Hemingway Étterem Budapest

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Hemingway Étterem Budapest vélemények

2076
Kiváló 2023. május 2.a párjával járt itt
Nem volt itt minden és mindenki kiváló, de a mai este elvisz egy ötösig. Nem is olyan régen volt velük egy kis kudarcos esetem, neten rendeltem egy nagyobb asztalt, aztán nem is válaszoltak, én meg azt hittem, hogy ok, rendben, de azért elmentem személyesen érdeklődni, és egy feleslegesen nagyarcú fazon, kioktatólag elmondta nekem, a jöttment hajléktalannak, miután megvetően megkérdezte, hogy mijáratban vagyok, hát, hogy szándéjbráncs az szándéjbráncs, és hát azért nem válaszoltak.
Hemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - EgyébHemingway Étterem Budapest - EgyébHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Egyéb
Kiváló 2018. december 5.barátokkal járt itt
Barátnőm kerek születésnapjára meghívott minket ebbe a szép panorámás étterembe. A teraszról szép kilátás van a Feneketlen tóra. Mivel elég drága hely, ezért nem nagyon terheltük meg pénztárcáját és csak desszertet meg koccintanivalót rendeltünk. A felszolgálok nagyon készségesek voltak és segítettek a virágcsokrokat vázába tenni.
Pina coladat és mojitot ittunk, finom sütit ettünk.
Hemingway Étterem Budapest - EgyébHemingway Étterem Budapest - Egyéb
Kiváló 2014. március 8.a párjával járt itt
Feleségemmel vacsoráztunk a Hemingwayben, barátaink ajánlották a helyet. Örülök, hogy hallgattunk rájuk. Röviden az élményeim, kellemes lounge zene (DJ) játszik, nagyszerű hal specialitások, most éppen egy halas hét van az étteremben. Felszolgálás profi és barátságos, a fogásokhoz a bort egy sommelier ajánlotta, lehet pohárral is rendelni a borkínálatból. Ès vègül a marcipànos csokis rètest ne hagyd ki.
Kiváló 2013. március 22.gyerekekkel járt itt
Idén Torkos Csütörtökön voltam az étteremben. Ennek köszönhetően elég sok vendég volt, de így is gyorsan kihozták a megrendelt ételeket. Nagyon szép környezetben, a téli Feneketlen-tóban gyönyörködve fogyaszthattuk el a vacsorát.
2017. március 15.a párjával járt itt
Egy februári péntek este jártunk feleségemmel a Hemingway Étteremben. Kulturált esztétikus helynek mondanám. Lágy zenét játszott élőben két férfi. Már az első perctől kezdve udvarias és figyelmes kiszolgálásban volt részünk. Az étterem úgy félig volt, tehát egyből sikerült foglalás nélkül asztalhoz ülnünk.
2016. június 15., kollégákkal járt itt
Többször jártam már itt, mindig hasonló, összességében jó tapasztalatot szereztem. Legjobb a fekvése. A Feneketlen tó csendesebb partján, főleg nyáron,a nyitott terasz mellett az étterem oldala is nyitott, árnyékolt, felülről mennyezetventillátorral hűtött, szóval igen kellemesen el lehet üldögélni.
2015. május 24.gyerekekkel járt itt
A vasárnapi büféebédre látogattunk el a Hemingway étterembe, amely a 11. kerületben, a Feneketlen-tó partján található. Saját ingyenes parkolóval rendelkeznek, amely az étterem befogadóképességéhez képest meglehetősen kicsi, de még éppen be tudtunk parkolni 2 autóval.
Hemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - MosdóHemingway Étterem Budapest - MosdóHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - EgyébHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2014. március 20.a párjával járt itt
Az étteremhéten jártunk a Hemingwayben. Először is nagyon szép helyen van, belülről is nagyon elegáns és hangulatos hely. Az Ár/érték arányban kicsit drágállom, de az ételek egyébként nagyon különlegesek és finomak. A felszolgálás is teljesen rendben volt, azzal az egy kivétellel, hogy a menüválasztásos forma miatt most kivételesen gyártósorosra sikeredett, egyik fogást azonnal hozták a másik után.
2013. december 19., üzleti partnerrel járt itt
A feleségemmel egy havas hétköznapi napon voltunk itt először ebédelni. Meredtünk kifelé az ablakon néztük a hóesést és nagyon kellemesen éreztük magunka. Gondoltam most nyáron az egy üzleti partnerünket ide hozom. Jól tettem. A teraszon ülve a hölgy le volt nyűgözve és miközben a levest ettük azt vettem észre nem is figyel rám, csak a környezetre.
Hemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
Átlagos 2022. január 16.gyerekekkel járt itt
Szalagavató után 12 fő családi csapattal jöttünk szombat este. A vendáglő meglepetésünkre teljesen üres volt. Rajtunk kívül még egy fiatal pár volt a vendéglkőben. A pincire nagyon lassan mozogtak és figyelmetlenek voltunk. Például übeges pinzeni sört kértünk, erre kihoztak egy korsó csapolt Dréhert.
Hemingway Étterem Budapest - EgyébHemingway Étterem Budapest - EgyébHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - Étel/ital
Hemingway Étterem Budapest a térképen
1113 BudapestKosztolányi Dezső tér 2.
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • kisállat bevihető • táncos hely
magyar, nemzetközi