Hemingway Étterem Budapest

Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Hemingway Étterem Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2023. április 5.családjával járt itt
A jó pár évvel ezelőtti kellemes emlékek alapján választottuk ezt az éttermet egy családi ünneplés helyszínéül. Kapitális hibát vétettünk. Az étteremben kicsit túl komolyan veszik az energiatakarékosságot, ugyanis komoly hidegben ücsörögtünk asztalunknál. Időnk volt bőve, mivel a mikró méretű leves tálalása és a második fogás között több közel egy óra telt el.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
Átlagos 2022. január 16.gyerekekkel járt itt
Szalagavató után 12 fő családi csapattal jöttünk szombat este. A vendáglő meglepetésünkre teljesen üres volt. Rajtunk kívül még egy fiatal pár volt a vendéglkőben. A pincire nagyon lassan mozogtak és figyelmetlenek voltunk. Például übeges pinzeni sört kértünk, erre kihoztak egy korsó csapolt Dréhert.
Hemingway Étterem Budapest - EgyébHemingway Étterem Budapest - EgyébHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - Étel/ital
Átlagos 2019. május 30.a párjával járt itt
Aranydiploma átvételét szerettük volna egy autentikus vendéglőben megünnepelni. Nehezen kaptunk asztalt, mert 200 fős külföldi csoportot vártak. Végül megegyeztünk és 4 főre kaptunk asztalt. 13:30-kor érkeztünk, a vendéglő szabad fele félig volt csak tele. A szűz pecsenye olyan hideg volt, hogy kénytelenek voltunk visszaküldeni.
Átlagos 2016. május 9.barátokkal járt itt
Nagyon vártam, hogy ellátogassunk ebbe az étterembe, hiszen jókat hallottam róla. Az első hatalmas csalódás, hogy orbitális hibákat találtunk a borlapban. Hihetetlenül túlárazott borok között elrejtve egy-egy palack 2009 Forintos illetve 2600 Forintos (előbbinél az évjáratot sikerült Forintosítani, utóbbinál lemaradt egy nulla).
Ezüst fokozatú értékelőLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Átlagos 2016. február 10., üzleti partnerrel járt itt
A Feneketlen tó partján elhelyezkedő hangulatos, tiszta, világos hely saját parkolóval . Udvarias a fogadtatásban és kiszolgálásban részelültünk. Az étlapon olvasva a választék ideálisnak tűnik, nincs túl sokféle étel, ahogy azt a hibát hazai éttermek zömében elkövetik. A hangzatos elnevezések azonban átlagos hazai színvonalat rejtenek.
Hemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/ital
Átlagos 2014. január 9., kollégákkal járt itt
Én céges karácsonyi party kertében vacsoráztam itt. Maga a hely kellemes, jó hangulatú, ízlésesen van berendezve, és közlekedés szempontjából is igen frekventált helyen található. A közelben a Feneketlen tó látványában gyönyörködhetünk, bár este ez kevésbé érvényesül.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 19 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. április 12., csoporttal járt itt
Céges vacsora, buli keretében volt szerencsém eltölteni egy kellemes estét az étteremben. Svédasztalos vacsora keretében volt, hogy valamelyik kapósabb étel hiányában szenvedett pár ember. Az étterem elhelyezkedése kiváló, bár egy esti, téli vacsoránál kevésbé érzékelhető.
2017. március 15.a párjával járt itt
Egy februári péntek este jártunk feleségemmel a Hemingway Étteremben. Kulturált esztétikus helynek mondanám. Lágy zenét játszott élőben két férfi. Már az első perctől kezdve udvarias és figyelmes kiszolgálásban volt részünk. Az étterem úgy félig volt, tehát egyből sikerült foglalás nélkül asztalhoz ülnünk.
2016. június 15., kollégákkal járt itt
Többször jártam már itt, mindig hasonló, összességében jó tapasztalatot szereztem. Legjobb a fekvése. A Feneketlen tó csendesebb partján, főleg nyáron,a nyitott terasz mellett az étterem oldala is nyitott, árnyékolt, felülről mennyezetventillátorral hűtött, szóval igen kellemesen el lehet üldögélni.
2015. május 24.gyerekekkel járt itt
A vasárnapi büféebédre látogattunk el a Hemingway étterembe, amely a 11. kerületben, a Feneketlen-tó partján található. Saját ingyenes parkolóval rendelkeznek, amely az étterem befogadóképességéhez képest meglehetősen kicsi, de még éppen be tudtunk parkolni 2 autóval.
Hemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - MosdóHemingway Étterem Budapest - MosdóHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - EgyébHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Belső
Hemingway Étterem Budapest a térképen
1113 BudapestKosztolányi Dezső tér 2.
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • kisállat bevihető • táncos hely
magyar, nemzetközi