Hemingway Étterem Budapest

Vital wellness
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Hemingway Étterem Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
Átlagos 2019. május 30.a párjával járt itt
Aranydiploma átvételét szerettük volna egy autentikus vendéglőben megünnepelni. Nehezen kaptunk asztalt, mert 200 fős külföldi csoportot vártak. Végül megegyeztünk és 4 főre kaptunk asztalt. 13:30-kor érkeztünk, a vendéglő szabad fele félig volt csak tele. A szűz pecsenye olyan hideg volt, hogy kénytelenek voltunk visszaküldeni.
Hemingway Étterem Budapest - EgyébHemingway Étterem Budapest - EgyébHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - Étel/ital
Átlagos 2016. május 9.barátokkal járt itt
Nagyon vártam, hogy ellátogassunk ebbe az étterembe, hiszen jókat hallottam róla. Az első hatalmas csalódás, hogy orbitális hibákat találtunk a borlapban. Hihetetlenül túlárazott borok között elrejtve egy-egy palack 2009 Forintos illetve 2600 Forintos (előbbinél az évjáratot sikerült Forintosítani, utóbbinál lemaradt egy nulla).
Ezüst fokozatú értékelőLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Átlagos 2016. február 10., üzleti partnerrel járt itt
A Feneketlen tó partján elhelyezkedő hangulatos, tiszta, világos hely saját parkolóval . Udvarias a fogadtatásban és kiszolgálásban részelültünk. Az étlapon olvasva a választék ideálisnak tűnik, nincs túl sokféle étel, ahogy azt a hibát hazai éttermek zömében elkövetik. A hangzatos elnevezések azonban átlagos hazai színvonalat rejtenek.
Hemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/ital
Átlagos 2014. január 9., kollégákkal járt itt
Én céges karácsonyi party kertében vacsoráztam itt. Maga a hely kellemes, jó hangulatú, ízlésesen van berendezve, és közlekedés szempontjából is igen frekventált helyen található. A közelben a Feneketlen tó látványában gyönyörködhetünk, bár este ez kevésbé érvényesül.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 19 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. április 12., csoporttal járt itt
Céges vacsora, buli keretében volt szerencsém eltölteni egy kellemes estét az étteremben. Svédasztalos vacsora keretében volt, hogy valamelyik kapósabb étel hiányában szenvedett pár ember. Az étterem elhelyezkedése kiváló, bár egy esti, téli vacsoránál kevésbé érzékelhető.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2023. április 5.családjával járt itt
A jó pár évvel ezelőtti kellemes emlékek alapján választottuk ezt az éttermet egy családi ünneplés helyszínéül. Kapitális hibát vétettünk. Az étteremben kicsit túl komolyan veszik az energiatakarékosságot, ugyanis komoly hidegben ücsörögtünk asztalunknál. Időnk volt bőve, mivel a mikró méretű leves tálalása és a második fogás között több közel egy óra telt el.
Hemingway Étterem Budapest a térképen
1113 BudapestKosztolányi Dezső tér 2.
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • kisállat bevihető • táncos hely
magyar, nemzetközi
Wellness Hotel Szindbád