - BelsőGelateria Pomo D'oro Budapest - BelsőGelateria Pomo D'oro Budapest - BelsőGelateria Pomo D'oro Budapest - BelsőGelateria Pomo D'oro Budapest - EgyébGelateria Pomo D'oro Budapest - BelsőGelateria Pomo D'oro Budapest - Külső képGelateria Pomo D'oro Budapest - Étlap/itallapGelateria Pomo D'oro Budapest - EgyébGelateria Pomo D'oro Budapest - Külső képGelateria Pomo D'oro Budapest - Külső képGelateria Pomo D'oro Budapest - EgyébGelateria Pomo D'oro Budapest - Étel/ital